Diskuze k lednové aktualizaci!

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Diskuze k aktualizaci v polovině ledna.
«136

Komentáře

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    .... kdo žádal ty pytle se zemědělskými nástroji?  přiznejte se :DDD

Jinak trochu mi přijde, že teď bude hodně snadné dokončit mnoho úkolů....a tím, že budou i další symboly, no konečně se možná mohu těšit na sluníčko (a to nejsem žádný dříč)  :)  Nevíte někdo kolik ta šílenost s +30% jídla stojí rubínů?:))

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    gamina (CZ1) napsal(a):
    .... kdo žádal ty pytle se zemědělskými nástroji?  přiznejte se :DDD

Jinak trochu mi přijde, že teď bude hodně snadné dokončit mnoho úkolů....a tím, že budou i další symboly, no konečně se možná mohu těšit na sluníčko (a to nejsem žádný dříč)  :)  Nevíte někdo kolik ta šílenost s +30% jídla stojí rubínů?:))

Jestli si dobře vzpomínám, 198k. Zas je to jedna z mála věcí, která za tu cenu i stojí :-D

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,024CZ1
    Leaf to řekl moc hezky. Ostatně v momentě, kdy dali do hry set čarodějnice, poptávka po setu z beri -zelí poněkud opadla. Jinak je to skvělý set. Ale to jen na okraj.

Jsem většinou kritický na mnoho věcí. A musím říct, že zatím mě nezviklali k možnému utrácení. Ale sem tam se vlaštovka objevuje. To ovšem neznamená, že je budu chválit.  Zatím se to dá hrát. Někdy skrze hodně skřípějící zuby, ale lze.
     tak neklesejte na mysli ;)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    jak  budeš  bez  zubů  jak  já  tak  nic  skřípat  nebude  :-))

valoken @ cs 1
    Á pán je vtipnej :) Normálně budu hrát dál. jen už nebudu tolik skřípat zuby :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
    info o aktualizaci ještě není kompletní .. myslím že ty smutnější změny než je pytel s hráběma se uveřejní později. Divil bych se kdyby nedošlo k nějaké optimalizaci cen čehokoli.
    Balík4 @ cs 1
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Čeho jsem si po posledním hotfixu všiml, bylo další  zpomalení hry, takže očekávám posun v této oblasti opět k horšímu  >:) >:) >:)
    Albi70 @ cs 1
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    upraveno 21.01.2018
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    info o aktualizaci ještě není kompletní .. myslím že ty smutnější změny než je pytel s hráběma se uveřejní později. Divil bych se kdyby nedošlo k nějaké optimalizaci cen čehokoli.
    No, umím si představit, jak by vypadalo oficiální oznámení, kdyby byl moderátor fora Balík :smile:
    Drazí bojovníci, představuji vám nový bug, říkejme mu třeba Tonda. Toníku, tady ti představuji Leafeon, Gamina, Lien, Valoken a nezapomeň, že je na mapě daších x lidí. Hezky se seznamte, budete si teď přes určitou dobu dělat společnost.
    Společně s tímto vám s radostí oznamuji, že se připravuje vcelku slušná hromada klacíků, určených pod vaše herní nožičky. Některé jsou dost velké a dá námahu je do hry dostat, tudíž jsou připravovány balíčky, za které se bude platit, aby se nějak kompenzovala velikost oněch klacíků.
    Další zpomalení hry očekávejte v brzké době. Vycházíme tím vstříc hráčům s pomalou reakcí, aby stíhal ve hře každý a nedocházelo tak k nefér postavení některých hráčů.
    S pozdravem...

Balíku, ty tu prostě nenecháš nikoho alespoň chvíli v iluzi, že může přijít něco pozitivního. :smile:
    Však další symbol do erbu se některým hodí a kdo nechce hrábě, ten je nekoupí. :smiley:

• valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    no  a  že  tu  sranda a  dobrý  ftip  neexistuje  a  člověk  se  nebaví  :-))

valoken @ cs 1
  • T.FRUTTI (CZ1)T.FRUTTI (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    Čauky,
    kdy vypukne další královský úkol a jsou o něm už známy nějaké detaily krom nové dekorace?
    T.FRUTTI @ cs 1
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Čeho jsem si po posledním hotfixu všiml, bylo další  zpomalení hry, takže očekávám posun v této oblasti opět k horšímu  >:) >:) >:)
    Já zatím pozoruji zpomalení hlavně při prodeji vybavení, jakoby to nebylo dost otravný samo o sobě

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Pro tuhle aktualizaci je to skoro všechno, ještě jedna malá pozitivní věc a jedna "tak nějak neutrální" - žádná katastrofa :)

