Diskuze k březnové aktualizaci

27

Komentáře

• Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    Paťka11 (SK1) napsal(a):
    To sa Vám nezdá blbé že si takto sere.e do huby? prečo ste zrušili aliančný turnaj? naozaj to bolo kôli chybe? uvedomujete si že demotivujete hráčov? >:) >:) :# :# :/ :/
    no to je ta sľubovana podpora bojov H v H :D preto nam dali tych trapnych meničov a normalny aliančný turnaj zrušili... 
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    upraveno 28.02.2018
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Paťka11 (SK1) napsal(a):
    To sa Vám nezdá blbé že si takto sere.e do huby? prečo ste zrušili aliančný turnaj? naozaj to bolo kôli chybe? uvedomujete si že demotivujete hráčov? >:) >:) :# :# :/ :/
    Oni si to uvědomují a je jim to u dolní části zad, abych byl slušný - dokud budou na hře tací, kteří platí za polofunkční produkt, nic se nezmění (m.j. proto snížili množství rubínů z věží, nejen kvůli automatům).
    Já myslím, že původně to vůbec nebylo kvůli automatům, alespoň oficiálně o nich nepadlo ani slovo. Jak by taky mohlo, když to ještě bylo období kdy nad automaty proběhlo slavné vítězství, které asi teda zas tak slavné nebylo...

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Paťka11 (SK1)Paťka11 (SK1) Komentářů: 56
    Takže GGS podporuje útoky hráč proti hráčovi? tak potom prečo ste to zmenili takýmto spôsobom? čo bolo nefér? všetko pose.e čo možete to nieje možné ako sa zopsula táto hra o čo Vám ide? nieje dosť mesačných akcií? mali by ste sa zamyslieť nad sebou
    upraveno 28.02.2018
    a Ty mi povedz prečo by nemohol byť a tebe o čo ide ja mám dostatok nástrojov nemala by som mať ? o čo ide Tebe ? tou otázkou?
     a za druhé si robia z huby riť  za pochodu menia akcie to ma skôr nahnevalo,......a ku tomu ešte sa idú oháňať tým že podporujú útoky medzi hráčmi ...akým spôsobom?
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Paťka11 (SK1) napsal(a):
     a za druhé si robia z huby riť  za pochodu menia akcie to ma skôr nahnevalo,......a ku tomu ešte sa idú oháňať tým že podporujú útoky medzi hráčmi ...akým spôsobom?
    Co jsem pochopil, tak turnaj alianci byl uz stejne davno u ledu (jezdil se, jak se asi jezdil co jsem slysel). Ted mel byt predelanej, stejne bys ted nejezdil na hrace. A je pravda co ti brani, abys na hrace neutocil?
  • premysl danek (CZ1)premysl danek (CZ1) Komentářů: 131CZ1
    Jedině dobře, že ten podvodnickej turnaj zrušili. Kdo chce hrát PvP, má neomezenou možnost, útoky nejsou zakázány :)
    premysl danek @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    Paťka11 (SK1) napsal(a):

plácáš hlouposti .. každý rozumně uvažující člověk viděl, že měniči nejsou moc povedení a psali, že se budou vyvíjet.
     Najdi mi zprávu z GGS, že budou podporovat útoky hráč x hráč?
    Balík4 @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,225SK1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Paťka11 (SK1) napsal(a):
    Určite sa to spomínalo. Ak to nebola oficiálna správa, tak to tlmočila Zoe z vyšších miest.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Paťka11 (SK1) napsal(a):

plácáš hlouposti .. každý rozumně uvažující člověk viděl, že měniči nejsou moc povedení a psali, že se budou vyvíjet.
    Bylo to oznámeno před cca rokem jakožto dlouhodobý plán ze strany GGS - podpora PvP
    Albi70 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1

Prostředek

Rubíny

Prorážeč vrat

99

Skládací žebřík

99

Otočný štít

104

Šípová balista

99

Zápalný vůz

99

Pohyblivý štít

104

Žebřík z kmene

99

Jestli se nemýlím, vychází to všude jako zdražení. To chcete říct, že tyhle kraviny někdo vážně kupoval? Vždyť už teď by to bylo levnější jezdit zbrojířem :D

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Paťka11 (SK1) napsal(a):

Bylo to oznámeno před cca rokem jakožto dlouhodobý plán ze strany GGS - podpora PvP

Můžu zopakovat některé věci, které v tomto směru udělali. Snížila se významně spotřeba prostředků při útoku tím, že nevyužité prostředky se vrací útočníkovi na hrad. Dali do odměn v měsíční akci prostředky na příkop, které, pokud se nepletu, nebyly nikde zadara k mání. Bývají velké slevy na nákup prostředků pro útočení. Zvýšili body slávy za obranu. Je to málo? Možná .. ale alianční turnaj nemá s podporou PvP nic společného. Ali turnaj byla soutěž o to, která aliance má víc multi a nebo o organizaci plánovaného vybíjení vlastní obrany.

