Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Zlodej

Všem se oznamuje že hráčka hrad maila5 je podvodnice a hlářka a využíva ostatní ali pro svuj prospěch  avy hlašuje valku za ali ve které zrovna je a krade zakladny a vesnice POZOR NA NI drak

Komentáře

• Nervák Veľký (SK1)Nervák Veľký (SK1) SK1 Komentářů: 9
    co uz aj taky su
  • Richau (CZ1)Richau (CZ1) Komentářů: 4
    Asi tě vypálila, když útočíte na hořící hrady. Je to fér hráčka a potvrdí to kde kdo i přední aliance.
    Dej skreeny, komu co ukradla. To můžu napsat, že Svatý Petr mě ukrad 10 základen i s vesničkama. To je kiberšikana a já jí napíšu. Tušim, že pácháš trestný čin a to máš máslo na hlavě draku, protože vypaluješ hořící hrady i v nočních hodinách. Břídilové dlouho nevydrží. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Aby tě za ty lži něco zlého nepotkalo.
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Pokud se nepletu, tak maila5 je šlohnutý účet. Nebudu psát u koho. Ani mně to nepřekvapuje. Tohle dělají jen křivé charaktery. 

Ale až vás to naštve hodně, písněte. Rozhodíme ty vesky po světě. At si je veme kdo chce. Ja tyhle hnusáky nasnáším.

Tak od tebe to sedí Vlko-Draku. Napiš a dej důkazy. Já tvrdím, že ty kradeš a vyvoláváš hádky a války a vyhrožuješ Maila5.
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    Richau (CZ1) napsal(a):
    Pokud se nepletu, tak maila5 je šlohnutý účet. Nebudu psát u koho. Ani mně to nepřekvapuje. Tohle dělají jen křivé charaktery. 

Ale až vás to naštve hodně, písněte. Rozhodíme ty vesky po světě. At si je veme kdo chce. Ja tyhle hnusáky nasnáším.

Tak od tebe to sedí Vlko-Draku. Napiš a dej důkazy. Já tvrdím, že ty kradeš a vyvoláváš hádky a války a vyhrožuješ Maila5.
    A já tvrdím, že ty tu děláš multiposty!  >:)>:)>:)
    Používej prosím laskavě nástroj pro úpravu příspěvku, pokud chceš něco dodat
    Albi70 @ cs 1
  • Redy (CZ1)Redy (CZ1) CZ1 Komentářů: 171
    Tady je seznam hradů pod Vládou dotyčné, stále mění ALI nebo přeskakuji, kradou
    pak tvrdí, že to bylo dohodnuto atd... a nikdo o tom neví.
    Jednou to je dáma těhotná v rizikovém těhotenství a hnedle babička, která má vnoučata, dále to je bohatý podnikatel a hned chce funkci v ALI, aby jí zlikvidovali. a další jiné věci.
    Maila5
    Jjarda
    LegendaryDiana
    Isabellakastill
    Martinkarebelka
    Lendava
    Herkules Black
    SuperLeon
    lauramax
    Osmanda
    Isabellka
  • Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) CZ1 Komentářů: 484
    Tady má pravdu snad každý,krom Maila5. Ještě nedávno byla u nás v alianci a jak se předvedla.... No...,škoda slov... 
    Eagle @ cs 1
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Richau (CZ1) napsal(a):

A já, že máš v ali 3 hrady.
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    Richau (CZ1) napsal(a):
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Richau (CZ1) napsal(a):

A já, že máš v ali 3 hrady.
    To se mýlíš, nás je v alianci mnohem více, než 3, pouze jeden z hradů je můj  :D

Ale vážně - multipost - několik příspěvků od jednoho hráče napsaných v jednom tématu za sebou, je to porušení pravidel fora. Pokud chceš něco doplnit, použij nástroj pro úpravu příspěvku (ozubené kolo v pravém horním rohu)
    Albi70 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,203
    upraveno 05.02.2018
    Richau (CZ1) napsal(a):

Neber si mě do tlamy. Já podobný podraz nikdy neudělal. A moc nemel. Má k tomu účtu email? Jinak mi je to u něčeho. Jen sem podotkl, že podobné zmetky nesnáším. Si někdo myslí, že změní pár ali a zapomene se na to. Prozradím tajemství. nezapomene :)
    když už jsem to tu řekl, dokážu si to obhájit. A nemusím tu vyštěkávat, jak mi někdo ubližuje. Na forum to nepatří. A taky se adresně k nikomu nevyjadřuji.
    A nechtěj abych tu pastnul screen co mám z komunikace. Když nemusím, neškodím.  A moc mě neštvi. Já jsem ochotný hrát bez vesnic. Hrady jsem vybudoval bez toho. Chceš moje vesky? Vem si je. Já pojedu pro tvoje. A koukej tu neremcat o blbostech.

