Diskuze k prosincové aktualizaci!

27

Komentáře

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,033CZ1
    upraveno 08.12.2017
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    obluda (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    tomanji009 (CZ1) napsal(a):
    Kdy budou přidány soukromé zdrojové vesnice? v jednom prohlášení bylo napsáno, že mají být přidány v září tohoto roku :wink: 
    Kdy budou zatím bohužel nevíme :/ Pro empire jsou v zásadě připravené, ale chtějí je přidat zároveň i na E:4K - takže se čeká, kdy budou hotové i tam...
    jak soukromé že bude mýt každý vesničnky ?. mužete mě poslat odkaz na tu diskuzi rád bych si ji přečetl.
    Bude někde zahrabaná, je to ze začátku roku :-D  Jinak mám pocit, že se psalo, že soukromé vesnice půjdou získat v obchodech akcí a měli by dosahovat cca 80% efektu těch normálních.
    Kdyby tak hráči po dosažení úkolů a vybourání surkových budov občas darovali dál, nebylo by to na škodu. Chamtivost světu vládne.
    Kéž by si je všechny strčili naráz do krku a polkli. 
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,748CZ1
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    obluda (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    tomanji009 (CZ1) napsal(a):
    Kdy budou přidány soukromé zdrojové vesnice? v jednom prohlášení bylo napsáno, že mají být přidány v září tohoto roku :wink: 
    Kdy budou zatím bohužel nevíme :/ Pro empire jsou v zásadě připravené, ale chtějí je přidat zároveň i na E:4K - takže se čeká, kdy budou hotové i tam...
    jak soukromé že bude mýt každý vesničnky ?. mužete mě poslat odkaz na tu diskuzi rád bych si ji přečetl.
    Bude někde zahrabaná, je to ze začátku roku :-D  Jinak mám pocit, že se psalo, že soukromé vesnice půjdou získat v obchodech akcí a měli by dosahovat cca 80% efektu těch normálních.
    Kdyby tak hráči po dosažení úkolů a vybourání surkových budov občas darovali dál, nebylo by to na škodu. Chamtivost světu vládne.
    Kéž by si je všechny strčili naráz do krku a polkli. 
    No...moje surkový se kdysi měli rozdávat u nás v akademce, ale nějak to nikoho nezajímalo, takže asi tak :D
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 904CZ1
     Nomádská invaze & Chánova pomsta skončí místo 12. prosince namísto 13.
     Válka krkavců začne 12. po ukončení přesunu (12. - 16. prosince)

Jak mám chápat tuhle gnialitu?
    Jako že Chán skončí 13. a 12. začnou krkouni, tzn, že nám poběžej dvě akce najednou, nebo že Chán skončí 12. ? :-)
    Strad75 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,296CZ1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Jako že Chán skončí 13. a 12. začnou krkouni, tzn, že nám poběžej dvě akce najednou, nebo že Chán skončí 12. ? :-)
    Nebylo by prvně co pojedou 2 akce najednou.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Nebylo by prvně co pojedou 2 akce najednou.
    tam bude preklep... mal skončiť 13, ale skončí 12... veď už máme iba minúty :-)
  • KIra676 (CZ1)KIra676 (CZ1) Komentářů: 31CZ1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

12 skončí nomádi (měli podle rozpisu akcí končit 13) a 12 po aktualizaci (to si fandí - přesunují servery, minulý rok přesunovali 7 dní) začnou krkouni no a jako bonus dostaneme obránce co vyžerou hrady :smiley:
    :smiley:
    Kira

• bagr6 (CZ1)bagr6 (CZ1) Komentářů: 1
    Zajímalo by mě, kdy vrátí rubíny investované do studny přání?
    Víc jak půl roku už nikde nebyla jediná mince, tak ať si studnu strčí někam a vrátí rubíny do ní investované.
  • Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) Komentářů: 484CZ1
    bagr6 (CZ1) napsal(a):
    Víc jak půl roku už nikde nebyla jediná mince, tak ať si studnu strčí někam a vrátí rubíny do ní investované.
    To by pak kompenzace musela přijít i za mince,které hráči pořád vlastní. A to v případě některých,kteří mají mincí i několik set jistě v úvahu nepřipadá. Dost by na tom Ggs najednou tratilo... :wink: 
    Eagle @ cs 1
    bagr6 (CZ1) napsal(a):
    A neslibovali nějakou kompenzaci, neproběhla už nějaká pokud vím něco se psalo.
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    KIra676 (CZ1) napsal(a):
    bagr6 (CZ1) napsal(a):
    A neslibovali nějakou kompenzaci, neproběhla už nějaká pokud vím něco se psalo.
    no ešte nebola, lebo niektorí hráči ešte mince majú (napr. aj ja)... tí ktorí nedavali studňu na max ... a bolo písané, že až takých hráčov bude málo, tak MOŽNO potom niečo bude
    Jak to vypadá s aktualizací, kdy bude fungovat server?
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,183CZ1
    KIra676 (CZ1) napsal(a):

Až se přestěhujou, tak to bude :D Alespoň se stihne napéct cukroví ;)  ....jestli to bude trvat déle, tak i poslepovat:D

• agarek (CZ1)agarek (CZ1) Komentářů: 7
    Udržba už není a nejde mi to se příhlásit ;)
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313
    KIra676 (CZ1) napsal(a):

Třepeš se? Je ti nevolno? Potí se ti ruce? Zkoušíš se dostat na hru každých 10 minut? :-)
    Balík4 @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 694CZ1
    gamina (CZ1) napsal(a):
    KIra676 (CZ1) napsal(a):

Až se přestěhujou, tak to bude :D Alespoň se stihne napéct cukroví ;)  ....jestli to bude trvat déle, tak i poslepovat:D
    gami!!! ty ještě nemáš cukroví????!!!!! :o :# :# :#
    Mik Mak
  • Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) Komentářů: 131CZ1
    agarek (CZ1) napsal(a):
    Udržba už není a nejde mi to se příhlásit ;)

neboj až se dobrousí meče:-))taky brousím:-DDD
  • Baruka (CZ1)Baruka (CZ1) Komentářů: 35
    Jak dlouho bude trvat dnešní aktualizace?
    Baruka @ cs 1
  • warezzzz (SK1)warezzzz (SK1) Komentářů: 22SK1
    niečo zas nevyšlo tak ako bolo plánovane :)
    nič nove
    warezzzz @ sk 1
  • John Steel (CZ1)John Steel (CZ1) Komentářů: 4
    Tak co nás bude čekat,když se nám konečně povede přihlásit. Co si na nás GGS připravilo??
  • olda dolina (CZ1)olda dolina (CZ1) Komentářů: 35CZ1
    Všem závislákům - když si pořádně přečtete info o aktualizaci, zjistíte, že má trvat 6-8 hodin....a když začala po 10:00.....jděte na procházku nebo si lehnout, nic vám neuteče :smile:
    olda dolina @ cs 1
Sign In to comment.