Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Nákup jídla

SystemSystem Komentářů: 29,648
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Seznam technických návodů.

Komentáře

• Oamosis (CZ1)Oamosis (CZ1) Komentářů: 10
    Jak a kde mohu nakoupit jídlo? Nahromadilo se mi mnoho armády a hrad ji nedokáže uživit. Nové farmy pracují jen na 5%
    Oamosis @ WWW 1
    Tak jídlo jsem nesehnal. Armáda pomřela. Nechápu ale proč mi s armádou zmizely i rubíny. Jak se tu dá komunikovat s podporou. Když na to kliknu vyb ěnhe mi nějaký nesrozumitelný paskvil
    Oamosis @ WWW 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,213
    Oamosis (CZ1) napsal(a):
    Jak a kde mohu nakoupit jídlo? Nahromadilo se mi mnoho armády a hrad ji nedokáže uživit. Nové farmy pracují jen na 5%
    Ahoj jídlo se kupovat ani moc nevyplatí. Ve hře se dá sehnat hned několika způsoby. Na vyježděných věžích baronů. Ježděním akcí. A v neposlední řadě útokem na hráče :)  

V krajním případě pokud víš, že to opravdu neuživíš a nebudeš na hradě, je lepší část armády popravit, protože jako první zdrhá obrana a bez ní se při případné návštěvě blbě brání :)

Tak děkuji. Sice tomu moc nerozumím, ale pokusím se popravovat. Nemám ještě kata
    Oamosis @ WWW 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,213
    Oamosis (CZ1) napsal(a):
    Tak děkuji. Sice tomu moc nerozumím, ale pokusím se popravovat. Nemám ještě kata
    Popravou myslím propuštění pár kousků armády tak aby ses dostal do přijatelného stavu např. jen na produkci -2000 /hod. To ti při plném skladu stačí na celý den:)    Jinak když máš příliš útoku, není nic jednoduššího, než si najít cíl a vyjet na návštěvu :)

• kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) CZ1 Komentářů: 152
    Kupovat jídlo? Blbost. Stačí jezdit. Podpora funguje, co s ní máš za problém? Občas jí to trvá, ale odpověď vždy dorazí. A jestli tím paskvilem myslíš, že je to anglicky... To dnes už zvládne snad každý dát pár vět dohromady. Při nejhorším google translator, ale tomu nevěřím:-D
Sign In to comment.