Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Vesničky

kesika (CZ1)kesika (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
Aaojky docela by mne zajímalo proč páni vývojáři tak šetří přidáváním nových vesniček, chápu že hra je tímto zajímavější ale občas by se mohla nějaká ta veska oběvit nebo je to jenom muj názor?

Komentáře

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,325
    kesika (CZ1) napsal(a):
    Aaojky docela by mne zajímalo proč páni vývojáři tak šetří přidáváním nových vesniček, chápu že hra je tímto zajímavější ale občas by se mohla nějaká ta veska oběvit nebo je to jenom muj názor?
    Nové sa objavujú na krajoch mapy, keď si viac hráčov vytvorí na mape hrady. Ale niekedy voľné nájdeš aj uprostred. A menej dedín je pôvodne kvôli tomu, aby o ne hráči bojovali.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,071
    odpověd na nemeckem servru  

2. otázka: Kdy budou zavedeny soukromé zdrojové vesnice? 

Odpověď: Soukromé zdrojové vesnice jsou pro empire již dlouho připraveny. Nyní máme problém s tím, že Empire a E4K (naše prohlížečová a mobilní verze hry) byly sjednoceny, což vede k určité závislosti jedné hry na druhé.

To znamená, že když chceme zavést soukromé vesnice na Empire, musí být ve stejnou dobu přidány i na E4K, což i dává smsl, jelikož hráči E4K by je také velmi rádi viděli.

To je důvod, proč je zatím nemůžeme zavést do hry - nejprve je musíme připravit i pro E4K. Avšak zároveň je na E4K mnoho věcí, které aktuálně přizpůsobujeme a na které se soustředíme, jako jsou například legendární úrovně (přidání více úrovní na E4K tak, aby jich měli stejně jako na Empire). Tímto chceme udělat obě hry srovnatelné a to je důvod, proč soukromé zdrojové vesnice ještě nemůžeme do hry přidat.

Původně jsme plánovali přidání do obou her v květnu, ale také musíme zmínit, že ohledně E4K je hodně témat, která mohou vyústit v drobné zpoždění. Avšak v našem prozatimním plánu jsou v květnu.

Sliby se slibují  a ..... se radují :D 

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    upraveno 02.03.2018
    Panthera (SK1) napsal(a):
    kesika (CZ1) napsal(a):
    Nové sa objavujú na krajoch mapy, keď si viac hráčov vytvorí na mape hrady. Ale niekedy voľné nájdeš aj uprostred. A menej dedín je pôvodne kvôli tomu, aby o ne hráči bojovali.
    Sam hledam a dost lidi ve hre mi to potvrdilo, ale vesnicky pri kraji se neobjevuji. Neobjevuji se vubec nikde. Ono jich je totiz vic nez dost.

Jejich pocet je podle me takovej jakej zamysleli, aby byl.Koukni se kolik jich maji ruzne farmy, skolky apod.
    Post edited by petitlup (CZ1) on
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    kesika (CZ1) napsal(a):
    Sam hledam a dost lidi ve hre mi to potvrdilo, ale vesnicky pri kraji se neobjevuji. Neobjevuji se vubec nikde. Ono jich je totiz vic nez dost, 
    Ak mám pravdu povedať, už dlhšie som žiadne nehľadala. Ale ani sa nedivím, ak nepribúdajú, keďže veľa hráčov neprichádza a starí skôr odchádzajú.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • alebo (SK1)alebo (SK1) Komentářů: 2
    Je to celé zle niekto má tridsať dedín a niekto ani jednu a aby som si zobral niekoho dedinu a potom sa dával dohromady dva týždne po jeho protiútoku tak za to mi to nestojí a radšej s tejto hry odídem. Malo by to byť limitované, napríklad na jedno konto a kráľovstvo desať dedín.
    alebo (SK1) napsal(a):
    Je to celé zle niekto má tridsať dedín a niekto ani jednu a aby som si zobral niekoho dedinu a potom sa dával dohromady dva týždne po jeho protiútoku tak za to mi to nestojí a radšej s tejto hry odídem. Malo by to byť limitované, napríklad na jedno konto a kráľovstvo desať dedín.
    Ono to limitované je. Napríklad na ľade po 5 dedín z každého. Na ostatných svetoch sa mi zdá po 10 dedín každého druhu.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,213
    alebo (SK1) napsal(a):
    Ahoj, ono nevidíš to co předcházelo získání vesnic. V minulosti to byla nemalá investice rubínů (pírka neexistovaly), aby člověk ulovil volnou vesnici. Nediv se, že si ji tak chrání :)  Zkus občas propátrat okraje mapy, třeba se ti poštěstí nějakou najít.

• kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) CZ1 Komentářů: 152
    upraveno 11.03.2018
    Je to nefér! Každý má vesniček tři *** a já když si nějakou zaberu hned mi jí vezmou. A co mám *** dělat, když tam nemám 2000 obrany, abych ji udržel?! Hlavně mě štvou ty *** z top ali, kteří si myslí, jak jsou dobří, když vymlátí malý level! Hanba jim!
    Post edited by Zoe on
    kraken52 (CZ1) napsal(a):
    Je to nefér! Každý má vesniček tři prdele a já když si nějakou zaberu hned mi jí vezmou. A co mám sakra dělat, když tam nemám 2000 obrany, abych ji udržel?! Hlavně mě štvou ty dementi z top ali, kteří si myslí, jak jsou dobří, když vymlátí malý level! Hanba jim!
    A tebe keby niekto zobral dedinu, nechal by si mu ju? Tiež by si si po ňu šiel späť ;)
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    Je to nefér! Každý má vesniček tři prdele a já když si nějakou zaberu hned mi jí vezmou. A co mám sakra dělat, když tam nemám 2000 obrany, abych ji udržel?! Hlavně mě štvou ty dementi z top ali, kteří si myslí, jak jsou dobří, když vymlátí malý level! Hanba jim!
    Mě osobně zase vadí malé levely, kteří zaútočí na silnějšího jako první a pak si stěžují, že jim to dotyčný hráč oplatí - každá akce je následována reakcí, pokud na někoho zaútočíš, nediv se, že ti oplatí stejnou mincí a případně i něco navíc jako varování, aby sis to příště rozmyslel.
    Albi70 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,775
    Oni top ali jsou celkově v jiné situace. Ano, většinou mají hodně zdrojovek, někomu může přijít, že zbytečně moc, ale taky by hráč v top ali měl být (neříkám, že je) schopný sám bránit 7 útoků na dost slušné úrovni a pokud možno jich i 7 co nejdřív poslat zpátky. Většina tohle nezvládá ani se zdrojovkama (upřímně řečeno ani já), bez nich by už v top ali byly skoro k ničemu. Jiná věc jsou surovinové zdrojovky, které hráčům spíš zůstanou z plnění úspěchů, protože je nikdo jiný nechce :D
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 825
    alebo (SK1) napsal(a):
    Na margo dedin sa tu už popísalo veľa príspevkov. Stačilo si len prejsť fórum a prečítať si. Každá získana dedina niečo stála, len ,,zopár,, rubínov, surovín a mincí a vojakov. 
    Ak vieš ako dávaju nové dediny, kde, jaky je vlastne system, maš 50% šancu na získanie dediny. Ak nie, tak nastane to čo písal Albi - ukradneš dedinu - vyhlasenie vojny a hasiš nie dva týždne, ale aj 2 mesiace.
    Popísalo sa tu o tom dostatok.
    Nie len tu písať a remcať a sťažovať si.

