Diskuze k lednové aktualizaci!

136

Komentáře

• Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    upraveno 27.01.2018
    Já tě pochopil a odpověděl. Když bylo beri jinak, měl jsem opět problém s duchařskou armou - šlo i o výmaz práce za x hodin atd a vše co bylo na cestě, o to sem přišel i na světech - to si snad pamatuješ. Možná si ten problém ty zrovna němel, ale spousta druhých ano a kompenzaci pak dostali lidi který o nic nepřišli. To bylo kvůli Beri. Prostě jsou akce se kterými beri nesmí jet souběžně. Pochop to ty. Pokud by beri šoupli, tak bych ho logicky nedělal, abych zase nepřišel o hromadu armády a kompenzaci dostali ostatní a za zlatky si pak armu z kompenzace přeposílal tam co mi zmizela. Nevím jak ti říct, že když se beri flákne jinam, bude hafo lidí naštvanejch kvůli důsledkům.
    Co se týká aktualizace, tu GGS nikdy na přání hráčů nepošoupla - to řídí něčím jiným než naším přáním. Pokud by šoupli beri, nešel bych logicky do něj ani za zlatý prase, protože za ty nervy, vymazanou armu a práci to prostě nestojí a to nejen já - pochop to konečně.
    A nebo joo - prosím teda at se beri šoupne - je už na čase aby tu každej naučil anglicky kvůli podpoře :smiley:
    Post edited by Cheero (CZ1) on

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Já tě pochopil a odpověděl. Když bylo beri jinak, měl jsem opět problém s duchařskou armou - šlo i o výmaz práce za x hodin atd a vše co bylo na cestě, o to sem přišel i na světech - to si snad pamatuješ. Možná si ten problém ty zrovna němel, ale spousta druhých ano a kompenzaci pak dostali lidi který o nic nepřišli. To bylo kvůli Beri. Prostě jsou akce se kterými beri nesmí jet souběžně. Pochop to ty. Pokud by beri šoupli, tak bych ho logicky nedělal, abych zase nepřišel o hromadu armády a kompenzaci dostali ostatní a za zlatky si pak armu z kompenzace přeposílal tam co mi zmizela. Nevím jak ti říct, že když se beri flákne jinam, bude hafo lidí naštvanejch kvůli důsledkům.
    Co se týká aktualizace, tu GGS nikdy na přání hráčů nepošoupla - to řídí něčím jiným než naším přáním. Pokud by šoupli beri, nešel bych logicky do něj ani za zlatý prase, protože za ty nervy, vymazanou armu a práci to prostě nestojí a to nejen já - pochop to konečně.
    A nebo joo - prosím teda at se beri šoupne - je už na čase aby tu každej naučil anglicky kvůli podpoře :smiley:
    Jako kafemlejnek jedeš stále dokola totéž- tak ještě jednou - zkrácení Berimondu kvůli aktualizaci na tvůj problém nemá vliv a vůbec se jej netýká, Důvodem pro zkrácení je to, že se GGS  bojí, že by při aktualizaci spuštěný Berimond shodil hru (respektive, že by to nezvládli udělat správně, což podle mých zkušeností s aktualizacemi stejně neudělají)
    V době, kdy ty jsi na hře ještě nebyl to fungovalo jinak a opakuji - než se začali v Beri vrtat, byl celkem v pořádku.
    Neříkám, že GGS na žádost hráčů aktualizaci posune, říkám jen že by to bylo nejlepší a nejjednodušší řešení. Už datum aktualizace stejně posunuli z 25.1. na 29.1., vůbec nic by se nestalo posunout to na 5.2.

Když se Berimond přesune na jiný termín (a nebude se krýt se Samuraji) naštvaný nebude nikdo, nebude mít totiž důvod (Nicméně je jasné, že to co tu řešíme nebude mít vliv na realitu, v GGS už je rozhodnuto)
    Albi70 @ cs 1
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    upraveno 28.01.2018
    To Albi. Dobře - víš, proč se zde chodí po špičkách ohledně nové aktualizace má důvod a nechtěl jsem aby obhajova vedla k naštvání tebe, nebo někoho jiného. Důvod, proč se přesunula aktualizace je, a ty co umí odhalovat bugovky, na kterých lze získat, nebo jimi druhým ublížit už tyhle posuny znají - ví kdy se posouvají a kdy ne ( když je odhalen bug ve hře, který je dost zásadní, a musí se rychle udělat oprava a zahrnout jí do nejnovější aktualizace, aby se co nejméně přerušovala hra ). Pravidla zakazují toto sdílet, aby nedocházelo ke zneužití i druhými, i za to lze dostat herní ban, proto jen náznakem. Jde o , ted jak to říct něco, týkajícího se funkce mezi světy a jde toho zneužít opravdu obrovitě.Kdo ví o jaký bug jde, ti potvrdí, že aby nebyl zneužit ještě ve větší míře musí se opravit před ukončením měsíce( upozornění přímo na konec měsíce má svůj důvod.). Samotný bug a to i jeho oprava může hodně zasáhnout do funkčnosti Berimondu ( patřím mezi ty, který ví o který jde - fakt do něj zasahuje hodně ) a je tedy předpoklad, že budou chyby a třeba dost značné.V takovém případě je zkrácené Beri vysvobození a už zkrácené beri zrušit ( případné chyby se jistě projeví hned zpočátku beri, což ti takto těžko provozovatel hry sdělí ) a až v tomto případě šoupnout jinam, nebo mít čas opravy do spuštění beri v dalším měsíci.Můžeš klidně říct, že je v tom jisté vyčůránkovství s alibi, že krátká doba - méně vložené práce aměně vložených prostředků.V každém případě všem musí postačit, že přesun aktualizace i zkrácení beri má důvody.Sám se zneužití daného bugu neučastním, nejen že bych za to mohl dostat ban, ale navíc patřím mezi ty, co ho ve hře nechtějí, protože hodně pomůže darebákum, který se toho nebojí.
    Takže Albi, omluva a menší doporučení - do příchozího beri raději bez nadšení.