T.FRUTTI (CZ1) napsal(a):
    Čauky,
    kdy vypukne další královský úkol a jsou o něm už známy nějaké detaily krom nové dekorace?
    Ahoj,
    zatím nic - každopádně před začátkem úkolu by se měl zase na fóru oběvit ten stručný přehled o co půjde :)
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 895CZ1
    Když mám u plnění cizáků/krkavců nyní 1.200/5.000 a nově bude 6tej lvl 500, bude  jen po přepočtu splněn ten 6tej a 7. pojedu od 0, nebo se automaticky přesunu na 700/1.000 v 7mém lvl?
    A proč nové symboly do vlajky, sem nedávno utratil za 40% slávy a bude ještě lepší:-(
    Jo a kontrolní dotaz. Nyní poslední symbol je na jídlo? Teoreticky by měl bejt:-) Nevíte někdo kolik stojí? Sluníčko 196k, tak hádám tak 250k:-)
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Když mám u plnění cizáků/krkavců nyní 1.200/5.000 a nově bude 6tej lvl 500, bude  jen po přepočtu splněn ten 6tej a 7. pojedu od 0, nebo se automaticky přesunu na 700/1.000 v 7mém lvl?
    A proč nové symboly do vlajky, sem nedávno utratil za 40% slávy a bude ještě lepší:-(
    Jo a kontrolní dotaz. Nyní poslední symbol je na jídlo? Teoreticky by měl bejt:-) Nevíte někdo kolik stojí? Sluníčko 196k, tak hádám tak 250k:-)
    Jediný, o kom vím, že ho má, je Keporkak222, asi bych se ptal tam, kdo ví, jestli na to někdo jiný má alespoň body :-D A s novým znakem na slávu si nědělám iluze, že ho někdy budu mít k dispozici, natož koupený :D

Cheero, pozitivní očekávání a iluze, jsem ztratil už dávno. A občas pozitivní věci opravdu jsou. Jen už se vytratil jejich lesk, vzhledem k té lavině nepozitivních za tu předchozí dobu. Ale závidím ti tvoji víru. Taky sem ji kdysi měl. :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Liene ono nejde o iluze. Hry, které jsou obsáhlejší na akce chyby mají a kdo tvrdí, že jiné onlajnovky, kde se množí akce chyby nemají, prostě jen nemluví pravdu a nebo jejich dedukce vychází z toho, že znají jen ty onlajnovky, které moc obšírné nejsou. Každá hra musí být něčím zaplacena a tak je běžné, že se vymyšlí další a další příjem a to i za pomoci znehodnocování v minulosti vydobitého.Vývoj této hry znám - než jsem přerušil hru a po té vytvořil jiný účet a na starý se už nevrátil, zažil jsem zavádění světů i postupné zavádění akcí a vždy to u hráčů výřilo negativismem. To že není pružný nějaký hráč neznamená, že je hra mizerná - ta je taková, jakou jsi jí každý udělá. Dám příklad. Nedávno si jeden hráč stěžoval, že v určitý den nedokončil u měničů sérii a tak druhý den nemůže dělat celou novou, místo toho, aby se podíval jak lze z tohoto těžit.- jeden den vybereme třeba 3 nej měniče na kterých bude hodně bodů, druhý den z pěti měničů vybereme ty dva nej a - máme super serii, která nás může krmit odměnama do konce akce, tak místo toho křik. Je tu mála možnost u měničů poznat soupeře, samozřejmě by toho šlo využít k domluvě na bodech ( pokud nejsme v hard modu ). To stejné je u aktualizací, u kterých pružný hráči zjišťují možné využití, nebo zneužití :smile: a pak ty, kteří vypadají, že jejich negativismus nepochází ze hry samotné, ale je spíš životním pohledem na vše. Zklame tě jedno, pomluv i to druhé.Na této aktualizaci je negativní co? Že teď budou mít někteří možnost získat něco dalšího? Že to ty, kteří mají za to, že na to nedosáhnou pomluví je běžné i v jiných zemích, ne jen v této. Není to dáno tím, že by, to, co má do hry vstoupit nové bylo špatné - jen pomluvené a oremcané.Samozřejmě tu můžeme nadhazovat města a podobné ( také se mi líbil starý berimond, kdy se dal soupeř poslat z mapy ven ), ale raději budu zjišťovat, jak využív ve svůj prospěch každou novinku, než to lidi oremcají a GGS díky nim danou novinku změní do podoby, ve které už to nepůjde.Uvědomuje si tu vůbec někdo, že třeba nováčci budou mít díky nové úpravě v úspěších rychlejší možnost dosáhnou na nějaký symbol? Fakt se omlouvám, že nechápu, co je na nové aktualizaci negativního. Nářadí, které mě nikdo nenutí koupit?

