Chcete během zimy nahrazení běžné mapy ve Velké říši ledovou mapou?

ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
Hlasování bude uzavřeno v pátek 17. 11. ve 12:00. Jako vždy bude záležet na globálních výsledcích (tedy na celkových výsledcích hlasování ze všech fór dohromady).

Náhled zimní mapy najdete ve spoileru :)
httpslh3googleusercontentcomyDTa5wo3Q2BGHucp9haAJEcaOoQO8DBhbhdmCnWk1XwkAQZ9huYoR-N6xFU4INRJlzv0jV7Uww37p-SnA434riNYvLnD2jeNrwxZXZEIs1XISPzpKGRvdaX62Ocwt-ZWj27X3worKw

Chcete během zimy nahrazení běžné mapy ve Velké říši ledovou mapou? 174 hlasů

Ano
40%
orin46 (CZ1)StrongBlack134 (CZ1)janapitt (CZ1)Miloš001 (CZ1)Pitr01 (CZ1)kral kazisvetI (CZ1)VlkGamer7 (CZ1)Maykoz27 (CZ1)Csiposin Anjel (SK1)Fanie (SK1)vronny (CZ1)Pupen5 (CZ1)barevnapastelka (CZ1)tobis111 (SK1)pokoslav (CZ1)lopaticka (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1)vampire112 (RO1)Ineris (CZ1)xshakerx (CZ1) 70 hlasů
Ne
59%
Imladris (CZ1)Meyvis (CZ1)Bespi (CZ1)anex (SK1)llelik45 (CZ1)premysl danek (CZ1)SuperJaj (CZ1)GorgeousJaromír (CZ1)miki83 (CZ1)Little.W.Rabbit (CZ1)Eva500Hero (CZ1)ivan havlan (CZ1)gogo00 (CZ1)Balík4 (CZ1)Pepetko (SK1)65jaja (CZ1)Rayenka (CZ1)Panthera (SK1)Leafeon (CZ1)ddadulla (CZ1) 104 hlasů
«1

Komentáře

• LegendárnyMatej (SK1)LegendárnyMatej (SK1) Komentářů: 410SK1
    Ano
    si super ( aspon dufam) bude to super pokial to bude že za : ANO
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,205CZ1
    Ne
    Ne o další bugy ve hře nestojím... :/
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,139CZ1
    Ano
    No vloni byla taky.....a nezpůsobilo to nic moc významného, kromě toho, že občas člověk přemýšlel, proč na ledu vozí z baronů železo a má tam základny... :DDD

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Ne
    Ne o další bugy ve hře nestojím... :/
    S žádnými chybami (ani výraznou prací navíc) by to spojené být nemělo - mapa už je hotová od minulého roku a stačí ji jen "zapnout"...

Jde tu spíš o to, že ne všem hráčům loni vyhovovala - proto letos zjišťují, zda ji hráči chtějí :)
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Ne
    Nejsem proti změnám mapy jako takovým, to je celkem zajímavé zpestření hry, ale ta zimní se fakt dost pletla s ledem :D

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Ataner72 (CZ1)Ataner72 (CZ1) Komentářů: 40CZ1
    Ne
    Já kolikrát nevěděla kde jsem, docela to mátlo :smiley: Takže za mě ne :)
  • Executioner (CZ1)Executioner (CZ1) Komentářů: 67CZ1
    Ne
    Já hlasuji pro ne, Tahá to oči. Na led chodím občas, takže to nějak rozdejchám,ale koukat celou dobu na bílej monitor se mi nechce.
    Executioner @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,216SK1
    Ne
    Aj za mňa nie. Keby sa nejak odlišovala od ľadu, tak okej, ale takto nie.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • lopaticka (CZ1)lopaticka (CZ1) Komentářů: 51CZ1
    Ano
    Jo chtelo by to mene ledu. Neco jako zasnezena krajina jak vypada normalne v cechach nekde v udoli.
    lopaticka @ cs 1
  • Pepetko (SK1)Pepetko (SK1) Komentářů: 25SK1
    Ne
    Nie

kto to bude odhadzovat z pred hradu  :D
    Pepetko @ sk 1
  • ALF1208 (CZ1)ALF1208 (CZ1) Komentářů: 110
    Ne
    Ne mám rád teplo krbu domova o další BUG nestojím stačilo ted při aktulce 
    ALF1208 @ cs 1

RES FIRMA MITESCERE NESCIT !!!!
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,867CZ1
    Ano
    Pepetko (SK1) napsal(a):
    Nie

kto to bude odhadzovat z pred hradu  :D
    tem kdo Ti to odhazuje na zimním hradě :D
  • Running Death (CZ1)Running Death (CZ1) Komentářů: 48
    Ne
    NE 
    strasne ta bila barva tahne oci kor ted pres zimu kdyz je brzo tma a porad sero 
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 703SK1
    Ne
    ne, potom sa mylia svety
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • fesoj2007 (CZ1)fesoj2007 (CZ1) Komentářů: 12
    ani náhodou,jedna zima už tu je a stačí to,dost bylo zimy:-)
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,299
    Ne
    Posledně na to hodně lidí nadávalo .. mapa byla nepřehledná. Některé objekty se v té bílé ztrácely.
    Názory těch co jsou pro jsou zajímavé teda.
    Balík4 @ cs 1
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    Ne
    nedělá mi to dobře na oči 
    :)llelik45 @ cs 1
  • Lemonka (CZ1)Lemonka (CZ1) Komentářů: 12
    Ne
    Ne, pletlo by se to
    Lemonka @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,977CZ1
    Ne
    Ne, všechny podstatné argumenty už byly řečeny.
    Lien Rag

• HeavyStar (SK1)HeavyStar (SK1) Komentářů: 65
    Ne
    v takomto formáte určite nie. ono by úplne stačilo, keby boli zasnežené strechy a občas biely flak.......
Tato diskuze je zavřená.