Co mě dnes naštvalo či potěšilo

Tým fóraTým fóra Komentářů: 72
Zdravím,
rozhodli jsme se vyzkoušet návrh na založení tématu "obecných stížností”, potažmo pokecu a případně i pochvaly, čímž snad ulevíme od podobného obsahu jiným tématům.  

Samozřejmě je i v tomto tématu potřeba dodržovat pravidla fóra (včetně VOP). 
Post edited by Zoe on
Jde o "systémový" účet (více info zde). Nejde o reálného člověka, tedy ani moderátora. Nepište sem prosím soukromé zprávy - na odpověď budete čekat marně. Místo toho se můžete obrátit na kohokoli v týmu fóra, rádi Vám pomůžeme :)
«138

Komentáře

• valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    Tým fóra napsal(a):
    Zdravím,
    rozhodli jsme se vyzkoušet návrh na založení tématu "obecných stížností”, potažmo pokecu a případně i pochvaly, čímž snad ulevíme od podobného obsahu jiným tématům.  

neulevíte  :-))při  každém  novém  tématu  nebo  problému  se  to  nakonec  převalí  k  tomu  co  se  děje  teď  ,funguje  to  jako  naše  klasická  hra -tichá  pošta  :-))
    tak  teď  mě  vidíte  konečně  v  pesimistickém  módu  :-))

valoken @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,674Moderator
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Tým fóra napsal(a):
    Zdravím,

neulevíte  :-))při  každém  novém  tématu  nebo  problému  se  to  nakonec  převalí  k  tomu  co  se  děje  teď  ,funguje  to  jako  naše  klasická  hra -tichá  pošta  :-))

Na druhou stranu to bude kam přesouvat - aniž bychom museli vytvořit při každé “vlně” nové téma :)
    Zoe napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Tým fóra napsal(a):
    Zdravím,

Na druhou stranu to bude kam přesouvat - aniž bychom museli vytvořit při každé “vlně” nové téma :)
    přesouvání  nepomůže  ,pomůže  jedině  vymazání  příspěvku  ,třeba  už  jenom  z  toho  důvodu  že  se  netýká  daného  tématu  ,je  mi  jedno  že  o  mě  někdo  napíše  že  jsem  cenzor  ,prostě  pravidla  by  měli  platit  pro  všechny  stejně
    to  samé  platí  o  zakládání  témat  ,to  by  pro  hráče  mělo  být  zrušeno  také  ,prostě  by  do  určitého  tématu  spravovaném  modíky každý  napsal  svůj  problém  a  modík  by  z  něho udělal  téma nebo  zařadil  do  již  probíhajícího   ,jak  jednoduché,každopádně by  zmizl  ten  hnůj  jak  já  jsem  to  tady  pojmenoval  kdysi   
    valoken @ cs 1
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Tým fóra napsal(a):
    Zdravím,

přesouvání  nepomůže  ,pomůže  jedině  vymazání  příspěvku  ,třeba  už  jenom  z  toho  důvodu  že  se  netýká  daného  tématu  ,je  mi  jedno  že  o  mě  někdo  napíše  že  jsem  cenzor  ,prostě  pravidla  by  měli  platit  pro  všechny  stejně
    to  samé  platí  o  zakládání  témat  ,to  by  pro  hráče  mělo  být  zrušeno  také  ,prostě  by  do  určitého  tématu  spravovaném  modíky každý  napsal  svůj  problém  a  modík  by  z  něho udělal  téma nebo  zařadil  do  již  probíhajícího   ,jak  jednoduché,každopádně by  zmizl  ten  hnůj  jak  já  jsem  to  tady  pojmenoval  kdysi   
    Ono je často těžké říct, že se příspěvek tématu netýká - pokud se tak člověk vyjadřuje k aktualizaci a přitom tam zmíní něco dlouhodobějšího (a zvlášť když dodá “zase to neopravili!”), úplně OT to není...
    Chceš nás zahltit? :D popravdě právě “hromadná” témata - např. obecně téma pro hlášení chyb nebo téma pro všechny otázky mi přijde strašně nepřehledné... a zase mít pro každou věc samostatné téma - např téma s otázkami k surovinám - které by bylo plné třech stejných otázek opakujících se stále dokola (za předpokladu, že bychom tam vždy otázku na dané téma přesunuli) asi taky není úplná výhra... 
    Za předpokladu, že bychom zvládali sekce měsíčně “čistit” (přesouváním starých témat do archivu), nevidím v současném “modelu” problém - a pokud nezvládáme tohle, těžko bychom zvládali čistit jedno/dvě obří témata...
    no  kdysi jsem  taky  četl  každý  příspěvek  ,ale  dnes  mi  stačí  zjistit  kdo  píše  a  z  90% vím  jestli  mazat  hned  jako  demagogický  nebo  číst  dál  protože  tam  může  být  něco  pozitivního  nejen  pro  mne  ale i  ali  kde  poznatky  z  fóra  předávám  dál  ne  všichni  mají  potřebu  se  vyjadřovat  na  fóru  a  hledat  něco  nedohledatelného  ,o  jaké  přispěvatele  jde  si  každý  udělá  svůj  úsudek  sám  a  každopádně  bych  zahlcovat  nechtěl  :-)))věřím  že  práce  tam  máš  dost  
    valoken @ cs 1
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 216
    upraveno 02.02.2018
    Můžu jen poděkovat
    Post edited by Cheero (CZ1) on

