Poraďme GGS, jak vydělat

Je pochopitelné, že GGS potřebuje vydělat....ovšem mám pocit, že ačkoli rozesílá neustále dotazníky, neví, jak na to. Denně vyskakují "neodolatelné" nabídky, vývojáři vymýšlí nové rubínové stavby, které si asi málokdo koupí....podle mého názoru existuje prostor, za co by hráči rádi rubíny vydali. Já bych si třeba ráda přikoupila další předvolby útoků, další level velitelství...máte také nějaké nápady?
«1345

Komentáře

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 701SK1
    No počet predvolieb útoku by mohli zvýšiť na 10, miesto terajších 5, dosť hráčov by sa aj potešilo tomu.
    Velitelov je 21, ale zvyšenie na 24 by aj pomohlo snad. ked nam ponukaju neustale nove sady brneni, aj ked sa občas seknu, ako teraaz pri luskačikovi, vlastne oklamali hráčov.
    Aj usadlosť by mohli zvýšiť na 4 kastelanov, aby sa dala obsadiť ešte 1 zakladna na zelenom, bolo by veselšie na mape, ked by sa skoro všetci hráči zhánali po nejakej novej zakladni, ktorých je na mape do aleluja.
    Snad aj uroven pekárne by mohli zvýšiť.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    předvolby bych si klidně přikoupila taky  velitelství by bylo třeba navýšit taky ale to teda za surky a měli by vývojáři přemýělet i do budoucnosti aby se nemuselo navyšovat každýho půl roku 
    :)llelik45 @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,203SK1
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Aj usadlosť by mohli zvýšiť na 4 kastelanov, aby sa dala obsadiť ešte 1 zakladna na zelenom, bolo by veselšie na mape, ked by sa skoro všetci hráči zhánali po nejakej novej zakladni, ktorých je na mape do aleluja.
    Síce by som nebola proti, ale pochybujem, že aj ostatné servery sú v takom stave ako ten náš :smile: A to kvantum času, kým by ju človek dal do schopného stavu bez urýchľovačov, už teraz sa mi nechce :D
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,962CZ1
    Spartakus myslím vystihl to nejpodstatnější.
    Lien Rag

• LEBOWSKI4 (CZ1)LEBOWSKI4 (CZ1) Komentářů: 65CZ1
    Jestli chtějí opravdu vydělat,tak musí být sakra rozdíl mezi platícím a neplatícím hráčem a né pořád posílat dotazníky o spravedlnosti a férovosti.
    Mám kamaráda co hraje(hrál) World of tanks a tam prý  bylo zatraceně znát kdo to toho investuje--příklad on neplatící střílel do soupeře 10x a na tanku ani škrábanec,pak ten tank vystřelil do něj a měl to okamžitě spočítaný
    ...tady si koupí leda nějaký okrasný který je stejně na prd páč je slabej jak čajíček

návrhy zde jsou faj -velitelství,pekárna,4 kasteláni.  co třeba vzhled na velitele na pozdější odhalení utoku,nebo co ho nějak zamaskuje a protivníkovi se ukáže že jede 1200 vojáčků a ve skutečnosti na poslední chvílu  naskočí že na něj jede 3500.

HALÓÓÓÓ  GGS  toto je pro vás kšeft né pro nás takže si nějakou rovnost ve hře strčte.

ps: tímto jsem si trochu naběhnul, páč já jedu zadara  :)
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    LEBOWSKI4 (CZ1) napsal(a):
    Jestli chtějí opravdu vydělat,tak musí být sakra rozdíl mezi platícím a neplatícím hráčem a né pořád posílat dotazníky o spravedlnosti a férovosti.
    Mám kamaráda co hraje(hrál) World of tanks a tam prý  bylo zatraceně znát kdo to toho investuje--příklad on neplatící střílel do soupeře 10x a na tanku ani škrábanec,pak ten tank vystřelil do něj a měl to okamžitě spočítaný
    ...tady si koupí leda nějaký okrasný který je stejně na prd páč je slabej jak čajíček

návrhy zde jsou faj -velitelství,pekárna,4 kasteláni.  co třeba vzhled na velitele na pozdější odhalení utoku,nebo co ho nějak zamaskuje a protivníkovi se ukáže že jede 1200 vojáčků a ve skutečnosti na poslední chvílu  naskočí že na něj jede 3500.

HALÓÓÓÓ  GGS  toto je pro vás kšeft né pro nás takže si nějakou rovnost ve hře strčte.