V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • alebo (SK1)alebo (SK1) Komentářů: 2
    ja som tu napísal prvý krát ale toto ma už hnevá pretože obchádzam tie mapy dosť často a nič a zas nemám toľko času aby som pri hre sedel try hodiny denne.
  • Jaru2 (CZ1)Jaru2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Plně souhlasím s kraken52 , jak mají menší aliance něco získat. Nemají šanci,pokud s nimi nějaká Top ali neuzavře ali pakt apod., tak jsou úplně bez šance.  Něo jiného by bylo,kdyby ten počet získaných vesniček byl omezen třeba jako jsou základny,3 a dost,to  ti stačí. Pak by ta šance na získání byla snažší.
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    alebo (SK1) napsal(a):
    ja som tu napísal prvý krát ale toto ma už hnevá pretože obchádzam tie mapy dosť často a nič a zas nemám toľko času aby som pri hre sedel try hodiny denne.
    Takových tu je většina, pokud chceš vesnice, jsou v zásadě jen 3 bezpečné cesty, jak je získat:

1.  pravidelně kontrolovat mapy a mít štěstí, připravené vlkodavy a velitele s bonusem na přesun a pokud možno stáje na max. - takto máš šanci obsadit novou neobsazenou vesnici na okraji mapy, pokud se objeví
    2. v případě, že končí se hrou některý ze spoluhráčů ve tvé, či spřízněné alianci, můžeš některou zdrojovku "zdědit"
    3. občas se najde někdo, kdo své přebytečné zdrojovky věnuje

jinak trpělivost, trpělivost, trpělivost.

pro splnění úkolů se občas jde domluvit s jinými hráči, že ti je na chvíli "půjčí".

Rozhodně nedoporučuji se pokoušet převzít je "násilím" - obzvláště u silnějších hráčů/aliancí to má neblahé následky nejen pro "lupiče" ale často i pro jeho celou alianci (viz mnoho jiných vláken tady na Foru)
    Albi70 @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    šance tady samozřejmě je...hrát  ;)

pokud to budete hrát tak že o vás budou mít zájem větší aliance tak se pravděpodobně dočkáte i vesniček. Jestli ale jen farmaříte tak na co chcete vesničky? Ve své podstatě můžete být dobří hráči i bez nich. Vesničky(a celou dobu mluvím o těch jídelních)vám pomůžou jen být o něco lepší ve světech(např. držet tam mimo útok i dostatečnou obranu) a tím podpořit hrady na zeleném. Ale jak se tady mnohokrát psalo, měli bychom se ve hře dočkat soukromých vesniček. Takže buď budete hrát jako o život , nebo si počkejte.....třeba se dočkáte :D:D:D
    Mik Mak
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Jaru2 (CZ1) napsal(a):
    Plně souhlasím s kraken52 , jak mají menší aliance něco získat. Nemají šanci,pokud s nimi nějaká Top ali neuzavře ali pakt apod., tak jsou úplně bez šance.  Něo jiného by bylo,kdyby ten počet získaných vesniček byl omezen třeba jako jsou základny,3 a dost,to  ti stačí. Pak by ta šance na získání byla snažší.
    Vesnicky se proste neobjevuji, rady na hledani pri kraji jsou k nicemu. Vlastnit 3 vesnicky nic neresi, bonus z nich ani nepoznas. Vesnicek je dost, stejne jako mrtvych dusi ve skolkach a farmach. Bez vesnicek v klidu hrat muzes, nemaji ti co sebrat.
  • ernypanterr (CZ1)ernypanterr (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Jste fakt najivní  . Si myslite  že když  mi  staři hrači  jsme bojovali o vesnice  a stalo nás to  čas rubíny a zlato že to dame kde komu  kdo si  ji snadno ukradne . Pak se nedivte  že vas sjedou  velci hrači . 
    Taky jsme  museli čekat  a hlidat kde  se oběvi  vesnice  a pak  do toho investovat  .Ted jste na tom lip mate rychlo pirka a jiny ptakoviny co zá nás  nebyli.
    ernypanterr @ cs 1
  • upraveno 12.03.2018
    Jaru2 (CZ1) napsal(a):
    Naše malá aliance zas nemůže získat všechny odměny v akcích. Nemáme šanci, pokud velké aliance budou získávat top odměny. Něco jiného by bylo, kdyby ty top odměny byly omezeny třeba na získání jen jednou za rok, a dost, to jim musí stačit. Pak by ta šance na získání byla snažší.
Sign In to comment.