Změna (setů) vybavení - figuríny | Budoucí zvážení

Tým fóraTým fóra Komentářů: 73
upraveno 28.01.2018 v Vyjádření týmu

Aktuálně máme mnoho setů, ale ne tolik velitelůPkastelánů. Proto mají hráči ve skladu několik kompletních setů, které někdy vymění s těmi, které mají aktuálně na velitelích/kastelánech. Nebo je potřeba přehodit vybavení kvůli nějakému úkolu a po splnění hráč vybavení vymění zpět. Ale ve skladu je docela nepořádek - jeden konkrétní kus vybavení se tam těžko hledá, což stojí hráče čas.

 

Návrhem je tedy přidání figurín.

  • Šlo by o něco jako jsou velitelé/kasteláni. Normálně je můžete vybavit, ale nemůžete je poslat do bitvy (ani s nimi bránit svůj hrad).
  • Můžete na ně umístit celý set, který se aktuálně využívá (u velitele/kastelána by bylo tlačítko "přesunout na prázdnou figurínu") nebo můžete vybavení na figuríny poskládat přímo ze skladu, kousek po kousku.
  • Kdykoli chcete, můžete přesunout vybavení z figuríny na vybraného velitele/kastelána. Vedle figuríny by bylo tlačítko "přesunout na velitele", které by vás hodilo přímo na výběr kastelána/velitele, na kterého chcete vybaevní přesunout.
  • Vybavení, které je aktuálně na daném veliteli/kastelánu, na kterého vybavení z figuríny přesouváte, bude přesunuto na figurínu (takže vybavení z figuríny jde na velitele a vybavení z velitele jde na figurínu).
  • Vybavení z figuríny můžete také přesunout do skladu (stejně, jako aktuálně přesouváme vybavení z velitele/kastelána do skladu).
  • Vybavení, které je aktuálně na figurínách může, nebo nemusí být počítáno do limitu skladu vybavení.

Hráči by mohli dostat několik figurín zdarma. Pak by bylo možné další figuríny permanentně koupit za rubíny (popřípadě by mohly být zdarma za VIP režim na určité úrovni).

 

A jeden pidi-návrh spojený se skladem: Líbila by se nám možnost vybrat si ve skladu vlastní pořadí kusů vybavení (tak, že by vybavení zůstalo na místě, kam ho člověk položí).

Jde o "systémový" účet (více info zde). Nejde o reálného člověka, tedy ani moderátora. Nepište sem prosím soukromé zprávy - na odpověď budete čekat marně. Místo toho se můžete obrátit na kohokoli v týmu fóra, rádi Vám pomůžeme :)
Post edited by Zoe on

Komentáře

Sign In to comment.