Zase hledáme skvělé nové moderátory, kteří by nám pomohli zajistit chod fóra a hráli klíčovou roli v naší Empire komunitě! Pokud si myslíte, že je to něco pro Vás, klikněte SEM

Přesun dekorací | Budoucí zvážení

Tým fóraTým fóra Komentářů: 73
upraveno 01.02.2018 v Vyjádření týmu
Návrhem je "centrální sklad" dekorací.
  • V případě, že vám byla obsazena základna, všechny dekorace z dané základny budou přesunuty do tohoto skladu.
  • Dekorace do skladu můžete dát také sami (kdykoli chcete) a následně je přesunout/umístit na jiné místo (hrad/základna).
  • Mohla by tu být možnost koupit tento sklad za určité množství rubínů (za předpokladu, že cena nebude příliš vysoká - jelikož to nezpůsobí velký rozdíl mezi hráči, spíše půjde o "malou pomoc", která nebude zasahovat do bitev ani soutěží samotných).
  • V případě, že si hráč centrální sklad nekoupí, bude využit jen v případě obsazení jeho základny - pak si bude moci vybrat, kam chce dekorace z obsazené základny umístit (popřípadě by mohly dekorace zůstávat na dané základně novému majiteli).
Jde o "systémový" účet (více info zde). Nejde o reálného člověka, tedy ani moderátora. Nepište sem prosím soukromé zprávy - na odpověď budete čekat marně. Místo toho se můžete obrátit na kohokoli v týmu fóra, rádi Vám pomůžeme :)
Post edited by Zoe on

Komentáře

Sign In to comment.