Srovnání s WoT tady nemá moc smysl. V zásadě tam píšeš o výhodách z kategorie  "Je jedno, že umíš totální *****, tahle věcička udělá zázraky za tebe". Ve WoT klidně fungovat může, protože jak jsi jednou přihlášený do bitvy je jasné, že máš ten a ten tank a soupeř za tvojí porážku dostane tolik a tolik XP nebo něčeho. Tady když bude mít platící hráč hodně velkou výhodu, tak mu neplatící hrad jednoduše vyklidí a může si ty koupený výhody tak vyscreenovat a zarámovat :-)

Jinak platící tu výhody mají a myslím, že úplně malé nejsou. Nevím, jestli jsi někdy jel útok proti synovi orla, ale je to sakra rozdíl proti třeba ledákovi. K tomu si přidej pravidelné přehazování síně, hašení hradu za rubíny, nákup vojáků, koupené vzhledy, kam jde přidat další drahokam... Že dost lidí tyhle výhody využít neumí nebo prostě nebojuje, to je věc druhá. V akcích jsou zase koupené bonusy, které jsou skoro nezbytné pro nějaké top pozice (s výjimkou cizáků).

Co se týká zmíněných návrhů: Velitelství je celkem dobrý nápad, klidně bych ten počet velitelů vůbec neomezoval, jen s každým vylepšením zvedal cenu, ať si každý postaví, kolik mu stojí za to a fakt bych se neobával, že pak někdo bude posílat 50 útoků o 3k vojska, jak tu jednou GGS naznačovalo.
    Pekárna svůj smysl má, ale podle mě neprojde. Proč bys měl živit víc vojska, když si ho před útokem můžeš vždycky dokoupit? To samé se 4.kastelánem.
    Pozdější odhalení už v současnosti jde s vybavením, hrdinou a výzkumem dostat někam na cca 150%, což není málo. Zvednout by to samozřejmě šlo, ale zas kdo by pak stavěl strážní věže, když útok stejně neuvidí? Navíc se mimo jiné kvůli tomu omezoval bonus drahokamů, takže tady ochota ze strany GGS určitě nebude.
    Ohledně počtu vojáků v útoku: Spíše než snížení by mělo smysl zvýšení - pokud pošlu 32 vojáků a nepříteli se ukáže 3k, tak to má startegický význam. Opačný efekt je k ničemu, protože jako obránce, pokud o této vymoženosti vím, si domyslím, že hráč se síni level 500 na mě asi nejede 4 vlnama :-)

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• ZoeZoe Komentářů: 15,672Moderator
    Zdravím,
    více předvoleb - měli bychom se dočkat
    nové úrovně velitelství - také to vypadá, že se poměrně brzy dočkáme
    pekárna - zkusím navrhnout

@Spartakus01 (CZ1) není na druhou stranu dobrou známkou, že se GGS snaží o “stabilitu” hry místo toho, aby mysleli jen na výdělek (teď mluvím o omezení nákupu setů)?

A 4. kastelán určitě neprojde - slabší by přišli o základny, což by asi hře moc neprospělo (a třeba přidání nových základen je také nepravděpodobné, jelikož základny jsou tu v podstatě od začátku a zasahovat do základu hry vy nemuselo dopadnout dobře)...
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    nemá  cenu  podle  mě  něco  přidávat  ,je  třeba  se  smířit  s  tím  že  se  vždy  něco  naplní  ,potom  se  tyto  žádosti  budou  opakovat  dokolečka  ,je  přece  na  každém  aby  se  rozhodl  s  čím  chce  hrát  ,tak  jak  mnozí  nebo  většina  kapacitu  nenaplní  tak  prostě  ti  nejlepší  se  musí  rozhodnout  s čím  chtějí  hrát  ,všechno  má  svoje  pro  a  proti  ,je  to  to  samé  jako  když  nechtějí  rozdělit  legendy ,tímto  se  vše  jenom  prohloubí  ,slabí  budou  slabšími  a  silní  ,budou  ztrácet  další  konkurenci  ,ti  co  začínají  ,už  teď  nemají  šanci  je  dohnat  a  bez  peněz  e  vůbec  k  nim  přiblížit  
    valoken @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,162CZ1
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,
    více předvoleb - měli bychom se dočkat
    nové úrovně velitelství - také to vypadá, že se poměrně brzy dočkáme
    pekárna - zkusím navrhnout

@Spartakus01 (CZ1) není na druhou stranu dobrou známkou, že se GGS snaží o “stabilitu” hry místo toho, aby mysleli jen na výdělek (teď mluvím o omezení nákupu setů)?

