Diskuze k říjnové aktualizaci!

Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k nadcházející aktualizaci!

image
«1345

Komentáře

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    upraveno 18.09.2017
    Tak nevím jestli ještě někdy dorazí na hrad nějaká návštěva, když budou na hradbách ty zelený potvory  :D :D

Post edited by gamina (CZ1) on

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Nové prostředky/jednotky: Výborně, celý rok nesním o ničem jiném než, že dostanu novej bordel, který se od starého liší jen vzhledem. No alespoň že je konečně napadlo přidat i prostředky na příkop. Když jsem u něj, určitě má 15%? Ne že by to vadilo, jen mi nějak nesedí, že by akční prostředky odpovídali zbrojířským.

Velitel: Jestli správně počítám:
    100 dálka
    100 blízko
    108 hradby (128 na nehráčské)
    82 příkop
    86 brána (116 na nehráčské)
    45 rychlost
    27 sláva (protože z nehráčských cílů je jí strašně moc)
    25 rab
    50 nádvoří (nehráčské 90)
    10 křídla (nehráčské 40)

Když vezmu v úvahu odchylky výpočtu kvůli technikusovi, bude to nejspíš kopie čarodějky, jen místo většího bonusu na rychlost má bůh ví proč slávu. Ale dejme tomu, další podobný velitel se hodí :-)

Jinak je fajn, že se zvedl veřejný pořádek dekorace za top 250 (i když to furt není nic zázračného) 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    Zase ďalšie prostriedky a vojaci?? Však už teraz pol hodiny rolujem, keď posielam útok... Keď už chcú vymýšľať dačo nové, bodli by aspoň záložky, nech sa mi zobrazia prostriedky drevené, zbrojárske alebo ostatné.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    upraveno 20.09.2017
    :) až na tie nastroje sa to da :-)  zatiaľ
    Post edited by Fanie (SK1) on
    No krásná přehlídka "Už fakt nevíme, co bysme vám mohli ještě prodat". Mně jen zajímá ten štít za 25 rubínů. V dílně je se stejným efektem za 16. Tenhle bude hezčí nebo tak něco?

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Zase ďalšie prostriedky a vojaci?? Však už teraz pol hodiny rolujem, keď posielam útok... Keď už chcú vymýšľať dačo nové, bodli by aspoň záložky, nech sa mi zobrazia prostriedky drevené, zbrojárske alebo ostatné.
    Na nové prostředky/vojáky už jsem kritiku předala, návrh se záložkami si píšu a předám :)

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    No krásná přehlídka "Už fakt nevíme, co bysme vám mohli ještě prodat". Mně jen zajímá ten štít za 25 rubínů. V dílně je se stejným efektem za 16. Tenhle bude hezčí nebo tak něco?
    Klasický štít má rychlost 22, tenhle bude mít 28 - a za to se rozhodně vyplatí si připlatit :D
    Jediné co mě napadá je, že lidi bez dílny si litinový štít koupit nemůžou (každopádně by stačilo dát možnost existující štít koupit, než přidávat další prostředek)... už jsem je za něj "pochválila" :|
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    Zoe napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Na nové prostředky/vojáky už jsem kritiku předala, návrh se záložkami si píšu a předám :)
    Super díky, len či si to aj vezmú k srdcu :/

Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • KIra676 (CZ1)KIra676 (CZ1) Komentářů: 31CZ1
    upraveno 24.09.2017
    Škoda, že nebude nějaký normální set. To že se budou moc dokoupit sety za rubíny beru, paráda, snad to bude méně než třeba 80000 rubínů. Nové budovy???? kam je mám dát ???. Škoda, že nemají bonus dekorace. Ale kdyby akademie otvírala nové bojové prostředky, nebo nové možnosti dílen ...

Jo je tam veřejný pořádek ... paráda

//Edit: MP
    Post edited by Zoe on
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311

Kovárna

Zvyšuje produktivitu obléhací a obranné dílny

Kumulativní bonusy budou připočítány k vší základní hodnotě.

Například 5 Obranných štítů (plus náhodné bonusy/veřejný pořádek/bez bonusů titulu):

Úroveň 0 = 15:10 minut
    Úroveň 8 = 13:25 minut
    Úroveň 20 = 11:40 minut

5 štítů se mi vyrábí cca 6,5minuty. Po investování 227 000 rubínů se čas výroby zkrátí o necelou minutu. No určitě se najdou tací co to vyhodnotí jako výhodnou investici.

Balík4 @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 565CZ1
    Už se nemúžu dočkat té aktualizace  a šetřím si rubíny  aby jsem koupil ty nesmyslné  věci :D 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,023CZ1
    Miluju nabídky koupit "nic" za "něco "a nezískat nic. Poslední investice, co stála za hřích, když pominu klasiku jako pekárny a stáje, byly mapy návratu. Všechno ostatní je více či méně šmejd ;-)

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Možnost dokoupit části zbroje z akcí pomocí kreditky... Další zhovadilost made in GGS. Takže hráč co umí prd, ale má kartu na tom bude se zbrojí stejně jako ti, co o akcích poctivě makaj. Skvělé. Tovaryšské mince byly fajn, to se hráč musel alespoň snažit, ale tohle je trochu moc.

