Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Problém s přihlášením

SystemSystem Komentářů: 29,649
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze --DOTAZ--.

Komentáře

• HeroS.jan (SK1)HeroS.jan (SK1) SK1 Komentářů: 4
    Ahoj. Chcem sa opitat jednu otazku. Neda sa mi prihlasit na moj ucet a co mam robit? Toto vsetko sa stalo po aktualizacii v sobotu. Ked zadam svoj email na zmenu hesla tak mi pride sprava do emailu ak to chcem zmenit heslo tak mi napise ze sa to neda a mam kontaktovat podporu. Bohuzial neviem dobre tie jazyky a tim neviem napisat suportu. Co mam robit? Dakujem za odpoved
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,572
    HeroS.jan (SK1) napsal(a):
    Ahoj. Chcem sa opitat jednu otazku. Neda sa mi prihlasit na moj ucet a co mam robit? Toto vsetko sa stalo po aktualizacii v sobotu. Ked zadam svoj email na zmenu hesla tak mi pride sprava do emailu ak to chcem zmenit heslo tak mi napise ze sa to neda a mam kontaktovat podporu. Bohuzial neviem dobre tie jazyky a tim neviem napisat suportu. Co mam robit? Dakujem za odpoved
    Ahoj,
    základní informace k tomu, co podpoře napsat (a na co se tě vůbec ptají) najdeš zde. Pokud jim potřebuješ napsat něco konkrétnějšího, pošli mi zprávou text, přeložím ti to :)
Sign In to comment.