Mazání nově založených diskusí

Zajímaly by mě podmínky, podle kterých usoudí moderátoři že diskuse není vhodná a celou ji odstraní.
Balík4 @ cs 1

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    První (a snad jasnou) podmínkou je dodržení směrnic pro komunitu :)

A konkrétně k tomu, na co narážíš - pokud je diskuze uzavřena, má mít (mělo by a v tomto případě věřím, že také mělo) uzavření nějaký důvod a hráči by měli uzavření tématu respektovat. Když založíš nové téma pokračující v tom uzavřeném, je to nerespektování uzavření tématu a tedy i důvod ke smazání.

(Mimochodem, téma nebylo úplně smazáno, ale přesunuto do interní sekce - prakticky v tom není rozdíl, ale pokud bys to chtěl těm, kterých se to týká poslat zprávou, aby si to přečetli, můžu ti to zprávou poslat)
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,299
    Tak už asi vím .. moderátor usoudí, že je téma nezáživné a proto ho ukončí s tím, že se v něm již nesmí pokračovat.
     Místo toho, aby ty, kteří jiné hráče urážejí varovali a následně potrestali banem (včetně mě).. je jedno jestli je urazí slušným výrazem nebo na rovinu mu řeknou že je 3,14ča.
    Balík4 @ cs 1
    Zdravím,
    zvrhává se to tu nesprávným směrem a vzhledem k tomu, že diskuze jako je tato nemívají řešení myslím, že je na čase to tu uzavřít.

Tohle je jako důvod k uzavření diskuse? Je to plně v rukách modíků, aby dle vlastního uvážení určovali jakým směrem se diskuse může či nemůže ubírat? Bylo to snad mimo téma vlákna? Co konkrétně ti Zoe vadilo?
    Balík4 @ cs 1
    upraveno 16.11.2017
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Tak už asi vím .. moderátor usoudí, že je téma nezáživné a proto ho ukončí s tím, že se v něm již nesmí pokračovat.
     Místo toho, aby ty, kteří jiné hráče urážejí varovali a následně potrestali banem (včetně mě).. je jedno jestli je urazí slušným výrazem nebo na rovinu mu řeknou že je 3,14ča.
    K varování taky dojde, hned jak se k tomu dostanu (během dneška) - nicméně si nemyslím, že byste pokračovali v "konstruktivní" debatě, ale opět by se to zvrhlo k urážkám... (protože v podobných tématech, narozdíl od těch herních, kde je většinou jasně určitelná "pravda", má každý na skutečnost jiný pohled a ten se v 99% nemění).

Pokud je vás víc, co si myslí, že se tam dokážete normálně bavit (- pokud ano, ozvěte se tady/mně do zpráv), můžu to znovu otevřít a pokud se vydržíte bavit normálně, otevřené to může i zůstat... jenže tato témata stejně většinou končí uzavřením...

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,
    zvrhává se to tu nesprávným směrem a vzhledem k tomu, že diskuze jako je tato nemívají řešení myslím, že je na čase to tu uzavřít.

Tohle je jako důvod k uzavření diskuse? Je to plně v rukách modíků, aby dle vlastního uvážení určovali jakým směrem se diskuse může či nemůže ubírat? Bylo to snad mimo téma vlákna? Co konkrétně ti Zoe vadilo?
    Popravdě, ano, je to v našich rukách - v zásadě platí, že "moderátor má konečné slovo"... u nás to v pravidlech zmíněné nenajdeš, protože to nikdy nebylo potřeba, ale je to oficiální od CM (nevycucala jsem si to teď z prstu, pokud chceš, můžu ti hodit i odkaz na bigfarm fóru, kde to v pravidlech mají, protože to potřeba bylo - a ano, jde sice o jinou hru, takže ti to může být jedno, ale jde o stejnou společnost a tedy lze očekávat i stejná pravidla)...

K tomu, co konkrétně mi vadilo viz výše v tomhle příspěvku.
    upraveno 16.11.2017
    samozřejmě že končí uzavřením .. ani by mě nenapadlo do toho vlákna lézt, kdyby mi někdo neřekl, co tam jeden slušný člověk napsal. No a k tomu se pak přidal další .. básník. Tak díky jednomu OSlovi co tu napíše jeden nekonstruktivní příspěvek měsíčně se uzavře vlákno. Myslím, že tady zase přijde naříkat, až mu zase zdraží nějaké pajduláky.

Jinak konstruktivně jsem přiložil komunikaci ze skype, kde Hugolínek hlásí, že Chocholda žádá Metrix o pomoc.