Mě se spíš zdá, že jde o nasranost někoho, kdo týden verboval na mrtvolách a pak se dozví, že to byla zbytečná práce.

Já reagoval na zvýrazněnou část.
    Bohužel podpora v podobě větší vyváženosti útok/obrana na straně jedné nenastala, na druhé straně dokud  nebude útok na jiného hráče výrazně výhodnější, než útok na NPC v podobě Krkavců/Cizáků a pokud budou tyto dvě krátkodobé akce ob každých 3-5 dní nic podstatného se nezmění. Osobně si nemyslím, že s tím GGS bude něco podstatného dělat. A ano, klání aliancí skutečné boje PvP výrazně nepodporovalo (hlavně když bylo souběžně s Krkavci/Cizáky a body z nich se započítaly do výsledku)

Jinak s poznámkou o "nasranosti" souhlasím  >:) >:) mě osobně ovšem zrušení klání aliancí nevadí.
    Albi70 @ cs 1
    ja som neverbovala obranu po druhých účtoch mám len jeden a ten mi stačí plácaš akurát tak ty
  • zibe (SK1)zibe (SK1) Komentářů: 5
    Cela hra jak cez kopirak , nic absolutne nic nove, drahokamy mali pripisat po akci , tak nakoniec az 5 dni po akci, mal byt turnaj ci co to , tu sa moderator dusoval ze taky isty bude jak bol dakedy, zas nic. Idu samuraji potom zas uplne ten isty mesacny turnaj ci co to je, prefarbene postavicky do setu uplne rovnakeho charakteru , je stvrtok , bezny clovek pracuje do konca tyzdna , co preboha robia tam ? Aj oni maju prazdniny? Uz ma to nebavi, ten smiesny rozhovor na twitchi, ma velmi rozosmial. Na kazdu otazku odpovedali bude, nebude. Mozno o rok mozno o dva, strasne by som chcel vidiet ich pracu , co tam vlastne robia ked ani jeden skur. turnaj nevedia zapnut. 

• ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    Fanie (SK1) napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Mám jednu otázku, započula som, že ali turnaj sa zajtra ruší. Čo je na tom pravdy?

Edit
    Uuuuurčite, "majú chybu". Tomu určo všetci uveria...
    No Zoe píše, že nebude aliančný turnaj... však prečo by mal aj byť... vymyslime si nejaku vyhovorku... oni nam všetko zožeru... 
    Ahoj,
    zrovna turnaj opravdu chtěli jednou spustit ve staré podobě - něco jako připomínku, "rozloučení". Kdyby ho nechtěli spustit před úpravou, zkrátka by se neoznamovalo datum.. :)

Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Joo, Zoe, prosím Tě. Dotaz k tomuto:-)

Vážení hráči,

každý, kdo v těžké úrovni ledového šampionátu získá dostatek bodů pro dané odměny (drahokamy) je automaticky obdrží po skončení akce - není potřeba nikam psát, jen vyčkat na přičtení  

Tzn, že ty, co sem už dostal mi zůstanou, nebo se ztratěj "výměnou" těch správnejch?

Tak od třetího člověka se mi konečně povedlo zjistit, že jak tomu rozumí on (CM), měly by tí zůstat "staré" drahokamy a ty správné bys měl dostat navíc :)

pmiki (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    chocholda (CZ1) napsal(a):
    Není se čemu divit.  Alianční turnaj v původním podání byl akorát jeden velký podvod!

A samotným hráčům to asi vyhovovalo. Když jsem se po zpětném zavedení snažil vyzvat komunitu k ferovosti, tak se mi akorát všichni vysmáli, tak se teď nedivte. :smile:

Cokoliv založené na systému boje PvP se dá obejít díky tisícům multiuctu a sdílení hesel, proto GGS nemá jinou šanci než zlepšovat hru po stránce PvE.

Chocholda

Edit: pak je tu otázka jestli GGS něco podniká s novými automaty co jsou již opět využívány, protože jestliže ne, tak i tento turnaj bude jeden velký podvod. :smiley:

1) Rubíny za věže loupeživých baronů - přemýšlíte o řešení tohoto problému?

Odpověď: Toto by mohlo vést k problému s automaty. Pokud sem přidáme rubíny, největší profit z toho budou mít ti, kteří využívají automaty a to by nebylo v zájmu hráčů ani společnosti.