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Liene ono nejde o iluze. Hry, které jsou obsáhlejší na akce chyby mají a kdo tvrdí, že jiné onlajnovky, kde se množí akce chyby nemají, prostě jen nemluví pravdu a nebo jejich dedukce vychází z toho, že znají jen ty onlajnovky, které moc obšírné nejsou. Každá hra musí být něčím zaplacena a tak je běžné, že se vymyšlí další a další příjem a to i za pomoci znehodnocování v minulosti vydobitého.Vývoj této hry znám - než jsem přerušil hru a po té vytvořil jiný účet a na starý se už nevrátil, zažil jsem zavádění světů i postupné zavádění akcí a vždy to u hráčů výřilo negativismem. To že není pružný nějaký hráč neznamená, že je hra mizerná - ta je taková, jakou jsi jí každý udělá. Dám příklad. Nedávno si jeden hráč stěžoval, že v určitý den nedokončil u měničů sérii a tak druhý den nemůže dělat celou novou, místo toho, aby se podíval jak lze z tohoto těžit.- jeden den vybereme třeba 3 nej měniče na kterých bude hodně bodů, druhý den z pěti měničů vybereme ty dva nej a - máme super serii, která nás může krmit odměnama do konce akce, tak místo toho křik. Je tu mála možnost u měničů poznat soupeře, samozřejmě by toho šlo využít k domluvě na bodech ( pokud nejsme v hard modu ). To stejné je u aktualizací, u kterých pružný hráči zjišťují možné využití, nebo zneužití :smile: a pak ty, kteří vypadají, že jejich negativismus nepochází ze hry samotné, ale je spíš životním pohledem na vše. Zklame tě jedno, pomluv i to druhé.Na této aktualizaci je negativní co? Že teď budou mít někteří možnost získat něco dalšího? Že to ty, kteří mají za to, že na to nedosáhnou pomluví je běžné i v jiných zemích, ne jen v této. Není to dáno tím, že by, to, co má do hry vstoupit nové bylo špatné - jen pomluvené a oremcané.Samozřejmě tu můžeme nadhazovat města a podobné ( také se mi líbil starý berimond, kdy se dal soupeř poslat z mapy ven ), ale raději budu zjišťovat, jak využív ve svůj prospěch každou novinku, než to lidi oremcají a GGS díky nim danou novinku změní do podoby, ve které už to nepůjde.Uvědomuje si tu vůbec někdo, že třeba nováčci budou mít díky nové úpravě v úspěších rychlejší možnost dosáhnou na nějaký symbol? Fakt se omlouvám, že nechápu, co je na nové aktualizaci negativního. Nářadí, které mě nikdo nenutí koupit?
    Nejde jen o chyby a o tuto konkrétní aktualizaci. Myslím, že jde o celkový přístup GGS k hráčům, to je to, co tu spoustu lidí štve (byť se trochu změnil za poslední rok, ale ještě stále je tu prostor pro zlepšení). Ohledně chyb - ano je spousta her, ve kterých jsou chyby, ale v těch jiných (se kterými jsem se já konkrétně setkal), je co nejrychlejší odstranění VŠECH chyb priorita, zatímco priorita GGS, nikoliv jak jí hlasají, ale tak jak konají, je odstranit především chyby, které pomáhají hráčům, ty, které jim znepříjemňují život jsou až na druhém místě (jedna z chyb, kterou jsem nahlásil už téměř před 2 lety je stále ve fázi - Víme o tom a pracujeme na tom  >:) ). Bylo tu období, kdy téměř vše, co se měnilo, bylo za vytvořeno účelem zvýšit nákup rubínů hráči (možná to bylo zrovna, kdy jsi měl pauzu). A ne vždy jsou ti, kteří tu vyjádří nesouhlas se změnou totožní s těmi, kteří na to nedosáhnou  :D :D jen se jim ta změna zkrátka nelíbí.
    Jestli sis všiml, já konkrétně jsem v tomto vlákně kritizoval jen jediné - zpomalení hry po téměř každé aktualizaci (mimochodem před rokem byla slíbená konverze na jinou platformu a stále nic  >:) ).
    Albi70 @ cs 1
    Albi, mám pocit, že se s tím čeká na nového vlastníka a veškeré nové nakodování, ted nevím co to je html5? prostě jak už to nebude na flash, budou zařizovat už oni, asi. Indové, co jsem slyšel jsou v tomto dobří a já doufám, že to daj do kupy. Ty změny, co byli jen na nákup pamatuju :smile: a to že bylo upřednustnění právě to, před oprava nebylo nic, co by v nás hráčích mělo k GGS vyvolávat vřelej vztah :smile:  - to souhlasím. Je tu ale hodně toho, na co se nadává, místo toho aby se drželi klapačky, aby ty pružný, o kterých jsem psal měli čas zjišťoval jak novinek využít a čas díky tomuto k něčemu snadněji přijít. :smile:  Prostě není nutný sejmout vše bez rozdílu. A to se tu právě hodně dělá.

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    @Strad75 (CZ1) zeptám se :)

@Albi70 (CZ1) bylo nám řečeno, že na přechodu na html5 se pracuje a vše bude včas hotovo... nezbývá, než tomu prozatím věřit :)
  • lukyno06 (CZ1)lukyno06 (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    proč se nejde přihlásit o hry ?
Sign In to comment.