Zase hledáme skvělé nové moderátory, kteří by nám pomohli zajistit chod fóra a hráli klíčovou roli v naší Empire komunitě! Pokud si myslíte, že je to něco pro Vás, klikněte SEM

Obrazovka útoku: Automatické nasazení & další vylepšení | V plánu

Tým fóraTým fóra Komentářů: 73
upraveno 28.01.2018 v Vyjádření týmu

Aktuálně jsou v automatickém nasazení využity nejlepší prostředky. To dělá automatické nasazení poněkud nevyužitelné, protože jen málo hráčů by útočilo na věže/v akcích s nejlepšími prostředky (které si nechávají pro bitvy s hráči). Nyní můžeme použít automatické nasazení a ručně změnit prostředky, nebo seskládat celý útok ručně (což je ve skutečnosti rychlejší a pohodlnější).

Návrhem je nechat hráče vybrat si typ prostředků (dřevěné/rubínové/z akcí/od zbrojíře), který automatické nasazení využije.

 

Jelikož jste v twitch vysílání zmínili, že máte v plánu přepracovat funkci automatického nasazení, bylo by dobré, kdybyste při tom toto vzali v úvahu.

Jde o "systémový" účet (více info zde). Nejde o reálného člověka, tedy ani moderátora. Nepište sem prosím soukromé zprávy - na odpověď budete čekat marně. Místo toho se můžete obrátit na kohokoli v týmu fóra, rádi Vám pomůžeme :)
Post edited by Zoe on

Komentáře

Sign In to comment.