• LegendárnyMatej (SK1)LegendárnyMatej (SK1) Komentářů: 410SK1
    Mňa dneska ráno ...  naštvalo že mi zmizli vojaci...a asi o 30min potom..ma potešilo že som dostal darček...ktorý obsahoval vela vojakov :)
    :D
  • efton (CZ1)efton (CZ1) Komentářů: 4
    Nevím jestli to není jen i umě ale sýpky na 30 levlu a s epickým vylepšením dávali 1700 jídla a ted jen něco přes 1400?
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,101Pomocník, CZ1
    upraveno 05.02.2018
    efton (CZ1) napsal(a):
    Nevím jestli to není jen i umě ale sýpky na 30 levlu a s epickým vylepšením dávali 1700 jídla a ted jen něco přes 1400?
    Ahoj koukal jsi jestli ti třeba nespadl VIP, titul z beri, změna erbu, nebo případně se "nevypařil" stavební prvek.....? 

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    gamina (CZ1) napsal(a):
    efton (CZ1) napsal(a):
    Ahoj koukal jsi jestli ti třeba nespadl VIP, titul z beri, změna erbu, nebo případně se "nevypařil" stavební prvek.....? 
    Případně neskončil dozorce na jídlo či jsi nezměnil hodnotu lovu
    Albi70 @ cs 1
  • efton (CZ1)efton (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 06.02.2018
    ano vše jsem kontroloval a nic z toho se nestalo tak nevím v čem je chyba

tak už to funguje jsem otevřel hru v jiném prohlížeči a tam to bylo v pořádku asi to chtělo restart

//Edit: MP
    Post edited by Zoe on
  • SAURON DRTIVÝ (CZ1)SAURON DRTIVÝ (CZ1) Komentářů: 51CZ1
    Dneska mě zatím jenom dost vytočilo to , že na mě jel zase ten debilní barbar na ledě a sundal mi prostředky a už mi ty jejich blbý útoky lezou na nervy člověk odejde , nikdo mu nemůže dát echo a drahý prostředky z hradeb v prachu absolutně nechápu ,proč ty útoky jezdí je to naprosot zbatečný a jen to přidává starosti a mě to dnes jen ještě víc vytočilo
    Dneska mě zatím jenom dost vytočilo to , že na mě jel zase ten debilní barbar na ledě a sundal mi prostředky a už mi ty jejich blbý útoky lezou na nervy člověk odejde , nikdo mu nemůže dát echo a drahý prostředky z hradeb v prachu absolutně nechápu ,proč ty útoky jezdí je to naprosot zbatečný a jen to přidává starosti a mě to dnes jen ještě víc vytočilo
    Ahoj,
    předávali jsme návrh na změnu, společně se třemi dalšími malými návrhy a je to označeno jako "v plánu" (téma), takže se snad dočkáme úpravy :)
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Není třeba si příliš často stěžovat. Jistý posun ve hře je vidět. Pokud se to týmu podaří dotáhnout do nirvány, vrátí se i částečně tržby. Ale ještě trošku to posunout chce. Minimálně je něco vidět. Držím palec. Třeba za čas mě opravdu přesvědčíte, že zas mohu něco koupit ;-)
    Páni, tohle už zní skoro jako pochvala :)
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    Dnes ma naštvalo to že hráčovy sktorým som hral cca rok bol dnes ukradnutý účet :(
    A potešilo ma to že sa nevzdal a založil si nový hrad :)
    Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,101Pomocník, CZ1
    Dnes ma naštvalo to že hráčovy sktorým som hral cca rok bol dnes ukradnutý účet :(
    A potešilo ma to že sa nevzdal a založil si nový hrad :)
    Pokd někdo někomu "vleze" na hrad a změní heslo, je nutné použít fci "zapomenuté heslo" .  Dostane nové vygenerované na uvedený email (registrovaný). 

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    No ked niekto použije takzvaný jednorázový email.....ak by ho vedel určite by to už urobil.
    Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    No ked niekto použije takzvaný jednorázový email.....ak by ho vedel určite by to už urobil.
    Pokud někdo použije "jednorázový" e-mail, pro přihlašování na hru, které se chce věnovat delší dobu, tak udělal něco špatně  >:) >:) >:)
    Albi70 @ cs 1
  • BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    tak s trochou do mlýna -ani mě už nic moc nepřekvapí ale před chvilkou se mi vrátili vojáci od chána bez boje že  prý už změnil majitele :-) 
    BraveIlonka @ cs 1
Sign In to comment.