Tituly v beri

ahoj , mohl by mi někdo vysvětlit jakým způsobem se přidělují tituly v Beri? https://ctrlv.cz/4XjA  protože podle bodů to zjevně není :o
Od konce beri se ráno probouzím jako Pán (a to i přesto že dosahuji bodově na Nejvyššího velitele) a večer chodím spát jako Nejvyšší. Myslel jsem si že je to nějakým přepočtem (že nás je tam na těsno namrskaných více hráčů okolo jedné pozice , ale tohle mě dostalo :D :D :D

Zoe myslel jsem že tu někde podobné téma bylo ale nemůžu ho najít, tak to kdyžtak prosím přesuň. Díky :)
Mik Mak

Komentáře

• valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    ahoj , mohl by mi někdo vysvětlit jakým způsobem se přidělují tituly v Beri? https://ctrlv.cz/4XjA  protože podle bodů to zjevně není :o
    Od konce beri se ráno probouzím jako Pán (a to i přesto že dosahuji bodově na Nejvyššího velitele) a večer chodím spát jako Nejvyšší. Myslel jsem si že je to nějakým přepočtem (že nás je tam na těsno namrskaných více hráčů okolo jedné pozice , ale tohle mě dostalo :D :D :D

Zoe myslel jsem že tu někde podobné téma bylo ale nemůžu ho najít, tak to kdyžtak prosím přesuň. Díky :)
    téma  tu  je  ,ale  nic  se  v  něm  nevyřešilo  ,jinak  mám  podobný  názor  jako  ty  že  to  je  v  tom  těsném  umístnění  několika  hráčů
    valoken @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1
    no to ovšem nevysvětluje ty body kterých mám víc než je potřeba pro vyšší titul ale stejně ho v danou chvíli nemám :D
    Mik Mak
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    To je přeci ta rovnost příležitostí, musíte se spravedlivě prostřídat :D

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

aháá no tak to jó.....už jsem dlouho neviděl žádný dotazník tak už to asi takhle vyhodnotili :D :D :D
    Mik Mak
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,169CZ1
    aháá no tak to jó.....už jsem dlouho neviděl žádný dotazník tak už to asi takhle vyhodnotili :D :D :D
    chceš ho přeposlat?:DDD

no snad ani ne....rád bych to dojel do 800vky  :D :D :D
    Mik Mak
  • Fullgore (CZ1)Fullgore (CZ1) Komentářů: 67CZ1
    valoken (CZ1) napsal(a):

téma  tu  je  ,ale  nic  se  v  něm  nevyřešilo  ,jinak  mám  podobný  názor  jako  ty  že  to  je  v  tom  těsném  umístnění  několika  hráčů
    maš 1:46 do další aktualizace před sebou.tituly se vždy aktualizují po časovém useku a ne jen že dosahneš bodu co bylo potřeba při minulém čase.
    Fullgore (CZ1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):

maš 1:46 do další aktualizace před sebou.tituly se vždy aktualizují po časovém useku a ne jen že dosahneš bodu co bylo potřeba při minulém čase.
    to čekáš při probíhajícím beri kde se body průběžně mění. Ten screen je ale dělaný týden po skončení beri, takže tam už čekáš jen na půlnoční odečet bodů. S denní aktualizací by se teda nemělo nic měnit protože body zůstávají stejné. Tím pádem není možné abys ráno byl na 57. místě a večer na 50.  :D
    Mik Mak
Sign In to comment.