No momentálně mi tam svítí 3 nabídky k nákupu mezi nima je i šurt, co má 20% na dvorek u velitele, paradoxně je o XXXX rubínů dražší, než je Ignis. Nejde mi ani tak o to, že to omezili, ale o to, že se nám to (jistě naprostým nedopatřením) neobtěžovali oznámit o 2 měsíce dříve. Taky si nejsem jistý, jestli to omezení zavedli v den, kdy tyhle kameny dali do obchodu... Takže technicky vzato je možné, že si někdo nakoupil XX super kamenů, které může libovolně používat a ostatní mají smůlu, protože si je nepořídí. Ono cizák co má 4x Ignis, takže 90% na ukrytí+ slušné nádvoří to už je dobrá zbraň.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Sunny (SK1)Sunny (SK1) Komentářů: 7

Súhlasím so všetkými hráčmi, pretože majú pravdu.Hrám hru už šiesty rok a skutočne je jediný záujem GGS ako vylepšiť hru len v tom, ako z hry dosiahnuť čo najviac peňazí za predaj rubínov.

Už som tu za ten čas venoval, poslal za rubíny,  GGS niekoľkotisíc eur. GGS mi v udalostiach cudzinov a vrán nedalo zato ani jeden hrad, ktorý by mal viac obrancov ako 2200. Pritom v ich dotazníkoch sa zjavujú pojmy aj spravodlivosť, rovnosť v hre pre každého a pod. nezmysly.

Takže GGS rabuj naďalej a mohlo by si  zverejniť, kto kúpil najviac rubínov a za aké obdobie a čo za to dostal.Ja som prišiel o 2 platby za kúpu rubínov, ktoré išli na účet iného hráča.

Sunny @ sk 1
    upraveno 17.03.2018
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    LEBOWSKI4 (CZ1) napsal(a):

Srovnání s WoT tady nemá moc smysl. V zásadě tam píšeš o výhodách z kategorie  "Je jedno, že umíš totální *****, tahle věcička udělá zázraky za tebe". Ve WoT klidně fungovat může, protože jak jsi jednou přihlášený do bitvy je jasné, že máš ten a ten tank a soupeř za tvojí porážku dostane tolik a tolik XP nebo něčeho. Tady když bude mít platící hráč hodně velkou výhodu, tak mu neplatící hrad jednoduše vyklidí a může si ty koupený výhody tak vyscreenovat a zarámovat :-)

Jinak platící tu výhody mají a myslím, že úplně malé nejsou. Nevím, jestli jsi někdy jel útok proti synovi orla, ale je to sakra rozdíl proti třeba ledákovi. K tomu si přidej pravidelné přehazování síně, hašení hradu za rubíny, nákup vojáků, koupené vzhledy, kam jde přidat další drahokam... Že dost lidí tyhle výhody využít neumí nebo prostě nebojuje, to je věc druhá. V akcích jsou zase koupené bonusy, které jsou skoro nezbytné pro nějaké top pozice (s výjimkou cizáků).

Co se týká zmíněných návrhů: Velitelství je celkem dobrý nápad, klidně bych ten počet velitelů vůbec neomezoval, jen s každým vylepšením zvedal cenu, ať si každý postaví, kolik mu stojí za to a fakt bych se neobával, že pak někdo bude posílat 50 útoků o 3k vojska, jak tu jednou GGS naznačovalo.
    Pekárna svůj smysl má, ale podle mě neprojde. Proč bys měl živit víc vojska, když si ho před útokem můžeš vždycky dokoupit? To samé se 4.kastelánem.
    Pozdější odhalení už v současnosti jde s vybavením, hrdinou a výzkumem dostat někam na cca 150%, což není málo. Zvednout by to samozřejmě šlo, ale zas kdo by pak stavěl strážní věže, když útok stejně neuvidí? Navíc se mimo jiné kvůli tomu omezoval bonus drahokamů, takže tady ochota ze strany GGS určitě nebude.
    Ohledně počtu vojáků v útoku: Spíše než snížení by mělo smysl zvýšení - pokud pošlu 32 vojáků a nepříteli se ukáže 3k, tak to má startegický význam. Opačný efekt je k ničemu, protože jako obránce, pokud o této vymoženosti vím, si domyslím, že hráč se síni level 500 na mě asi nejede 4 vlnama :-)

Leafe bez výhrad. Ty aspon víš o čem píšeš. A myslíš si že ví co je to syn orla?
    Co se týče nabídek, jsou naprossto ukradené. Od doby kdy zlikvidovali český support a s anglickým jsem se dohadoval měsíc. Už nikdy, ale taky nikdy nákup:-) To je výsledek. jste jen nějaká anonymní stěna, kterou máme na háku. Poslední pozitivní grupa jsou zdejší moderátoři. Jinak jste na netu zemřeli. Apon na tom cz

Pozdravte ty buzeranty v Hamburgu a kupte jim koberec. Aby si nerozbili hlavu při modlitbě.