PS: Prosím všechny bez vyjímek - ZOE je poslední která byť v sebenší nianci může podat přibližující info, protože vyčůránkům stačí opravdu jen niance k tomu, aby vytušili kde asi tak hledat a co vše testovat. Ty nikdo moc kopnout nemusí. Logické, že moderátorka má být tím posledním co by mohlo být původ zneužití bugu. Proto je pro některé hráče drsná podívaná, když je moderátorka nějakejma argumentama dokolečka tlačena do kouta. Věty tipu - to jsem nemohl vědět, jak  jsem to mohl vědět si odpustíme a předejdeme jím tím, že pokud ZOE řekne, že to či ono důvod má, budeme to respektovat a netlačit jí mezi dva mlýnské kameny. Já se takto dostal na hranu tímto sdělením jedinkrát možná to nebude úplně opraveno a někdo vytuší kám sáhnout, jen proto, abych poslední mnou řečené mohl zdůraznit a nemusel tak koukat na moderátoku, která je neodbitností, způsoboneou potřebou brekotu tlačena do kouta a je mi šumák, jestli mě tím někdo má za vtěrku nebo darebáka.
    Zneužití bugu se vyvarujte - banuje se za to.
    Post edited by Cheero (CZ1) on

• Gerry (CZ1)Gerry (CZ1) Komentářů: 39CZ1
    Opravte hlavně tu rotaci odměn u cizáka. Aby se tam nestřídala jen helma a zbraň !
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,184CZ1
    Gerry (CZ1) napsal(a):
    Opravte hlavně tu rotaci odměn u cizáka. Aby se tam nestřídala jen helma a zbraň !
    to by měli opravit zítra ........

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe, dotaz:-)
    Je něco nového k mému návrhu, aby když už nechtěj, zatím??,  rozšířit velitelství, byla možnost si platit u premium velitelů jejich ustrojení jako se tak děje třeba u míst na verbuň? Jednou si mi na to psala, že předáš dál:-)
    Rozšíření velitelství bude :) K tvému návrhu zatím nic...

Gerry (CZ1) napsal(a):
    Přesně jak psala Gami - s největší pravděpodobností chybu zítra opraví :)
  • thugdze (CZ1)thugdze (CZ1) Komentářů: 111CZ1
    Nemam jako jediny zatim, nove uspechy v poharu, vubec nenaskocily, cizaci se vynulovali a mam ted 10k na lvl7
    thugdze @ cs 1
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    http://prntscr.com/i72xk3

no nejako to nie je upravené
  • Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    Fanie (SK1) napsal(a):
    http://prntscr.com/i72xk3

no nejako to nie je upravené
    ani nepridali nove uspechy 
  • zajo1488 (SK1)zajo1488 (SK1) Komentářů: 1SK1
    opat velky potlesk odbornikom z GGS, vsetci sa klaniame pred Vasou sikovnostou, co nedo... to skur....
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 694CZ1
    no možná to ještě není u konce...já osobně se na hru ještě dostat nemůžu

teda ne že bych se chtěl tady zastávat GGS :D  
    Mik Mak
    to co ze poniektorí maju nove uspechy a poniektori nie ?????
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    to co ze poniektorí maju nove uspechy a poniektori nie ?????
    u nas jeden hrač hlasi, že tie uspechy ma... asi to bude len pre vyvolenych :-)
  • holdun (CZ1)holdun (CZ1) Komentářů: 2
    to je neskutečná banda diletantů, už zase nejde verbovat ne beri, políčka jsou prázdný, V Číně by už je nejspíš postříleli na náměstí

• milanes33 (SK1)milanes33 (SK1) Komentářů: 4SK1
    ja mám tie nové úspechy 
    tak body do poharu se pripocitavaji, nemam je jen zobrazene, beri funguje normalne
    thugdze @ cs 1
    ted se pro zmenu zase nemuzu dostat na hru, nejaka udrzba ci co?
    thugdze @ cs 1
  • Saboteur13 (SK1)Saboteur13 (SK1) Komentářů: 126
    apropó ani tie nové predvolby nepridalo...
    vyzerá to tak, že aktualizácia u niekoho prebehla a u niekoho nie... :)

good job GGS
    Saboteur13 @ sk 1
  • belo (SK1)belo (SK1) Komentářů: 7SK1
    hra zamrzla a nejde sa na nu prihlásiť, zas sa vydarila aktualizácia, nove úspechy pridalo len "vyvoleným"
    to je zas 1.apríl v predstihu? 
    Saboteur13 (SK1) napsal(a):
    apropó ani tie nové predvolby nepridalo...
    vyzerá to tak, že aktualizácia u niekoho prebehla a u niekoho nie... :)

good job GGS
    ja som tiez dostal  "velke hovno "
Sign In to comment.