Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Stáje

Ahoj, vylepšení stájí stojí docela dost ruby, tak jsem se chtěl zeptat, co si mám přesně představit pod tím pojmem "rozsah efektu 60% nebo 120%". O kolik procent to tedy zrychlí moje koně?

Komentáře

• MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) CZ1 Komentářů: 152

no na procenta to nevím, ale zrychlí to fakt o hodně a rozhodně pokud na to máš rubíny, tak se to vyplatí :)

...vlastně nejdůležitější rubínové budovy na hře jsou stáje, pekárny a strážní věže a časem tohle všechno budeš potřebovat ;)

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    V prvé řadě musím souhlasit s Mourkem, stáje jsou základ, který by měl mít každý už kvůli podporám, kde kolikrát rozhoduje každá vteřina.
    Jinak jsem si udělal menší test s těmi možnostmi, co mám já (jen pro útok)

Tedy závěr: Bonus stájí se zřejmě přičítá k dalším bonusům na rychlost, což vysvětluje výrazný rozdíl mezi efektem na hráče a nehráčské cíle. Můžu říct, že těch bonusů na rychlost nemám úplně málo včetně 80% v síni, takže pro začínající hráče bude efekt určitě vyšší. ;-)
  • LoneWarrior (CZ1)LoneWarrior (CZ1) CZ1 Komentářů: 54
    Děkuji za odpovědi. Moc z toho chytrý nejsem, čekal jsem spíše nějaké číselné vyjádření, ale asi se to opravdu vyplatí, tak jdu do toho. Když tak sem pak napíšu jak to urychlilo mé oře :smile:
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,107
    Děkuji za odpovědi. Moc z toho chytrý nejsem, čekal jsem spíše nějaké číselné vyjádření, ale asi se to opravdu vyplatí, tak jdu do toho. Když tak sem pak napíšu jak to urychlilo mé oře :smile:

ber to takhle, kdyby se to nevyplatilo, tak by to zkusilo pár hráčů na začátku a pak už ne... a když se podíváš, tak většina aktivních má stáje na max...
    Hugolínek @ cs 1
  • LoneWarrior (CZ1)LoneWarrior (CZ1) CZ1 Komentářů: 54
    Až ted se mi načetla ta číselná tabulka..diky Leafeon
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,242
    Stručně řečeno - číselné vyjádření máš v tabulce, efekt je znát hlavně na vzdálenosti spíše větší, jinak nelze než souhlasit - stáje na lvl3 jsou jednou ze základních investic, dá se na ně v pohodě ušetřit za ježdění na věže.
    Albi70 @ cs 1
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    chytrý  z  toho  budeš  až  budeš  stíhat  to  co  dnes  nestíháš  ,-třeba  akva  ostrovy  nebo  draky  a  pevnosti  o  které  je  větší  zájem
    valoken @ cs 1
Sign In to comment.