Je to v pořádku .. nikdo proti tomu nic nemá. To patří k té hře samozřejmě. Je normální, že aliance spolupracují aby něčeho dosáhly.
    Balík4 @ cs 1
    No, vidíš... a zase tu máme "osla" (v zásadě proti pravidlům fóra) a pokud bych chtěla prudit, tak máme v pravidlech taky bod o "soukromí a anonymině"...
  • chocholda (CZ1)chocholda (CZ1) Komentářů: 391CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    samozřejmě že končí uzavřením .. ani by mě nenapadlo do toho vlákna lézt, kdyby mi někdo neřekl, co tam jeden slušný člověk napsal. No a k tomu se pak přidal další .. básník. Tak díky jednomu OSlovi co tu napíše jeden nekonstruktivní příspěvek měsíčně se uzavře vlákno. Myslím, že tady zase přijde naříkat, až mu zase zdraží nějaké pajduláky.

Jinak konstruktivně jsem přiložil komunikaci ze skype, kde Hugolínek hlásí, že Chocholda žádá Metrix o pomoc.

Je to v pořádku .. nikdo proti tomu nic nemá. To patří k té hře samozřejmě. Je normální, že aliance spolupracují aby něčeho dosáhly.
    Čus Baldo,
     buď jsem slepej, nebo jsi tu komunikaci přiložil do kamen...Můžu ji prosím tě vidět?

Díky
    Chocholda
    chocholda @ cs 1
    chocholda (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Čus Baldo,
     buď jsem slepej, nebo jsi tu komunikaci přiložil do kamen...Můžu ji prosím tě vidět?

Díky
    Chocholda
    Přiložené to bylo v nově založeném tématu - tedy je to smazané a proto to nevidíš...
  • aci2 (SK1)aci2 (SK1) Komentářů: 340SK1
    ZOE mam dotaz a co by se stalo pokud by se  smazly jen ty nevhodné články a vlákno by zustalo . Podle mne smaznout celé vlákno je trochu unáhlené a ti hráči co neuráží nikoho přece nemohou  nést trest za druhé je to jako koliktivní trest  nezdáse ti????
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,139CZ1
    Aci....tam byly samé vzájemné urážky... nediv se, že pak moderátoři zasáhnou....

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
    Původní téma o LO smazané nebylo - tam jsem více-méně jen poupravovala příspěvky, snažila jsem se je nemazat celé, když tam kromě urážek byl i nějaký normální obsah...

Smazené bylo téma “LO2”, které založil Balík po uzavření LO tématu - a v tu dobu v něm byly “pouze” dva Balíkovy příspěvky...   
  • Martas7777 (CZ1)Martas7777 (CZ1) Komentářů: 43
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Čus Baldo,

Díky
    Chocholda
    http://prntscr.com/hbjecg

Abys nebyl ochuzen :)
  • Little.W.Rabbit (CZ1)Little.W.Rabbit (CZ1) Komentářů: 68CZ1
    Martas7777 (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Čus Baldo,

Díky
    Chocholda
    http://prntscr.com/hbjecg

Abys nebyl ochuzen :)
    je hezké sem printscreenem propašovat obsah moderátorkou smazaného tématu LO2, když by to šlo i v PM :)

dokládá to respekt některých hráčů k dodržování pravidel :)

proto není ani třeba komentovat manipulativní tvrzení zakladatele tohoto vlákna, jenž se evidentně potýká přinejmenším se selektivní ztrátou paměti. Navíc, má cenu se dohadovat s ředitelem autobusu ? :)
    Little.W.Rabbit @ cs 1
    No, já to měl ještě na obrazovce, screen jsem dělal až ráno, když jsem přišel z práce :)

A nikde jsem nenašel v pravidlech fóra, že se to nesmí. Kdyžtak mi sem ten odstavec dej, rád si jej přečtu a poučím se z toho :).

• valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    No, já to měl ještě na obrazovce, screen jsem dělal až ráno, když jsem přišel z práce :)

A nikde jsem nenašel v pravidlech fóra, že se to nesmí. Kdyžtak mi sem ten odstavec dej, rád si jej přečtu a poučím se z toho :).

no  jestli  žiješ  v  české  republice  tak  víš  že  žádná  pravidla (zákony  )neexistují  ,výkladů  je  vždy  tolik  kolik  se  objeví  lidí  ,kteří  se  k  nim  vyjadřují  :-))
    valoken @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,976CZ1
    Vaše válka je jen vaše. Budiž. Jestli je důstojné to propírat na veřejnosti, je na zvážení vašem.
    Lien Rag

valoken (CZ1) napsal(a):

no  jestli  žiješ  v  české  republice  tak  víš  že  žádná  pravidla (zákony  )neexistují  ,výkladů  je  vždy  tolik  kolik  se  objeví  lidí  ,kteří  se  k  nim  vyjadřují  :-))
    Nj, v ČR žiju :). S těmi zákony máš pravdu, záleží, jak dobrého máš právníka a jakou sílu mají důkazy.

Pravidla fóra jsou jen ale jedny a mají 6 odstavců, takže moc výkladů z toho udělat nejde.
    Spíš bych se přikláněl k jiné frázi:,,co není zakázáno, je povoleno". 

Sign In to comment.