Tady máš odpověď přímo z GGS na svou otázku :-)

Proč mám Pocit že GGS se snaží jen vydělat  ještě víc  ???  :D  

Pár dní už nás oblbují  turnajem Aliancí  a pak 1 den pred spuštením to zruší  Utok tvaroměniču  stále predělávají  za pochodu  a proti mulťákum a automatum  nedělají nic  
    Ahoj,
    pokud jde o měniče, jak už ti tu lidi psali, od začátku bylo řečeno, že akce není v finální podobě a bude časem upravována :)

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den.
    Zrušení turnaje je podle mě v pořádku a potěšilo mě, že lidé mající sklony k tomu vlastnit x účtů přichízí o jednu z možností, ve které staví ty, co multiúčet nemají do nefér prozice. Jestli je odůvodnění GGS výmluva, nebo fakt, mi je jedno. Pokud tu někdo píská, ať začne slovy - jsem hráč vlastnící pouze jeden účet.
    Za mě palec nahoru, i když se teď za to na mě většina mapy může hněvat.
    Měniči s rozšířenou možností pro platící a extra aktivní - proč ne. Nikdo mi nikdy netvrdil, že podoba měničů měla být konečná - naopak, vždy se říkalo, že se postupně bude měnit. Měniči i tak nadále neberou možnost zisku zbrojí pro každého, jen ty co jsou ochotný investovat, to budou mít dříve.Pokud to aktivním nebude brát možnost odměn, budou pro mě přijatelné i další změny.
    Nesouhlasím s tvrzením, že je to GGS ( nejde o obhajobu vlastníka hry ) kdo nás nutí jezdit akce. Určitě mi nikdo nikdy nedržel zbraň u hlavy se slovy: budeš jezdit jen tyhle akce a nikdy jinak. Toto rozhodnutí je na nás hráčích a to že hra není jako v počátku, je chyba nás hráčů. Ty co to vždy chtěli hrát po staru denodenně četli jen urážky a kvílení jako by nehořel obrázek virtuálním ohníčkem, ale jako by útočník bránícímu zapálil doma obejvák.Mít poštu plnou hnusáren nikdo nevydrží věčně. Asi rozvádět netřeba - bylo jen otázkou času, kdy hra sklouzne k dělání akcí. Pokud to hráči budou chtít jinak, pak se to jinak hrát bude,, dřív ne.

Ono v zásadě ano, turnaj založený na dohodnutých útocích nebo ještě lépe multiúčtech byl o ničem, navíc po roce, kdy nebyl, se s jeho zrušením tak nějak už počítalo. Co je problém, že nám GGS zase lže a po letech keců o tom, jak podpoří boje mezi hráči přišli s tím, že vezmou název jediné akce, která v tomhle směru k něčemu byla a dají ho na akci úplně jinou. Kdyby rovnou řekli "Nevydělává to, se*** na to", bylo by to lepší.

K těm měničům jenom:
    Na druhou stranu významně snížíme cenu za vybavení z měničského setu "Materiály mistra povolávače", dekoraci a pytle s materiály v obchodu s insigniemi, abychom je pro Vás udělali dostupnějšími a aby byly v souladu s novými iteracemi události.
    Chápu, že je potřeba úprava s ohledem na zkrácení akce, nicméně nebylo by lepší spíš zvýšit počet získaných insignií než snižovat ceny, vzhledem k tomu, že někteří jsme již část koupili za ty původní?
    Ptali jsme se proč nepřidali novou akci, namísto vytvoření nové akce, která je vzhledově stejná jako "stará" - důvodem je potřebné "úsilí" - změnit fungování akce je v tomhle případě mnohem snazší, než vytvořit úplně novou událost (nevím, jak po programovací stránce, ale rozhodně po té grafické)...

Pokud jde o ceny - nejprve zkrátili akci a poté její délce přizpůsobili ceny. Zisk insignií pak upravili, aby to celé dobalancovali... jestli by jiný postup nebyl snazší, těžko říct. A pokud jde o úsilí/čas potřebný k získání setu, CM to konkrétně nepočítal, ale mělo by to vycházet +/- stejně jako před změnou...

Fanie (SK1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    chocholda (CZ1) napsal(a):
    Není se čemu divit.  Alianční turnaj v původním podání byl akorát jeden velký podvod!

A samotným hráčům to asi vyhovovalo. Když jsem se po zpětném zavedení snažil vyzvat komunitu k ferovosti, tak se mi akorát všichni vysmáli, tak se teď nedivte. :smile:

Cokoliv založené na systému boje PvP se dá obejít díky tisícům multiuctu a sdílení hesel, proto GGS nemá jinou šanci než zlepšovat hru po stránce PvE.

