Diskuze k "Oktoberfestová soutěž"

ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
Vážení hráči,

zde můžete diskutovat k danému oficiálnímu oznámení :)

«1

Komentáře

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1

Nejlepších (top) 1 000 hráčů úrovně 70+ a top 1 000 hráčů pod úroveň 70 z každého serveru dostane dekoraci Vůz s pivem (245 VP). Nezapomeňte hlasovat o dodatečného balíčku v tomto tématu

To už je pro level pod 70 v podstatě cena za účast, nepřeháníte to? :-D

Chápeme, že pro hráče s vysokou úrovní není tato dekorace dost silná, aby si ji umístili na svůj hrad. Vždy ale můžete nechat nechtěné dekorace ve skladu.

Že děkujeme za nic :-)

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,142CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

Nejlepších (top) 1 000 hráčů úrovně 70+ a top 1 000 hráčů pod úroveň 70 z každého serveru dostane dekoraci Vůz s pivem (245 VP). Nezapomeňte hlasovat o dodatečného balíčku v tomto tématu

To už je pro level pod 70 v podstatě cena za účast, nepřeháníte to? :-D

Pššššt...

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    dají pro top1000 levl 70 a 70+ stejnou okrasu s veřejným pořádkem 245 to je prohráče70+ výsměch když už rozdělení tak tak i okrasu rozdílnou
    :)llelik45 @ cs 1
    upraveno 12.09.2017
    Během Oktoberfestové soutěže mohou hradní pánové a dámy napříč serverem soutěžit proti sobě získáváním bodů v Festivalu Lotosového krále.

To je ta slibovaná PVP akce?:)

edit: blbý dotaz získávání bodů..... 

a když už jsem to nakousla nebylo by nějaké info o té tajuplné akci? (PVP, kterou soudruzi vymýšlejí...)  :D 
    Post edited by gamina (CZ1) on

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • premysl danek (CZ1)premysl danek (CZ1) Komentářů: 130CZ1
    Já bych soutěžil v pití piva na oktoberfestu :)
    premysl danek @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    llelik45 (CZ1) napsal(a):
    dají pro top1000 levl 70 a 70+ stejnou okrasu s veřejným pořádkem 245 to je prohráče70+ výsměch když už rozdělení tak tak i okrasu rozdílnou
    Tak můžeme předpokládat, že v kategorii "pod úroveň 70" vyhrají hráči, kteří se lvl 70 blíží - a ti mají v akcích, nař. nomádech, možnost si koupit (jak je to s výhrami si nejsem jistá) stejné dekorace jako lvl 70... takže v tom nevidím až takový problém :) Navíc hráči lvl 70 budou mít k dekoraci jiný, hodnotnější balíček.

gamina (CZ1) napsal(a):
    Během Oktoberfestové soutěže mohou hradní pánové a dámy napříč serverem soutěžit proti sobě získáváním bodů v Festivalu Lotosového krále.

To je ta slibovaná PVP akce?:)

edit: blbý dotaz získávání bodů..... 

a když už jsem to nakousla nebylo by nějaké info o té tajuplné akci? (PVP, kterou soudruzi vymýšlejí...)  :D 
    Jen pro jistotu - není to ona :D

Vzhledem k tomu, že než nám k tomu dali info nám připomínali, že jsme podepsali mlčenlivost - nebylo :p
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,979CZ1
    upraveno 14.09.2017
    V podstatě tu už nic hanit nebudu. Proč ne? my si třeba s Gami domluvíme dřevo souboj a GGS si může své sračky strčit za klobouček. Včetně ostatně naivních. Co říkáš Gami?

Pokud budeš online a budeš mít čas.
    Lien Rag

upraveno 14.09.2017

:smiley:  jo klidně ;)

• Draho mir (CZ1)Draho mir (CZ1) Komentářů: 1
    ano sem pro 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,205CZ1
    Dělá si z nás GGS prdel s tím sudem? Okrasa velká jako kráva, totálně nepoužitelná co nejde prodat? :D :O

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Dělá si z nás GGS prdel s tím sudem? Okrasa velká jako kráva, totálně nepoužitelná co nejde prodat? :D :O

Ale můžeš si jí nechat ve skladu a to se vyplatí :D

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 513CZ1
    upraveno 16.09.2017
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

Ale můžeš si jí nechat ve skladu a to se vyplatí :D
    Už to zmenili na TOP 200 Prej z ekonomických  duvodu  :D  To se budu snažit jak  blázen ten vuz získat  :D

Kdyby se já choval jak  GGS tak už dávno bych zkrachoval  
    upraveno 16.09.2017
    vůz dostaneš, ale ty tisíce nástrojů na beri ne, pokud se neuvelebíš vysoko....;)

• Jirka263Gamer (CZ1)Jirka263Gamer (CZ1) Komentářů: 117CZ1
    Nestěžuj si a střihni si vzájemný dřevěný útok nebo pro jistotu dva ať jsi v té 1000. A ber to jako legraci. Udělej si legraci ze sebe i ze hry.
    Jirka263Gamer @ cs 1
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 704SK1
    Tie odmeny so možu strčiť.........
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • vlk1233 (CZ1)vlk1233 (CZ1) Komentářů: 351
    Tak jsem v top 1000 .. a kde pak mám ten prvek ?? 
    vlk1233
    Aliance: Va-Matrix
    trochu se opozdili, ale je pěkný :))

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 854CZ1
    Tož kdy dostanem ten Beri balíček? Stihnou ho dát do příštího Beri?
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Beri balíček už nějak potichu přišel :-) Zbrojířské prostředky sedí, u berimondských nevím, kolik jsme měl :D 

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 854CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Beri balíček už nějak potichu přišel :-) Zbrojířské prostředky sedí, u berimondských nevím, kolik jsme měl :D 
    Fakt že jo. Já čekal modrej dárek:-) Nebo nějaké info, že sem to dostal...
    Strad75 @ cs 1
Sign In to comment.