Přesun prostředků ve Velké říši | V plánu

Tým fóraTým fóra Komentářů: 73
upraveno 28.01.2018 v Vyjádření týmu

Aktuálně je při přesunu vojáků/prostředků na základnu/hrad (nebo zdrojovou vesnici) omezené množství slotů, které můžete použít. Navíc je množsví prostředkl v každém slotu omezeno na 99.

Problémem je to, že limit je velmi starý. Nyní máme mnohem více typů jednotek a prostředků, než kdy dřív. Navíc jdou všechny odměny na hlavní hrad a většina jednotek/prostředků z akcí je určená pro útok. Zároveň chodí většina útoku (od hráčů, plus všechny útoky od cizáků/krkavců) chodí právě na hlavní hrad. Proto zde hráči většinou mívají pouze obranu a útočné jednotky i prostředky posílají na základny.

Výsledkem je, že hráč musí použít mnoho velitelů jen na přesun jednotek a prostředků, což ho zdržuje od posílání útoků (a tedy i účasti akci) v takové míře, v jaké by chtěl.

 

Nevidíme důvod, proč by tu stále měly být tyto limity a chtěli bychom jejich odstranění, nebo alespoň rozšíření, podle toho, jak moc se hra v posledních letech vyvinula (včetně nových jednotek a prostředků a jejich vyššího množství).


Jde o "systémový" účet (více info zde). Nejde o reálného člověka, tedy ani moderátora. Nepište sem prosím soukromé zprávy - na odpověď budete čekat marně. Místo toho se můžete obrátit na kohokoli v týmu fóra, rádi Vám pomůžeme :)
Post edited by Zoe on

Komentáře

Sign In to comment.