Zdrojové vesničky - Ledové království

Zdravím , prosím o radu jak se dostat ke zdrojové vesničce , někde jsem se dočetl , že jsou na kraji mapy. Delší dobu prohlížím a stále nic nenacházím . Děkuji za odpovědi .

Komentáře

• Dragon bie (CZ1)Dragon bie (CZ1) Komentářů: 18
    vesničky se neoběvují jenom na kraji, ale občas i ve středu....oběvují se většinou když se oběví nový hráč a nebo se jen špatně koukáš (jistý si nejsem)

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    freedom111 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím , prosím o radu jak se dostat ke zdrojové vesničce , někde jsem se dočetl , že jsou na kraji mapy. Delší dobu prohlížím a stále nic nenacházím . Děkuji za odpovědi .
    Ahoj,
    je potřeba to sledovat - objevují se s příchodem nových hráčů, je to částečně o štěstí... a nebo se můžeš zkusit podívat po vesničkách, které patří ruinám, ale pozor pokud jsou v alianci, většinou si je hlídají.

Víc k vesničkám najdeš tady :)
  • kira99 (CZ1)kira99 (CZ1) Komentářů: 40CZ1
    Myslím, že na kraji mapy se vesničky na ledě už dlouho neobjevily, a možná ani už na písku a lávě
    šikulky

• LegendárnyMatej (SK1)LegendárnyMatej (SK1) Komentářů: 410SK1
    Ahojte :)
    Chcem sa spýtať..že či sa ešte niekedy spawnu ...ešte niake : Obchodné Metropole atd...na serveri SK1 su asi 2
    Obchodné Metropole ...a majú ju samozrejme naj. aliancie...

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,190CZ1
    Ahojte :)
    Chcem sa spýtať..že či sa ešte niekedy spawnu ...ešte niake : Obchodné Metropole atd...na serveri SK1 su asi 2
    Obchodné Metropole ...a majú ju samozrejme naj. aliancie...

Ahoj, no nechci ti brát naději, ale i kdyby se ti podařila nějaká najít,....tak  (pokud nejsi v top), je dost pravděpodobné, že u tebe dlouho nevydrží...:/  O metropole se normálně vedou války cílené právě na oškubání o majetek :/ 

• LegendárnyMatej (SK1)LegendárnyMatej (SK1) Komentářů: 410SK1
    Ok..aj tak ti Dakujem za info. ;)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,060CZ1
    upraveno 08.02.2018
    Napiš mi ve hře. Nějakou vesničku ti dám :)
    A kdyby ti ji náhodou sebrali, vemem si ji zpět :)
    Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Gerry (CZ1)Gerry (CZ1) Komentářů: 39CZ1
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Napiš mi ve hře. Nějakou vesničku ti dám :)
    A kdyby ti ji náhodou sebrali, vemem si ji zpět :)
    Tak tomuhle hráči se říká frajer !
Sign In to comment.