Domů Czech & Slovak Oficiální oznámení

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Nejlepší prohlížeče pro hry od GGS


Milí hráči a členové naší komunity,

vzhledem k aktuálním trendům v oblasti vývoje našich webových her postavených na technologii Flash bychom vás rádi informovali o tom, které prohlížeče vám mohou zajistit bezproblémový a příjemný herní zážitek.

Který prohlížeč je k hraní webových her nejlepší a proč tato otázka nabírá na významu. Mnozí hráči si možná neuvědomují, jaký vliv má výběr prohlížeče na výkon hry.

Protože v současné době pracujeme na vývoji našich her ve verzi HTML5, je čas zhodnotit dostupné možnosti a v té souvislosti hráčům doporučujeme co nejdříve přejít na nejaktuálnější verzi prohlížečů.

Google Chrome

 *Doporučeno týmem GGS*

Dle mnohých názorů tento prohlížeč vyniká hlavně ve správě hardwarových prostředků. V praxi Chrome zajišťuje plynulou hru a stabilní výkon bez zamrzání a zasekávání. Co se týče zkušeností hráčů, má Chrome na internetu téměř bezvýhradně pozitivní reference.

Aktuální verzi Chrome 63 můžete stáhnout buď zde, nebo (pokud už Google Chrome používáte bez aktivních automatických aktualizací) můžete na novou verzi přejít kliknutím na tři tečky v pravém horním rohu, vybrat „Nápovědu“, dále „O aplikaci Google Chrome“ a zkontrolovat si dostupné aktualizace a případně je spustit ručně.

Firefox

Firefox umožňuje obdobně plynulý a kvalitní herní zážitek. Patří k nejrozšířenějším prohlížečům a je oblíbený i mezi hráči. Pokud je vaším kritériem právě stabilní výkon webových her, je Firefox jednou z nejlepších variant.

Aktuální verzi Firefox 57 je možné stahovat zde, nebo (pokud nemáte aktivní automatické aktualizace) můžete svůj prohlížeč aktualizovat kliknutím na nabídku v pravém horním rohu okna, výběrem „Nápovědy“ a dále „O aplikaci Firefox“.

Microsoft Edge

Tento nový prohlížeč od Microsoftu pro Windows 10 si s hrami také umí dobře poradit a je další z námi doporučených alternativ. Nabízí plynulý a efektivní herní zážitek. Microsoft Edge je součástí operačního systému, a nelze ho proto aktualizovat ručně. Aktualizuje se spolu s operačním systémem prostřednictvím nástroje Windows Update.

Uživatelé Windows 10 mohou aktuální verzi Edge 16 stahovat zde.

Další

Obecně platí, že naše hry lze hrát i v jiných prohlížečích, např. Safari nebo Opera, ale přesto v zájmu kvalitní uživatelské zkušenosti velmi doporučujeme používat některý z výše uvedených prohlížečů.

Doufáme, že vám tento přehled pomůže při výběru toho nejlepšího prohlížeče, abyste naše hry mohli hrát v co nejlepším provedení.

Pokud z nějakého důvodu nemůžete nainstalovat ani jeden z výše zmíněných prohlížečů (nebo nemůžete nainstalovat jeho nejnovější verzi), uvítáme, pokud vyplníte tento dotazník a přiblížíte nám svoje důvody k výběru prohlížeče.

S pozdravem,

váš tým GGS

areaareaarea
Sign In to comment.