Diskuze k březnové aktualizaci

157»

Komentáře

• smradoch8 (CZ1)smradoch8 (CZ1) Komentářů: 6
    ahojky jestli sem to  dobře pochopil tak  oni se  do  turnaje  alianci  budou pripisovat  body ze  smaragdovi vyzvy co ted bezi  co to  bude za  blbost.zacal sem  znovu  hrat po  roce a koukam ze se to ještě  zhoršilo bez kreditky na  top  pozice u 70lvl je  skoro nemozny a když to  ches  tak misis  dlouho setrit  na  to věci z odmen ale  co vim nebyl turnaj  alianci za  body  slavy?
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    upraveno 13.03.2018
    smradoch8 (CZ1) napsal(a):
    ahojky jestli sem to  dobře pochopil tak  oni se  do  turnaje  alianci  budou pripisovat  body ze  smaragdovi vyzvy co ted bezi  co to  bude za  blbost.zacal sem  znovu  hrat po  roce a koukam ze se to ještě  zhoršilo bez kreditky na  top  pozice u 70lvl je  skoro nemozny a když to  ches  tak misis  dlouho setrit  na  to věci z odmen ale  co vim nebyl turnaj  alianci za  body  slavy?
    Byl. Nicméně velká část aliancí turnaj řešila dohodnutými útoku s jinou aliancí nebo rovnou na vlastní multiúčty, kde naverbovali obranu, tak se po roce přemýšlení (= odkládání na příští měsíc) přišlo s tímhle. Za moc to nestojí, ale na druhou stranu, taky to mohli zrušit úplně.

Co se top pozic týká, zas tak hrozné to není, cizáci/krkavci a beri na trávě jdou na top celkem v pohodě, u nomádů to jde, ale chce to aktivní alianci a hodně obrany, akorát samurajové jsou bez bonusu dost problém, ale zase u nich není nic moc zajímavého k získání.

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Byl. Nicméně velká část aliancí turnaj řešila dohodnutými útoku s jinou aliancí nebo rovnou na vlastní multiúčty, kde naverbovali obranu, tak se po roce přemýšlení (= odkládání na příští měsíc) přišlo s tímhle. Za moc to nestojí, ale na druhou stranu, taky to mohli zrušit úplně.

no tak to  delaly  skoro  všichni ze  naverboval mrtvoly a jezdilo se tam pro  slavu do  turnaje ale tohle mi  moc  nedava  smysl ten  turnaj ale  uvidim jaka pitomost je napadla tedkom jestli to vůbec  bude  za  nejakou snahu  stat
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,225SK1
    Inak to vybavenie z cudzích má byť naschvál rovnaké ako minule alebo je tam chyba?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    jestli se muzu zeptat to jako ggs mi sebralo vibaveni pro velitele co  sem  dostal jako odmenu z berimondu helma tak me  zmizela hnedka co sem ji  dostal ale  dneska mi zmizela i zbran je to normalni?nebo sem  to beri  jezdil pro hov... 

Panthera (SK1) napsal(a):
    Inak to vybavenie z cudzích má byť naschvál rovnaké ako minule alebo je tam chyba?
    Tak chyba je uz to, ze tam je vubec nejake :D 
    jestli se muzu zeptat to jako ggs mi sebralo vibaveni pro velitele co  sem  dostal jako odmenu z berimondu helma tak me  zmizela hnedka co sem ji  dostal ale  dneska mi zmizela i zbran je to normalni?nebo sem  to beri  jezdil pro hov... 

U zbrane je nejspis ten samy problem, co u helmy a kompenzovano by melo byt oboji

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) Komentářů: 131CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

U zbrane je nejspis ten samy problem, co u helmy a kompenzovano by melo byt oboji

spoluhráči taky zmizela helma z beri a navrácena mu nebyla tak co vrátí se mu nebo ne?
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,153CZ1
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

spoluhráči taky zmizela helma z beri a navrácena mu nebyla tak co vrátí se mu nebo ne?
    Ahoj koukni sem:   https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/349431/kompenzace-invaze-nomadu-chanova-pomsta-invaze-berimondu#latest

Vybavení, které zmizelo v důsledku časového omezení,  budou navracet.

