Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Velitelé proti hradům hráčů

Ahoj. Rád bych se zeptal kudy vede nejsnazší cesta k získání komandéra se setem brnění proti hradům hráčů. Nemyslím samozřejmě ty slabčáky co hra rozdává po útocích na barony a podobně. Do měsíčních turnajů dávají nejméně půlroku zpět jen velitele proti NPC a tak mě napadá snad jen Chánův strážce s Dorgovým brněním od nomádů. Ještě jsou nějaké dobré sety v kole štěstí, ale bohužel jen ve vip režimu za ruby. Takže..?

Nejlepší odpověď

Další odpovědi

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,213
    Také z Měničů není špatný velitel na hráče.

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    Ahoj. Rád bych se zeptal kudy vede nejsnazší cesta k získání komandéra se setem brnění proti hradům hráčů. Nemyslím samozřejmě ty slabčáky co hra rozdává po útocích na barony a podobně. Do měsíčních turnajů dávají nejméně půlroku zpět jen velitele proti NPC a tak mě napadá snad jen Chánův strážce s Dorgovým brněním od nomádů. Ještě jsou nějaké dobré sety v kole štěstí, ale bohužel jen ve vip režimu za ruby. Takže..?
    A jen na okraj - i pomocí trpělivého kování a ježdění věží + následné dovybavení kameny lze získat slušného velitele proti ostatním hráčům, jen to trvá nějakou dobu.
    Albi70 @ cs 1
  • LoneWarrior (CZ1)LoneWarrior (CZ1) CZ1 Komentářů: 54
    Dík. A ještě jeden poddotaz. Vím že ty nepřesné popisky velitelů se tu už kdysi řešily, ale jen pro pořádek. V některých popisech je uvedeno, že bonus platí proti "nepřátelským hradním pánům" a jinde je zase napsáno "proti hl.hradům a cizím hradům". To mě jaksi mate. Myslel jsem, že hradní pány a cizí hrady hra hází do jednoho pytle, ale tyto různé popisy by napovídaly, že ne. To si jako mám obstarat zvlášť velitele proti cizákům a zvlášť proti hradním pánům?
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,775
    upraveno 04.03.2018
    Dík. A ještě jeden poddotaz. Vím že ty nepřesné popisky velitelů se tu už kdysi řešily, ale jen pro pořádek. V některých popisech je uvedeno, že bonus platí proti "nepřátelským hradním pánům" a jinde je zase napsáno "proti hl.hradům a cizím hradům". To mě jaksi mate. Myslel jsem, že hradní pány a cizí hrady hra hází do jednoho pytle, ale tyto různé popisy by napovídaly, že ne. To si jako mám obstarat zvlášť velitele proti cizákům a zvlášť proti hradním pánům?
    Cizáci jsou považováni za hráče. "proti hl.hradům a cizím hradům" nejspíš jen znamená, že neplatí při útoku na základnu. Proč jsou tam cizí hrady zvlášť těžko říct, asi to v GGS chtěli mít delší :D
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Cizáci jsou považováni za hráče. "proti hl.hradům a cizím hradům" nejspíš jen znamená, že neplatí při útoku na základnu. Proč jsou tam cizí hrady zvlášť těžko říct, asi to v GGS chtěli mít delší :D
    též se mi tak zdá, neb Cizí hrady jsou zároveň obrazem HH jiného hráče (dle ofi vysvětlení GGS)
    Albi70 @ cs 1
  • LoneWarrior (CZ1)LoneWarrior (CZ1) CZ1 Komentářů: 54
    Tak to mě spadl kámen ze srdce..díky. 
    Jinak je super, že toto fórum opravdu funguje..dobrá práce, dámy a pánové!
Sign In to comment.