Stáje

Ahoj, vylepšení stájí stojí docela dost ruby, tak jsem se chtěl zeptat, co si mám přesně představit pod tím pojmem "rozsah efektu 60% nebo 120%". O kolik procent to tedy zrychlí moje koně?

Komentáře

• MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) Komentářů: 148CZ1

no na procenta to nevím, ale zrychlí to fakt o hodně a rozhodně pokud na to máš rubíny, tak se to vyplatí :)

...vlastně nejdůležitější rubínové budovy na hře jsou stáje, pekárny a strážní věže a časem tohle všechno budeš potřebovat ;)

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    V prvé řadě musím souhlasit s Mourkem, stáje jsou základ, který by měl mít každý už kvůli podporám, kde kolikrát rozhoduje každá vteřina.
    Jinak jsem si udělal menší test s těmi možnostmi, co mám já (jen pro útok)

Tedy závěr: Bonus stájí se zřejmě přičítá k dalším bonusům na rychlost, což vysvětluje výrazný rozdíl mezi efektem na hráče a nehráčské cíle. Můžu říct, že těch bonusů na rychlost nemám úplně málo včetně 80% v síni, takže pro začínající hráče bude efekt určitě vyšší. ;-)

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• LoneWarrior (CZ1)LoneWarrior (CZ1) Komentářů: 54CZ1
    Děkuji za odpovědi. Moc z toho chytrý nejsem, čekal jsem spíše nějaké číselné vyjádření, ale asi se to opravdu vyplatí, tak jdu do toho. Když tak sem pak napíšu jak to urychlilo mé oře :smile:
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) Komentářů: 1,107CZ1
    Děkuji za odpovědi. Moc z toho chytrý nejsem, čekal jsem spíše nějaké číselné vyjádření, ale asi se to opravdu vyplatí, tak jdu do toho. Když tak sem pak napíšu jak to urychlilo mé oře :smile:

ber to takhle, kdyby se to nevyplatilo, tak by to zkusilo pár hráčů na začátku a pak už ne... a když se podíváš, tak většina aktivních má stáje na max...
    Hugolínek @ cs 1
  • LoneWarrior (CZ1)LoneWarrior (CZ1) Komentářů: 54CZ1
    Až ted se mi načetla ta číselná tabulka..diky Leafeon
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Stručně řečeno - číselné vyjádření máš v tabulce, efekt je znát hlavně na vzdálenosti spíše větší, jinak nelze než souhlasit - stáje na lvl3 jsou jednou ze základních investic, dá se na ně v pohodě ušetřit za ježdění na věže.
    Albi70 @ cs 1
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    chytrý  z  toho  budeš  až  budeš  stíhat  to  co  dnes  nestíháš  ,-třeba  akva  ostrovy  nebo  draky  a  pevnosti  o  které  je  větší  zájem
    valoken @ cs 1
Sign In to comment.