Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

--DOTAZ--

Fidor23 (CZ1)Fidor23 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
Ahoj, Chtěl bych si koupit "žezlo démona" je u něj napsáno 6d a 23 h , co to znamená ?

Komentáře

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,571
    Fidor23 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, Chtěl bych si koupit "žezlo démona" je u něj napsáno 6d a 23 h , co to znamená ?
    Žezlo je vzhled - tedy změní vzhled (v tomto případě) tvého hradu. Každopádně vzhledy jsou časově omezené - tento tedy zmizí za necelých 7 dní od zakoupení (pokud na něj umístíš drahokam, zmizí také).
  • Fidor23 (CZ1)Fidor23 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    Díky
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    HeroS.jan (SK1) napsal(a):
    Ahoj. Chcem sa opitat jednu otazku. Neda sa mi prihlasit na moj ucet a co mam robit? Toto vsetko sa stalo po aktualizacii v sobotu. Ked zadam svoj email na zmenu hesla tak mi pride sprava do emailu ak to chcem zmenit heslo tak mi napise ze sa to neda a mam kontaktovat podporu. Bohuzial neviem dobre tie jazyky a tim neviem napisat suportu. Co mam robit? Dakujem za odpoved
    Popros BM, oni ti pomohou s překladem
    Albi70 @ cs 1
Sign In to comment.