Lien Rag

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 462CZ1
    valoken (CZ1) napsal(a):
    nemá  cenu  podle  mě  něco  přidávat  ,je  třeba  se  smířit  s  tím  že  se  vždy  něco  naplní  ,potom  se  tyto  žádosti  budou  opakovat  dokolečka  ,je  přece  na  každém  aby  se  rozhodl  s  čím  chce  hrát  ,tak  jak  mnozí  nebo  většina  kapacitu  nenaplní  tak  prostě  ti  nejlepší  se  musí  rozhodnout  s čím  chtějí  hrát  ,všechno  má  svoje  pro  a  proti  ,je  to  to  samé  jako  když  nechtějí  rozdělit  legendy ,tímto  se  vše  jenom  prohloubí  ,slabí  budou  slabšími  a  silní  ,budou  ztrácet  další  konkurenci  ,ti  co  začínají  ,už  teď  nemají  šanci  je  dohnat  a  bez  peněz  e  vůbec  k  nim  přiblížit  
    Souhlas 
    GGS zlikvidovalo co bylo dobré pro neplatící  a vše presunulo  do nákupu  Dotazníky a ankety nečtu už 5 měsícu  

mužeme tady navrhovat co chceme stejně to ani neprečtou  

• ZoeZoe Komentářů: 15,672Moderator
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Souhlas 
    GGS zlikvidovalo co bylo dobré pro neplatící  a vše presunulo  do nákupu  Dotazníky a ankety nečtu už 5 měsícu  

mužeme tady navrhovat co chceme stejně to ani neprečtou 
    Ahoj,
    snad jen k tomu zvýrazněnému - není tak úplně pravda, že to co napíšete nikdo nečte.
    Jak návrhy, tak zpětnou vazbu předáváme (přičemž odpovědi týmu je možné si přečíst tady na fóru - většina z nich toho sice moc neříká, ale to, že odpověděli znamená, že si to museli přečíst). Chápu, že málo kdy je to vidět v praxi, ale třeba k návratu rychlopírek do top odměn v turnaji dojde především díky zpětné vazbě z našeho fóra :)
    Zoe, jsem rád že to děláte. Jinak by to už nemělo žádný oficiální punc. Jste poslední lajna a je to jistě nevděčná role.
    Lien Rag

• B0MB0NEK (CZ1)B0MB0NEK (CZ1) Komentářů: 78
    co takhle možnost si koupit  osobního architekta,nebo výzkumníka?
    Zdar a sílu jsem B0MB0MEK a utekl jsem z továrny Willyho Wonky.
    B0MB0NEK (CZ1) napsal(a):
    Než se dostaneš k Výzkumu a budovám od Architekta, tak si ještě počkáš... :) Navíc bys musel mít spoustu surek a urychlováků, abys to vůbec využil. Koupíš na týden výzkumníka, zapneš výzkum, který potrvá týden a výzkumník ti propadne. Výhodná investice. :)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• B0MB0NEK (CZ1)B0MB0NEK (CZ1) Komentářů: 78
    Než se dostaneš k Výzkumu a budovám od Architekta, tak si ještě počkáš... :) Navíc bys musel mít spoustu surek a urychlováků, abys to vůbec využil. Koupíš na týden výzkumníka, zapneš výzkum, který potrvá týden a výzkumník ti propadne. Výhodná investice. :)

při rychlosti práce GGS ,budu na úrovni co to využije. a nikdo neříká že to má trvat týden,ale klidně může a dobrá aliance ti pomůže se surkama,aby jsi to využil (možná to u vás tak není). a to samé architekt..

Zdar a sílu jsem B0MB0MEK a utekl jsem z továrny Willyho Wonky.
    upraveno 17.04.2018

při rychlosti práce GGS ,budu na úrovni co to využije. a nikdo neříká že to má trvat týden,ale klidně může a dobrá aliance ti pomůže se surkama,aby jsi to využil (možná to u vás tak není). a to samé architekt..

Říká hrad bez aliance, úroveň 17, s rabem 6k za 2 dny... :D Kolikrát vyzkoumat jednu věc trvá pomalu týden. Mám legendu 489 a výzkum hotový (komplet), ale jen díky tomu, že jsem začal hrát v době, kdy byly urychlováky na 5 a 24 hodin z odměn. Nepotřebuji, ani jsem nepotřeboval dobrou alianci, abych si vyjel surky.:D A surky jsou ti na nic, protože bys musel koupit navíc urychlováky.

Sign In to comment.