Diskuze k listopadové aktualizaci!

11315»

Komentáře

• llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    Fanie (SK1) napsal(a):
    llelik45 (CZ1) napsal(a):
    thugdze (CZ1) napsal(a):
    Dotaz, proc novy velitel neukazuje hodnoty na vypisu ani pri sestavovani utoku?
    už jsem se na to ptala včera v jiném tématu asi ve špatným v každým připadě mě nikdo na to neodpověděl
    ale ved Zoe Ti odpovedala... dokonca to z toho vlakna vybrala a založila s touto temou novú diskusiu

a odpovedala, že problém odovzdala vyššie... odpoved ešte asi nedostala
    omlouvám se zoe nenašla jsem to hned on je asi každý dokanalý jak ty že nic nepřehlídneš 
    :)llelik45 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,708Moderator
    Fanie (SK1) napsal(a):
    thugdze (CZ1) napsal(a):
    Dotaz, proc novy velitel neukazuje hodnoty na vypisu ani pri sestavovani utoku?
    už jsem se na to ptala včera v jiném tématu asi ve špatným v každým připadě mě nikdo na to neodpověděl
    ale ved Zoe Ti odpovedala... dokonca to z toho vlakna vybrala a založila s touto temou novú diskusiu

a odpovedala, že problém odovzdala vyššie... odpoved ešte asi nedostala
    omlouvám se zoe nenašla jsem to hned on je asi každý dokanalý jak ty že nic nepřehlídneš 
    Ahoj,
    když příspěvek dává smysl/není duplicitní/není proti pravidlům, většinou je nemažu - když nemůžeš najít svůj příspěvek, na svém profilu (po pravé straně, pod obrázkem) najdeš možnost "komentáře". Po kliknutí to ukáže tvoje poslední příspěvky a kde je najdeš (takže nemusíš lítat po fóru a zoufale svůj příspěvek hledat, jestli náhodou někde není) :)
Sign In to comment.