Zase hledáme skvělé nové moderátory, kteří by nám pomohli zajistit chod fóra a hráli klíčovou roli v naší Empire komunitě! Pokud si myslíte, že je to něco pro Vás, klikněte SEM

Speciální nabídky - Ikonky | Budoucí zvážení

Tým fóraTým fóra Komentářů: 73
upraveno 05.03.2018 v Vyjádření týmu

Aktuálně nás ikonky se speciálními nabídkami vyrušují při hře, především při zobrazení, kdy jsme na hradě. Přestože je tu limit 3 nabídek "nad sebou", stále zabírají poněkud moc místa, především když se u nich zobrazují i šipky, které také zabírají nějaké místo.

Chápeme, že schování všech ikon za jednu s tím, že by byla možnost procházet mezi nimi šipkami by bylo nepohodlné a nepřehledné.

Náš návrh je umístit je buď na levou, nebo na pravou stranu obrazovky. Myslíme, že levá by byla lepší (protože když jsme na hradě, po pravé straně už je informace o vástavbě).

Mohlo by to vypadat podobně jako na obrázku níže (viz spoiler). Mohou tu být buď 3 nabídky, nebo i více - v případě, že jich tu bude více, při otevření okna (buď informačního, nebo chatového), jak je zobrazeno na obrázku, byly by nabídky schovány pod tímto oknem a viděli bychom je jen při schování tohoto okna.


Jde o "systémový" účet (více info zde). Nejde o reálného člověka, tedy ani moderátora. Nepište sem prosím soukromé zprávy - na odpověď budete čekat marně. Místo toho se můžete obrátit na kohokoli v týmu fóra, rádi Vám pomůžeme :)
Post edited by Zoe on

Komentáře

Sign In to comment.