Domů Oficiální soutěže na fóru

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Mezinárodní soutěž: Navrhněte masku měniče!


Měniči se budou brzy plížit ze svých temných doupat do měsíčního svitu Velké říše - možná jsou to podivné bytosti fascinované krvavou magií, které způsobují potíže v našich království - ale je tu jedna podobnost mezi jimi a námi, kterou nemůžeme popřít: jsou velmi hrdí na ozdoby jejich masek, které využívají k zakrytí jejich pokroucených tváří.

Možná to ještě nevíte - ale I vy bysze se mohli změnit v jednu z těchto temných bytostí. Pak byste pmuseli skrýt svou identitu za podobnou masku. Chceme, abyste nám ukázali Vaši jedinečnou masku!

Nejzajímavější částí této soutěže na fóru je fakt, že nesoutěžíte pouze proti členům naší komunity - ale také proti hráčům z několika dalších komunit! Ukážeme jim, kdo je tu nejlepší?!


Jelikož jde o soutěž napříč fóry, budeme mít tedy dva "typy" odměn; hráči budou odměněni v rámci své komunity a pak proběhne mezinárodní vyhlášení a rozdělení dalších odměn!
Ceny jsou následující:

Globální odměny:
1. místo - Trůn komunity (VP 275), 30 000 rubínů a  50 měničských kouzel. Navíc bude z vítězného návrhu masky vytvořen odznak na fóru, kteří dostanou všichni účastníci soutěže
2. místo - Trůn komunity, 15 000 rubínů, 100 měničských insignií
3. místo - Trůn komunity ,10 000 rubínů
4. a 5. místo - 10 000 rubínů

Komunita:
1. místo - Trůn komunity, 10 000 rubínů
2. až 5. místo - 5 000 Rubies

Navíc dostanou 3 náhodně vybraní soutěžící z každé komunity 2 500 rubínů.

Každý, kdo se soutěže zúčastní, dostane na fóru odznak s motivem vítěžné masky. Protože kdo nemiluje odznaky? :mrgreen:

K vytvoření masky můžete využít jakýkoli způsob; takže naostřete tužky, oprašte vodovky a rozběhněte grafické programy!

Vhodné by bylo vytvořit masku v oválném tvaru, který bude podobný maskám viditelným nahoře v tomto příspěvku. Tak budeme při vybírání vítěze na masky moci přidat kápě.

Pamatujte prosím, že všechny návrhy musí splňovat směrnice komunity (pravidla fóra) a VOP. Nechceme žádné nevhodné nebo ukradené příspěvky ;)

Vaše návrhy můžete posílat jako komentář do tohoto tématu do 10. ledna.

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.