Diskuze k prosincové aktualizaci!

157»

Komentáře

• valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    Bezva, vyklidil mi měnič hrad UP v haj.lu, se na to můžu vys... Body skoro žádný. Ať si to strčej GGS někam. A to jsem poslal slabej útok.Akce ze které není ani jídlo se fakt vyplatí...

tak  hráč  byl  ve  hře  a  jelikož  není  zvyklý  bránit  tak  udělal  co  udělal  
    valoken @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,265SK1
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Bezva, vyklidil mi měnič hrad UP v haj.lu, se na to můžu vys... Body skoro žádný. Ať si to strčej GGS někam. A to jsem poslal slabej útok.Akce ze které není ani jídlo se fakt vyplatí...

tak  hráč  byl  ve  hře  a  jelikož  není  zvyklý  bránit  tak  udělal  co  udělal  
    Keď všetci zistia, že pri obrane nič nestratia, časom bude brániť viac hráčov :-)
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,186CZ1
    upraveno 15.12.2017
    Bezva, vyklidil mi měnič hrad UP v haj.lu, se na to můžu vys... Body skoro žádný. Ať si to strčej GGS někam. A to jsem poslal slabej útok.Akce ze které není ani jídlo se fakt vyplatí... Tak spoluhráčka tam taky našla 1 obránce. Děkuji hráčům CZ serveru za zmršení akce sotva začala. Tito ,,hráči´´ by měli přijít alespoň o surky, ale ty se dají poslat jinam... Prostě zabitá akce.

Nooo..náhodou ti zařídil spoustu bodů... tolik bys z nevyklizeného hradu nedostal;) Zkoušeli jsme to na testu a úplně nejvíc člověk dostal z vyklizeného hradu....:)

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,750CZ1
    Panthera (SK1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):

Keď všetci zistia, že pri obrane nič nestratia, časom bude brániť viac hráčov :-)
    No pokud to budou furt vyklízet, tak to hned tak nezjistí
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Bezva, vyklidil mi měnič hrad UP v haj.lu, se na to můžu vys... Body skoro žádný. Ať si to strčej GGS někam. A to jsem poslal slabej útok.Akce ze které není ani jídlo se fakt vyplatí... Tak spoluhráčka tam taky našla 1 obránce. Děkuji hráčům CZ serveru za zmršení akce sotva začala. Tito ,,hráči´´ by měli přijít alespoň o surky, ale ty se dají poslat jinam... Prostě zabitá akce.

Nooo..náhodou ti zařídil spoustu bodů... tolik bys z nevyklizeného hradu nedostal;) Zkoušeli jsme to na testu a úplně nejvíc člověk dostal z vyklizeného hradu....:)
    Dá se i z nevyklizeného, ale tady to asi bylo neskutečný štěstí :-)

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,265SK1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):

No pokud to budou furt vyklízet, tak to hned tak nezjistí
    Keď si všimne, že nehorí, začne mu to vŕtať v hlave :smile:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Sir Nikolas1 (CZ1)Sir Nikolas1 (CZ1) Komentářů: 69CZ1
    Pěkná blbost ty měniči, ale když vyhraju obranu, jakto, že ztratím body po výhře?
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 904CZ1
    Pěkná blbost ty měniči, ale když vyhraju obranu, jakto, že ztratím body po výhře?
    Přečti si to tam pořádně:-)
    Je tam napsáno, že to sou body, co získá útočník, ne, o co přijdeš:-)
    Strad75 @ cs 1
    Kua. To už jim nestojíme ani za to info, že za 1 min bude odstávka?? To tušit, tak se neskládám sútokem...
    Strad75 @ cs 1
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Armáda ti ale zůstala a nestratila se - tak se vlaastně nic nestalo. :) Jdi si dát kávu, teď máš na ní čas. :)

upraveno 21.12.2017
    Škoda, že se toho balíčku nedožiju. Sic bych tu chtěl bejt co nejdýl, na tom světě, ale 1k let ... To mi asi fakt nevyjde:-)

Prijemete prosím tento balíček jako ocenění opravdu zajímavého Empire roku 3017
    Strad75 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Škoda, že se toho balíčku nedožiju. Sic bych tu chtěl bejt co nejdýl, na tom světě, ale 1k let ... To mi asi fakt nevyjde:-)

Prijemete prosím tento balíček jako ocenění opravdu zajímavého Empire roku 3017
    A taky jsem zapomněla přeložit názvy jednotek... už aby byl pátek odpoledne... děkuji, opravila jsem to :)
Sign In to comment.