Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Útočníci

Jaké jsou všechny možné způsoby získání útočníků,když už jich mám jen 10? V kasárnách (level 3) vidím k verbování jen obránce.

Komentáře

 • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,775
  Na nižším levelu trochu slušný útok seženech akorát v odměnách z akcí (nomádi, cizáci a podobné, nájezdník a putující rytíři), případně nákupem za reálné peníze. V kasárnách naverbuješ akorát palcáty a kušníky, silou to není nic extra, ale na ty akce stačí. Až doděláš level 30, tak bych se doporučil zaměřit na berimond, tam seženeš poměrně slušné vojáky k verbování za titul :-)
 • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,213
  upraveno 18.03.2018
  Ahoj v kasárnách bys měl mít obránce i útočníky, ale na nízkém levlu jsou to prý jen univerzálové. 

  Nejsem si úplně jistá jak to máš ty na nízkém levlu, ale když si klikneš na malé i u každé jednotky zjistíš podle síly, jestli je k útoku, nebo k obraně. Červené hodnoty jsou útok, modré obrana. 

  Jinak vojáci se dají získat i z akcí buď měsíční akce, nomádi, samurajové a v krajním případě, což je ale dost nevýhodné je je nakoupit.
Sign In to comment.