Chocholda

Edit: pak je tu otázka jestli GGS něco podniká s novými automaty co jsou již opět využívány, protože jestliže ne, tak i tento turnaj bude jeden velký podvod. :smiley:

1) Rubíny za věže loupeživých baronů - přemýšlíte o řešení tohoto problému?

Odpověď: Toto by mohlo vést k problému s automaty. Pokud sem přidáme rubíny, největší profit z toho budou mít ti, kteří využívají automaty a to by nebylo v zájmu hráčů ani společnosti.

Tady máš odpověď přímo z GGS na svou otázku :-)

Tak stále vravíme, že tých rubínov padá málo a oni ešte ich chcú skresať? To akože všetci používajú automat? A čo tí, ktorí ho nepoužívajú a aj tak vedia poslať na veže kopec utokov - hlavne keď je na nich aristokracia? My máme doplácať na podvodníkov?

Už to že rozmýšľajú nad denným limitom ktorý budeme môcť narabovať z veží sa mi nepáči... 
    Myslím, že Balík citoval jenom čast, když si to přečteš celé, vyzní to trochu jinak :)
    Toto by mohlo vést k problému s automaty. Pokud sem přidáme rubíny, největší profit z toho budou mít ti, kteří využívají automaty a to by nebylo v zájmu hráčů ani společnosti. Nejužitečnějším řešením - pokud by bylo na věžích více rubínů - je stanovit denní limit rubínů, které mohou hráči z věží získat za den, takže by to nezvýhodnilo hráče využívající automaty. Ale ani toto není bezproblémové řešení: museli bychom určit, kdy konci den (máme různé hráče z celého světa a jiných časových pásem) nebo jak vysoko by měl být limit stanoven (abychom netrestali aktivní hráče), atd.
    Tedy, chtěli by zvýšit rubíny, které získaš z jedné věže. Ale pokud by to udělali "jen tak", byla by to velká výhoda pro automaty - proto by musel být denní limit. Nicméně to nevypadá, že by se k tomuhle řešení přikláněli - jelikož si uvědomují, že limit by musel být takový, aby omezil pouze automaty, ne aktivní hráče...

Albi70 (CZ1) napsal(a):
    V každém případě je potřeba ze strany GGS se zamyslet nad budoucností hry - flash v horizontu 2 let bude "mrtvou" platformou bez dalšího vývoje a slibovaná konverze do HTML5 stále nikde
    Oznámení CM o "vhodných prohlížečích" by mělo být jakýmsi předskokanem oznámení o přechodu na HTML5, přišlo k tomu i info emailem (nevím, jestli všem nebo zase jenom někomu, náhled ve spoileru). Oznámení by mělo přijít během nadcházejících týdnů, kdy přijde samotný přechod na HTML5 netuším, ale měli by to v klidu stihnout :)

Paťka11 (SK1) napsal(a):
    Takže GGS podporuje útoky hráč proti hráčovi? tak potom prečo ste to zmenili takýmto spôsobom? čo bolo nefér? všetko pose.e čo možete to nieje možné ako sa zopsula táto hra o čo Vám ide? nieje dosť mesačných akcií? mali by ste sa zamyslieť nad sebou
    Ahoj,
    nefér byly buď dohodnuté útoky, aby hráči získali co nejvíc bodů, a nebo hůře útoky na vlastní multiúčty (se stejným cílem). Prosadit se v turnaji férově tak bylo skoro nemožné, a to je hlavní důvod změny...

• Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    "Od teď bude Váš hrad obklopen 10 měničskými nepřáteli. Abyste mohli zaútočit, budete potřebovat "Útočné runy" a budete si moci vybrat 5 z širší nabídky 10 nepřátel. Každý den dostanete zdarma 5 run a dalších 5 si můžete koupit za prémiovou měnu. Vaše pořadí bude stále počítáno podle Vaší nejlepší bodové série (která se i nadále bude skládat z 5 útoků). Každá runa navíc Vám pomůže pokračovat v nejlepší sérii nebo začít novou."

Neviem čo si od tohto sľubujú... ale ak ostanú  ceny ako sú momentálne na testovacom, tak neviem či im toto niekto bude kupovať...hlavne ked sa do serie stale počíta 5 hradov :-)

Královské kampaně od 13.3 do 31.3 ? To je další měsíční akce s tím rozdílem, že pokud vynecháš některou část, tak už je možnost dojít k cíli jen za prémiovou měnu.

Je v plánu ty kampaně do budoucna ještě prodloužit? Třeba na 90 dní? :-)

Balík4 @ cs 1
    Paťka11 (SK1) napsal(a):
    ja som neverbovala obranu po druhých účtoch mám len jeden a ten mi stačí plácaš akurát tak ty

Když to říkáš, tak to bude určitě pravda. Hlavně že víš co chceš.
    Balík4 @ cs 1
Sign In to comment.