Domů Czech & Slovak Hledání členů & aliance

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

hledáme spolehlivé a věrné bojovníky

Aliance death of enemie hledá nové a hrou nadšené bojovníky do našich řad.Požadavek je aktivní přístup ke hře komunikace a podpora celé aliance.Chceme táhnout za jeden provaz přidáš se k nám?
Zájemci pište náboráři
mafiozo @ cs 1

Komentáře

• žrout trollů 1 (CZ1)žrout trollů 1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Nadšených bojovníků je v této hře již jako šafránu, Já bych spíš hledal hráče, kteří chtějí tuto hru vůbec hrát, a příchodem do levelu 70 neskončí, a je jedno z jakých to bude důvodů.
    Já spíš vidím problém v tom, že každý z velitelů různých aliancí, na jakémkoli stupni v žebříčku Top aliancí, nemá zájem o sloučení více aliancí dohromady, ale chce pouze tu svoji, nikam se nechce stěhovat ani on, a ani hráči jeho aliance. Tím vzniká nespočet různých aliancí, malých i větších, ale bohužel na víc než na to co mají nedosáhnou. Ale i tak vám i nám přeji, ať přijde nová krev, a přinese čerstvý vítr do plachet.
    Hrad Bobíkov @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    Nadšených bojovníků je v této hře již jako šafránu, Já bych spíš hledal hráče, kteří chtějí tuto hru vůbec hrát, a příchodem do levelu 70 neskončí, a je jedno z jakých to bude důvodů.
    Já spíš vidím problém v tom, že každý z velitelů různých aliancí, na jakémkoli stupni v žebříčku Top aliancí, nemá zájem o sloučení více aliancí dohromady, ale chce pouze tu svoji, nikam se nechce stěhovat ani on, a ani hráči jeho aliance. Tím vzniká nespočet různých aliancí, malých i větších, ale bohužel na víc než na to co mají nedosáhnou. Ale i tak vám i nám přeji, ať přijde nová krev, a přinese čerstvý vítr do plachet.
    Je fakt, že spousta hráčů a to velmi dobrých hru opustila. Přesto je tu ještě slušná hromádka "závisláků", co neodešla. Tak bych to tak jednoznačně neviděl ;)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.