Zase hledáme skvělé nové moderátory, kteří by nám pomohli zajistit chod fóra a hráli klíčovou roli v naší Empire komunitě! Pokud si myslíte, že je to něco pro Vás, klikněte SEM

Pár drobných návrhů | V plánu

Tým fóraTým fóra Komentářů: 73
upraveno 28.01.2018 v Vyjádření týmu

Jde jen o drobná vylepšení, proto jsou umístěna v "jednom návrhu".

1) Při posílání útoku na pevnost (popř. na draka na ohni), často vidíte, že už je poražen. Jediné, co můžete dělat, je ale čekat, až vaš útok dorazí a otočí se bez boje.

-> Návrh: Přidat možnost stáhnout útot útok v případě, že je pevnost již poražena.


2) Otevřená brána je využívána častěji a častěji jako možnost obrany, ale pro útočníka je to nudné a zabraňuje mu to v zisku slávy.

-> Návrh: Zavést "trest" za využití otevřené brány - například nebude hráč po určitou dobu moci vyslat útok (na jiné hráče).


3) Aktuálně můžete být napadení nehráčským nepřítelem (baron/pevnosti na světech) i když nejde online. Problém je, že takový útok vám sebere rubínové prostředky a vy s tím nic nemůžete udělat (když nejste online).

-> Návrh: Nehráčtí nepřátelé mohou útok vyslat jen, když jste online (že útokpřichází  musí být vidět v době, kdy je hráč online)


4) Po přepracování urychlovačů hráči častěji používají 1 minutové urychlovače, ale vyžaduje hodně času "něco" přeskočit jen za jejich použití.

-> Návrh je přidat nové tlačítko, které umožní přeskočit celý čas jen s vybraným typem urychlovačů (například s 1 minutovými urychlovači).
Jde o "systémový" účet (více info zde). Nejde o reálného člověka, tedy ani moderátora. Nepište sem prosím soukromé zprávy - na odpověď budete čekat marně. Místo toho se můžete obrátit na kohokoli v týmu fóra, rádi Vám pomůžeme :)
Post edited by Zoe on

Komentáře

Sign In to comment.