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) Komentářů: 131CZ1
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

Ahoj koukni sem:   https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/349431/kompenzace-invaze-nomadu-chanova-pomsta-invaze-berimondu#latest

no měli jsme za to,že to vrátí s tou kompenzací
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

no měli jsme za to,že to vrátí s tou kompenzací
    Zatím proběhla jen část kompenzace - vybavení je v pořadí :)
    ahojky tak to jako budu cekat do konce mesice kvůli neschopnost ggs něco udelat bez chyby na ty 2 kusy vybaveni co me  zmizely si  delaji  snad  srandu by me zajímalo  co tam koureji  za  matros ze bych jim o trosku taky napsal:-)))
    upraveno 18.03.2018
    Tak teď vážně přemýšlím, jestli už si z nás GGS dělá *** nebo tam vážně nikdo nepochopil, proč hráči chtěli turnaj zpátky...
    Post edited by Zoe on

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    upraveno 16.03.2018
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Tak teď vážně přemýšlím, jestli už si z nás GGS dělá pr*** nebo tam vážně nikdo nepochopil, proč hráči chtěli turnaj zpátky...
    A ) i B ) je správně  :D >:)
    Albi70 @ cs 1
    upraveno 18.03.2018
    ahojky  co to ja  za *** ten  turnaj?no a jak  vidim ty odmeny v nem tak to  ani za tu  snahu nestoji takovou kravinu  asi  dlali pod  vlivem nejaky  drogy nebo ja uz nevim ještě  sem  nevidel vic ubohou  akci ve  který ty  odmeny  nestojej  ani za  namahu
    Post edited by Zoe on
  • Sir Nikolas1 (CZ1)Sir Nikolas1 (CZ1) Komentářů: 69CZ1
    Tak jediný co mohlo být ještě zábavné bylo klání aliancí a koukám, že z toho udělali jen další blbou klikačku. Ať už to soudruzi nehulej. Bohužel tato hra jde do naprosté zkázy.
  • Takže GGE nám vlastně říká: Jezděte ty stupidní cizáky. Dostanete za to body do:
    -Války říší (ó, jak honosný název pro cizáky)
    -Smaragdové výzvy
    -a do klání aliancí.
    A to je přece výhodné!!!

S takovoudle se už fakt nedivím, že na mě už půl roku nevyjel rovnocenný protihráč :-(
    S takovoudle vlastně ani nepotřebuji solidního kastelána. Proti cizákům určitě ne, proti chánovi jakbysmet...
    To mi došlo až teď. GGE to došlo už před rokem, proto nám vlastně solidního kastíka do eventů nenabízí...
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    ahojky  co to ja  za pi.... ten  turnaj?no a jak  vidim ty odmeny v nem tak to  ani za tu  snahu nestoji takovou kravinu  asi  dlali pod  vlivem nejaky  drogy nebo ja uz nevim ještě  sem  nevidel vic ubohou  akci ve  který ty  odmeny  nestojej  ani za  namahu
    Diskuze o turnaji alianci uz probehla a vetsina se stejne shodla, ze se to fejkovalo a o zadne PvP ani neslo. Kdo jezdi cizaky a bude jezdit nomady, tak nemusi delat nic navic a ma odmeny za nic. Nikdo ti ani nebrani abys na nekoho nejel, k tomu neni potreba zadny turnaj.
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Tak teď vážně přemýšlím, jestli už si z nás GGS dělá *** nebo tam vážně nikdo nepochopil, proč hráči chtěli turnaj zpátky...
    Tak s drobným popostrčením nakonec pochopili a dokonce se podle toho i zařídili :)

ahojky  co to ja  za *** ten  turnaj?no a jak  vidim ty odmeny v nem tak to  ani za tu  snahu nestoji takovou kravinu  asi  dlali pod  vlivem nejaky  drogy nebo ja uz nevim ještě  sem  nevidel vic ubohou  akci ve  který ty  odmeny  nestojej  ani za  namahu
    Ahoj,
    tady je potřeba brát to tak, že v turnaji dostáváš body za to, co děláš úplně běžně i v době, kdy neběží... takže jsou to odměny v podstatě "za nic" a proto nejsou bůhvíjak skvělé :)
Sign In to comment.