Ako zistím email s ktorím som sa registroval na hru?

nazdar mám taký problem že neviem email ktorým sa registroval na hru.. dá sa nejako zistit ? lebo by som ho potreboval nikdy nevieš kedy sa ťi može dostať aj niekto na učet alebo zabudneš heslo a pod. a potom si ho už nemám to heslo ako obnovit a tak sa dostať ani na svoj účet... bohužial ja si už ten email nepametam...

Nejlepší odpověď

Další odpovědi

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 704SK1
    Bud skontrolovat všetky schranky, alebo skus sa pozriet v nastaveni, respektive upravit profil, mal by si tam mat pôvodný mail.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Samuell1 (SK1)Samuell1 (SK1) Komentářů: 73SK1
    No už tam povodny nemám lebo som ho menil už tam dvakrát a myslel že ked tam zmenim ten email tak si cez ten email možem obnovit aj heslo keby náhodou no asi to tak nieje či?
    upraveno 04.01.2018
    Zmena mailu sa da spravit len cez support, inak nie. Heslo sa da zmenit v nastaveniach hry.
    upraveno 04.01.2018
    to viem že heslo sa dá zmenit v nastaveniach na hre... ale keby dajme tomu prídem o učet že mi zmeni heslo niekto ja sa nan už nedostanem lebo nemám email cez ktorý by som  si to mohol obnovit a tam by mi poslali nove heslo na ten emal ktorý neviem..
    tak to maš problem
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    Samuell1 (SK1) napsal(a):
    to viem že heslo sa dá zmenit v nastaveniach na hre... ale keby dajme tomu prídem o učet že mi zmeni heslo niekto ja sa nan už nedostanem lebo nemám email cez ktorý by som  si to mohol obnovit a tam by mi poslali nove heslo na ten emal ktorý neviem..
    no jelikož  máš  cizí  hrad  tak  tam  se  už  nedostaneš  ,podpora  ti  pošle  nový
     přístup  jenom  na  starý  meil který  nikdy  nebyl  tvůj  jenom  jsi  ho  od  někoho dostal  nebo získal :-))

valoken @ cs 1
    ale práveže ten učet som od nikoho neziskal ani nedostal.. ale ja si nepamatuji ten email ktorým som to založil ten učet lebo teraz použivám ini email jak dakedy...
  • Lumox (CZ1)Lumox (CZ1) Komentářů: 15CZ1
    taky se mi jednou stalo, gratuluji :wink:

Lumox

Sign In to comment.