chyba

Fidor23 (CZ1)Fidor23 (CZ1) Komentářů: 58CZ1
chci nahlásit takovou menší chybu v uspěchu : sběratel vybavení je misto tečky vykřičník :D

Komentáře

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    upraveno 14.03.2018
    Chyby tohoto druhu, prosím, příště piš pomocí PM přímo některému z BM a nezapleveluj forum  >:) :D
    Albi70 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Fidor23 (CZ1) napsal(a):
    chci nahlásit takovou menší chybu v uspěchu : sběratel vybavení je misto tečky vykřičník :D
    Ahoj,
    předáme to... i když vzhledem k "závažnosti" této chyby.... :D
  • matto (SK1)matto (SK1) Komentářů: 2SK1
    Chcem nahlasit chybu kupil som rubiny a ponuky ne naskocili ani bonus !

• petrolius (CZ1)petrolius (CZ1) Komentářů: 10CZ1
    taky jsem koupil ruble a místo 125% navíc mě přišlo jen 100% a ani speciální nabídky mě nanaskočili....člověk si chce po dlouhé době  zahrát a oni mu to takhle  pokakají  :D 
    petrolius @ cs 1
  • AdkaGamer (SK1)AdkaGamer (SK1) Komentářů: 63SK1
    mám ten istý problé. nakúpené rubíny ani neprišli v tom množstve ako mali. naklikané urychlovače nikde, nástroje nikde, bonus na 6 hodín nikde. 

IM
  • matto (SK1)matto (SK1) Komentářů: 2SK1
    a pisali ste na suport ?
    já jo na Polský....určitě mé dají bonus na nomády při cizácích:D
    petrolius @ cs 1
    matto (SK1) napsal(a):
    a pisali ste na suport ?
    ja som písala, zatiaľ bez odpovede, tak čakám.

IM
    AdkaGamer (SK1) napsal(a):
    matto (SK1) napsal(a):
    a pisali ste na suport ?
    mě taky zatím nikdo neodpověděl,ale ted mě přibilo x tisíc rublů na účtu asi to tak nechám i když jsem chtěl hlavně ten bonus k nomádům a pár  tis. štítů a něco málo vojáčků
    petrolius @ cs 1
    petrolius (CZ1) napsal(a):
    matto (SK1) napsal(a):
    a pisali ste na suport ?
    mě taky zatím nikdo neodpověděl,ale ted mě přibilo x tisíc rublů na účtu asi to tak nechám i když jsem chtěl hlavně ten bonus k nomádům a pár  tis. štítů a něco málo vojáčků
    tiež mi práve nabehli rubíny, ale nič iné. žiadne skratky, žiadne nástroje a hlavne žiadny bonus. 

IM
    To vážne sa to ani nerieši?? Support bez reakcie, Tu bez reakcie. Ide to dolu vodou. Hlavne že peniaze majú na účte a dementné ponuky naskakujú ďalej.

IM
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,296CZ1
    To je tak, když kupujete ,,bonusy´´ a ptákoviny ve hře o které se ví, že normálně nefunguje. :D Všechno si koupit, poslat pár útoků a být nejlepší z nejlepších, místo toho abyste si normálně v klidu zajezdili. :D Každopádně to musíte řešit s platební podporou a doufat, že Vám bonus nezapnou ve chvíli, kdy zrovna nebudete u PC. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) Komentářů: 100CZ1
    To vážne sa to ani nerieši?? Support bez reakcie, Tu bez reakcie. Ide to dolu vodou. Hlavne že peniaze majú na účte a dementné ponuky naskakujú ďalej.
    Vyhraje ten, kdo nic nekoupí. Proč do toho cpát prachy mi je záhadou.Platit za pohyblivé obrázky na PC je hovadina:-)
    Všetko nabehlo aj celá kopa navyše :) Ďakujem za opravu. 

IM
  • LUDVIK Veliký (CZ1)LUDVIK Veliký (CZ1) Komentářů: 19CZ1
    ahoooj, nejdou mi sundat kameny z vybavení , normální ani reliktní :(
  • Hellboy1 (CZ1)Hellboy1 (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Fidor23 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nám se zase do ali nepřičítají body slávy které se vyjezdí v cizácích, jen sem tam některé a pak zase nic a ani do seznamu hráčů nenaskočí, přicházíme o spoustu bodů slávy v umístění úrovně ali.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 694CZ1
    Hellboy1 (CZ1) napsal(a):
    Fidor23 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nám se zase do ali nepřičítají body slávy které se vyjezdí v cizácích, jen sem tam některé a pak zase nic a ani do seznamu hráčů nenaskočí, přicházíme o spoustu bodů slávy v umístění úrovně ali.
    asi to bude tím že už máte úroveň aliance na max.  Alianční sláva má své maximum a když ho dosáhnete žádná se už nepřičítá ani se nezobrazuje v alianční kronice. Každý den se ale odečítá nějaké to procento takže příští krkouny by se zase měla přičítat než zase dosáhnete maxima. ;)
    Mik Mak
  • LUDVIK Veliký (CZ1)LUDVIK Veliký (CZ1) Komentářů: 19CZ1
    ahoooj, nejdou mi sundat kameny z vybavení , normální ani reliktní :(
    tak dne již jdou :smile:
Sign In to comment.