Lháři daleko se svou lží nedojdou.

Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• MstitelBerserk (CZ1)MstitelBerserk (CZ1) Komentářů: 10
    Chcete trofei? Jak velký pohár to má být a komu? Tak 15-ti letý kluk řekl. Mami nechci žít, nemám fotbal, nemám tenis a nemám hru. Smutné a dost i na chlapa rvoucí srdce. Já mu koupím rubíny. Vy se Petrovi omluvte. Stále ho vypaluje bez příčiny aliance PIVSON
    Už píšeme na hlavní, co se tady děje. Vím, jsou to čechy, kde každý závidí i ho***** na zahradě. Lidé co mají radost ze smutku, nesnází a smrti člověka. To v Belgii není. Stydím se za to, že jsem čech.
    aliance co ničí Petra je PIVSAN , Darken Kolt slíbil a je to v záložkách, že bude klid a nedodržel to. Já dám rubase, co dáte ostatní? Výpal, že? Nikdo neurotický sem nechodí. Ti čestní a bezva hráči komunikují jinak a jinde.
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Už píšeme na hlavní, co se tady děje. Vím, jsou to čechy, kde každý závidí i ho***** na zahradě. Lidé co mají radost ze smutku, nesnází a smrti člověka. To v Belgii není. Stydím se za to, že jsem čech.
    Fnukas tu v nekolika tematech a nezaujati lidi si udelali svuj obrazek. A ja osobne se asi budu taky stydet ze jsi cech ;-)

Prijemnou hru
  • ROBIN1997 (CZ1)ROBIN1997 (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    Richau (CZ1) napsal(a):
    Asi tě vypálila, když útočíte na hořící hrady. Je to fér hráčka a potvrdí to kde kdo i přední aliance.
    tak a už se do toho plete i aliance atlantida šašků(s tím co se ke mě doneslo jsou to všechno hrady maily)
    a fér hráčka? :D opravdu jsi mě ted' rozesmála :D:D 
    děláš všude jen problémy a pak se divíš že po tobě každý jede,přestan' všechny otravovat a dočkáš se klidu...

• KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    Chcete trofei? Jak velký pohár to má být a komu? Tak 15-ti letý kluk řekl. Mami nechci žít, nemám fotbal, nemám tenis a nemám hru. Smutné a dost i na chlapa rvoucí srdce. Já mu koupím rubíny. Vy se Petrovi omluvte. Stále ho vypaluje bez příčiny aliance PIVSON
    Panebože, ty jsi zde zakládal diskuzi, že si hrad maily převzal a budeš hrát čestně. Tak kdo má tento hrad nyní? Vy si to tam přehazujete jak horký brambory, zaplétáte se kdo je kdo a máte v tom slušný bordel. Veřejně si tu napsal že si mladý klučina, co má Maily hrad (diskuze je samozřejmě smazaná, ale takovou ptákovinu si dost lidí bude pamatovat) a nyní píšeš ať se mu/ti omluví? To máš rozdvojenou osobnost nebo co... Jděte s tím k šípku už...
  • Gaylen (CZ1)Gaylen (CZ1) Komentářů: 11
    Redy (CZ1) napsal(a):
    Tady je seznam hradů pod Vládou dotyčné, stále mění ALI nebo přeskakuji, kradou
    pak tvrdí, že to bylo dohodnuto atd... a nikdo o tom neví.
    Jednou to je dáma těhotná v rizikovém těhotenství a hnedle babička, která má vnoučata, dále to je bohatý podnikatel a hned chce funkci v ALI, aby jí zlikvidovali. a další jiné věci.
    Maila5
    Jjarda
    LegendaryDiana
    Isabellakastill
    Martinkarebelka
    Lendava
    Herkules Black
    SuperLeon
    lauramax
    Osmanda
    Isabellka
    U nás v alianci byl tento hráč pod jménem SuperLeon. Navykládal takové blbosti že nad tím rozum zůstával stát. Snažil se nás rozhádat s jinou aliancí. A takové krásné pohádky psal že člověk měl pořád co číst. Je mi ho vlastně líto. Je to chudáček když musí dělat takové věci.. Měl by se jít léčit  
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,203
    upraveno 27.03.2018
    Richau (CZ1) napsal(a):

Copak potrefená husička? Sem ani to vlákno nečetl. Bo jak sem viděl jen ten problém s jedním nickem, bylo mi to jasné. Pak tu někdo dal seznam a to sedí. Páč jsem s některými nicky měl tu čest. Je to bud jedna skupina, nebo jeden člověk. A ty Richau chceš ode mně co? Důkaz? A proč bych ti ho měl dávat? Řekni mi jeden jediný důvod?
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.