Diskuze k listopadové aktualizaci!

ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
«1315

Komentáře

• Lumox (CZ1)Lumox (CZ1) Komentářů: 15CZ1
    no... čekal bych možná i trošku víc, myslím, že většině hráčů nezáleží až tak na tom, jak vypadá třeba kniha úkolů, řekl bych, že hlavní je se v tom, jako začátečník vyznat ;)

u těch kampaní ještě nevím, o co přesně tam půjde, ale nechám se překvapit :)

Lumox

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,270CZ1
    Tak hlavně si připravme rubky. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Mária Šerá (SK1)Mária Šerá (SK1) Komentářů: 14
    A kedy ta aktualizacia ma byt? ci uz bola? ak bola, tak nevidim, zatial ziadne zmeny
    Mária Šerá @ sk 1
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    A kedy ta aktualizacia ma byt? ci uz bola? ak bola, tak nevidim, zatial ziadne zmeny
    No ak sa nemýlim, tak listopad je november... takže ešte určite nebola
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 895CZ1
    Nynější údržba je zas že se něco pokakalo, nebo to je už ta "opravná" aktualizace? Viz: Bugfix je tedy v plánu na příští týden - přesnější rozpis brzy upřesníme.
    A čas se samo dozvíme až po aktualizaci...

Strad75 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Nynější údržba je zas že se něco pokakalo, nebo to je už ta "opravná" aktualizace? Viz: Bugfix je tedy v plánu na příští týden - přesnější rozpis brzy upřesníme.
    A čas se samo dozvíme až po aktualizaci...

Zatim se zdá, že opravdu jde o tu opravnou. Holt v GGS byli štěstím bez sebe, že to taky jednou stihli, to se pak na nějaké to informování lehce zapomene :-)

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) Komentářů: 484CZ1
    Co takhle mít možnost konečně tu blbou knihu vypnout a nezískávat tak žádné odměny? Už mě vyloženě sere,když každou chvilku vyskočí tabulka o splnění úkolů!
    Eagle @ cs 1
    Eagle (CZ1) napsal(a):
    Co takhle mít možnost konečně tu blbou knihu vypnout a nezískávat tak žádné odměny? Už mě vyloženě sere,když každou chvilku vyskočí tabulka o splnění úkolů!
    Ono by stačilo zrušit ty kraviny "Za sjetí 10 věží jste dostali nic"

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) Komentářů: 484CZ1
    upraveno 16.10.2017
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Eagle (CZ1) napsal(a):
    Ono by stačilo zrušit ty kraviny "Za sjetí 10 věží jste dostali nic"
    To je pro ggs moc složitý. Já se spokojím s vypnutím celý knihy se všema úkolama... Hlavně ať se zbavím těch vyskakovacích hovadin a klidně ať zruší i oznamování všech získaných odměn - hlavně odměn se stavebním materiálem...
    Eagle @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 895CZ1
    upraveno 16.10.2017
    Eagle (CZ1) napsal(a):
    Knížku chápu pro hráče, co nemaj legendu 800. Při dosažení 800 by se měla dát vypnout...
    A nebo odměnu změnit z EXP na třeba zlatky, rubíny, urychlováky a kde co jiného. Surky a expa fakt nepotřebuju...
    Já ji sic plním, ale jen kvůli tomu, abych ji měl zas "na 0" Na 0 se nedostanu, když tam furt pruděj úkoly s věžema:-(
    Strad75 @ cs 1
  • SuperHugo (CZ1)SuperHugo (CZ1) Komentářů: 11CZ1
    Nic světoborného, jen další opatření k vytahování peněz z hráčů,  kupte rubíny, kupte rubíny!!
    Proto byly zrušeny mince štěstí, ale to nepomáhá tak se vymyslí inovace " za rubíny" .
    zdar a vořech:-D

• Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) Komentářů: 170CZ1
    JJ, to bylo dobrý, udělat prodavače za mince a zrušit možnost získání mincí. Takže stan před hradem k....
    Stracka @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,270CZ1
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    JJ, to bylo dobrý, udělat prodavače za mince a zrušit možnost získání mincí. Takže stan před hradem k....
    ten prý časem zmizí...

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Lumox (CZ1)Lumox (CZ1) Komentářů: 15CZ1
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    ten prý časem zmizí...

a tak co... já rubíny stejně nekupuji a vystačím si... problémy mám se surkama  :D

Lumox

• Umbra (CZ1)Umbra (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 19.10.2017
    Dalo by něják udělat, že by se daly přejmenovat základny vesnice atd.?
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    upraveno 20.10.2017
     Kdyby se někdo, kdo není na testu, chtěl podívat jak to bude vypadat v knize úkolů.....

https://ctrlv.cz/uLkt

https://ctrlv.cz/y9Gr

https://ctrlv.cz/soQf

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    Ale to, že z ali odmien z Nomádov vypustili 5 a 24h časy už nepovedia že?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    upraveno 21.10.2017
    Panthera (SK1) napsal(a):
    No tak ty horší části se píší nakonec :-D  To abych už začal hledat novou ali, takhle limity nedám :D 

EDIT: tak se zdá, že urychlováky sice z odměn zmizeli, ale na druhou stranu nejsou ani tolik potřeba na hašení táborů (level 90 1,5 hodiny, nižší jdou bez hašení), takže to znamená hlavně zpomalení výstavby, což je taky otrava, ale není to až tak hrozné. :-)
    Ještě by mě zajímalo, co to má být za nový set za 50 ali bodů? Nějaká charitativní akce? :D 

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    upraveno 21.10.2017
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    No tak ty horší části se píší nakonec :-D  To abych už začal hledat novou ali, takhle limity nedám :D 

EDIT: tak se zdá, že urychlováky sice z odměn zmizeli, ale na druhou stranu nejsou ani tolik potřeba na hašení táborů (level 90 1,5 hodiny, nižší jdou bez hašení), takže to znamená hlavně zpomalení výstavby, což je taky otrava, ale není to až tak hrozné. :-)
    Ještě by mě zajímalo, co to má být za nový set za 50 ali bodů? Nějaká charitativní akce? :D 
    Nechápu, proč ten šutr jde do ali pokladny....pochopila bych kdyby to bylo pro hráče (já ho marně hledám v inventáři)....že by chystali nějakou novou obranu ali města a aliančního kastelána?
    https://ctrlv.cz/3exh

gamina (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

Nechápu, proč ten šutr jde do ali pokladny....pochopila bych kdyby to bylo pro hráče (já ho marně hledám v inventáři)....že by chystali nějakou novou obranu ali města a aliančního kastelána?
    https://ctrlv.cz/3exh

To by bylo poměrně logické vysvětlení, ale i tak je kravina to dávat už za 50 bodů :-D

Sign In to comment.