To mi přijde také jako solidní degradace těch co si to vyjezdí v akcích. :(  

Nikdo nikoho nenutí jezdit nonstop všechny akce naplno , ale pak je to přece volba toho člověka jestli mu to za to stojí "vyjezdit" si to vybavení, nebo si velitele či kastelána poskládat třeba ze zlatých plechů. 

gamina (CZ1) napsal(a):

Možnost dokoupit části zbroje z akcí pomocí kreditky... Další zhovadilost made in GGS. Takže hráč co umí prd, ale má kartu na tom bude se zbrojí stejně jako ti, co o akcích poctivě makaj. Skvělé. Tovaryšské mince byly fajn, to se hráč musel alespoň snažit, ale tohle je trochu moc.

Nikdo nikoho nenutí jezdit nonstop všechny akce naplno , ale pak je to přece volba toho člověka jestli mu to za to stojí "vyjezdit" si to vybavení, nebo si velitele či kastelána poskládat třeba ze zlatých plechů. 

A viděli jste už koupené velitele a kastelány? Ona tu ta možnost získat vybavení jen za to, že někdo vytáhne kreditku, je už roky a je dokonce lepší než to z akcí. Ne že by v tom nebyla vidět ta zoufalá snaha prodat naprosto cokoliv, co se prodat dá, ale výrazný zásah do hry to není.

Spartakus01 (CZ1) napsal(a):
    Pak tu budou nové budovy za statisíce rubek. Fakt čekají, že to někdo koupí, když hra permanentně nefunguje jak má? To by nakupující musel být blbej, nebo masochista. Navíc na hradech na ně stejně není místo, hráči tam dají raději okrasy. To by to muselo jít postavit někde za hradem.
    Lidi už vyhodili peníze za větší kraviny, tohle si kupce najde taky, jakkoliv divné to je :D 

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):

A viděli jste už koupené velitele a kastelány? Ona tu ta možnost získat vybavení jen za to, že někdo vytáhne kreditku, je už roky a je dokonce lepší než to z akcí. Ne že by v tom nebyla vidět ta zoufalá snaha prodat naprosto cokoliv, co se prodat dá, ale výrazný zásah do hry to není.

Spartakus01 (CZ1) napsal(a):
    Pak tu budou nové budovy za statisíce rubek. Fakt čekají, že to někdo koupí, když hra permanentně nefunguje jak má? To by nakupující musel být blbej, nebo masochista. Navíc na hradech na ně stejně není místo, hráči tam dají raději okrasy. To by to muselo jít postavit někde za hradem.
    Lidi už vyhodili peníze za větší kraviny, tohle si kupce najde taky, jakkoliv divné to je :D 
    Ano viděla... a po pravdě trochu nechápu utratit tolik peněz za něco, co může být druhý den, či měsíc minulostí (nejedna onlinovka už skončila:)  ) I když tady to zatím vypadá na zdárný vývoj do budoucnosti :D , přeci jen je to virtuální realita .  Ale každého věc ;) 

• llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    jsem zvědavá kdo si tyhle budovy postaví jedině ten kdo neví co s penězma :Ddo čeho bych ještě  byla ochotná   investovat   je do rozšíření předvoleb tam by se ještě nějaká předvolba  mohla přidat  
    :)llelik45 @ cs 1
  • DruidDruid Komentářů: 968Moderator
    llelik45 (CZ1) napsal(a):
    jsem zvědavá kdo si tyhle budovy postaví jedině ten kdo neví co s penězma :Ddo čeho bych ještě  byla ochotná   investovat   je do rozšíření předvoleb tam by se ještě nějaká předvolba  mohla přidat  
    příští týden budeme dávat podněty co by hráči chtěli... jo, aby hra fungovala bez problémů a byli lepší cizáci, to se řeší pořád,..... ale pokud máte něco, co bysme tam mohli předložit, tak budeme rádi
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Caim (CZ1)Caim (CZ1) Komentářů: 45
    Njn. GGS se prostě nenaučí hráčům naslouchat. V inventáři UP aby se prase vyznalo už teď. Fakt nepotřebuji cca. 10 druhů štítů, stačí mi tak 4, o beranech, žebříkách a věžích ani nemluvím. Když už chce GGS vyrábět xxx druhů UP, tak ať udělají speciální kolonku, kde si hráči na každou akci nastaví UP jaké používají. Klidně to mohou udělat jako předvolby u útoků.

Co ještě prodávat okrasy za Top umístění v akcích a poplateček za to, že se do hry přihlásíme? To by šlo ne?

U zbrojíře se prodávají kameny úrovně 10 za stovky tisíc rubek, Jo klidně bych si je koupil, kdyby hra fungovala, bavila mě a cizáci a krkavci nebyly parodie na vtip. Každý druhý hrad úrovně 50 má víc obránců než oni. Můžu poslat XX útoků, ale je to na prd. Škoda vojáků i vlajek. Jediná akce která má po mě smysl jsou nomádi, samurajové a beri. Tam to co získám má alespoň efekt, který vydrží déle než pár hodin.

GGS vykládá jak chce stabilizovat ekonomiku, ale místo toho zatlouká hře do rakve jeden hřebík za druhým.
    Spokojený hráč, je zároveň ochotný si připlatit. Proč by někdo platil za něco s čím není spokojený?
    nemohu než podepsat.. asi si dělají pr...legraci ..

"I vyvolení mohou padnout rukou anděla" Caim
  • pokoslav (CZ1)pokoslav (CZ1) Komentářů: 21CZ1
    Kdo se taky těší na hallowenskou akci?  :) 
    KRÁL POKOSLAV 

Sign In to comment.