Domů Otázky k Empire Návody

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Komentáře

 • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981
  upraveno 01.09.2017

  Základní informace

  Zde si zodpovíme pár základních otázek :)

  Mohu svůj účet převést na jiný server?
  Převedení účtu na jiný svět není možné. To samé platí i o platbách (i rubínech), ty se nepřevádí.

  Mohu začít budovat hrad znovu?
  Samozřejmě to jde :)
  Pokud chceš začít pod novým jménem, měl bys nejprve nechat svůj starý hrad zrušit, aby nedošlo k porušení pravidel.
  Jestliže chceš začít pod stejným jménem, na stejném serveru, ale prostě od začátku, jsou dvě možnosti - buď necháš svůj účet smazat a znovu ho založíš, nebo počkáš až se Tvůj hrad sám smaže z mapy (u začínajících hráčů to trvá něco kolem týdne, ale déle hrajících to může trvat několik měsíců) - účet ti zůstane, a tak se budeš moci přihlásit pod starými údaji, ale začneš s novým hradem.

  Můžu mít více účtů?
  Na jednom serveru můžeš mít jen jeden účet - vlastnění více účtů na jednom serveru je porušením VOP a účty ti za něj mohou být zablokovány.
  Každopádně pokud chceš mít jeden účet na mezinárovním serveru, další na českém, slovenském,... pak není problém. Tímto VOP porušovat nebudeš.

  Může nás hrát více z jednoho počítače?
  Samozřejmě, u někoho dojde k tomu, že chce hrát více členů rodiny - ať už z jednoho počítače, nebo z jednoho připojení (prostřednictvím Wifi).
  V tomto případě je potřeba skutečnost, že Vás hraje více z rodiny, oznámit na Supportu - tím předejdete zablokování kvůli podezření z více účtů.
  Nahoru

 • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981
  upraveno 01.09.2017

  Zabezpečení

  Informace k Heslu a jeho bezpečnosti najdete zde.

  Email registrovaný k účtu
  Při registraci je vyžadován email. Samozřejmě máš možnost zadat nějaký email, který nepoužíváš, či si nějaký vymyslet. Není to ale dobrý nápad!
  Email slouží především k tomu, aby sis mohl zažádat o heslo v případě, že ho zapomeneš. S tím ti také může pomoci Support, ale řešení přes něj může trvat delší dobu, během které může na účtu dojít k nemalým ztrátám (prodání vybavení, útrata zlaťáků a rubínů, zbourání budov, opuštění základen, propuštění vojáků,...). Mimo to ti na email občas může přijít nějaký dárek :)
  Pokud jsi při registraci zadall neplatný email a chtěl bys email registrovaný k účtu změnit, může ti pomoci jen Support - kontaktovat s žádostí o změnu emailu spojeného s hrou je můžeš z libovolného emailu.

  Také si pamatuj, že není vhodné používat stejné heslo na email jako pro hru.

  Rubíny nebo zlaťáky zdarma
  Potřebuješ si zapamatovat jedno - žádné z programů na nacheatování rubínů nefungují. Maximálně mohou upravit hodnotu ve flashplayeru, takže se zdá, že rubínů/zlaťáků máš hodně, ovšem když si za ně něco zkusíš koupit, nepůjde to - jde jen o grafickou změnu.

  Pokud Ti někdo nabízí připsání rubínů nebo zlaťáků, jde o podvod - jen se snaží dostat k Tvým přihlašovacím údajům a k Tvému účtu. Nikdy nikomu své heslo nedávej!
  V případě takové zprávy je nejlepším řešením udělat její screenshot, uložit si ji do archivu a hráče nahlásit na Support. Zprávu předtím, než ti Support odpoví, nemaž - mohl bys být podezřelý z toho, že jsi zprávu zfalšoval.

  Odkazy na webové stránky
  Pokud ti někdo pošle odkaz na neznámou stránku, v žádném případě ji neotevírej! Samozřejmě je třeba rozlišovat případy, kdy ti odkaz pošle naprosto neznámý hráč, a případ, kdy ti někdo pošle odkaz na základě domluvy ;)
  Nicméně stánky mohou obsahovat viry a jiné škdůce pro počítač. Také nikdy nezadávej informace o svém účtu (uživetelské jméno a heslo) na cizích webových stránkách - můžeš o svůj účet přijít!
  Nahoru


 • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981
  upraveno 01.09.2017

  Heslo a co dělat, když ho zapomenu

  NIKDY SVÉ HESLO NIKOMU NESDĚLUJ - NEJENŽE RISKUJEŠ ZTRÁTU ÚČTU, ALE JDE TAKÉ O PORUŠENÍ VOP.
  Vezmi také prosím na vědomí to, že GGS nenese odpovědnost za škody/ztráty způsobené na Tvém účtu tím, že se na něj někdo dostane, a tedy žádnou náhradu za ztráty způsobené "cizím návštěvníkem" na Tvém účtu nedostaneš.

  PAMATUJ:
  Nikdy ti od nikoho z GGS (včetně Community manaherů) ani od nikoho z moderátorů nepřijde žádost o Tvé heslo - veškeré takové žádosti jsou podvod!
  Jediný případ, kdy je od Tebe tvé heslo vyžadováno, nastává na základě Tvé žádosti o zrušení účtu - tady se Tě Support v odpovědi na Tvůj požadavek na heslo zeptá, aby si ověřili, zda jsi majitelem účtu.

  Jaké heslo zvolit
  Rozhodně nevolte jednoduchá hesla, jako je například jméno nebo nějaké konkrétní slovo, v žádném případě také nezadávejte heslo "123456"!
  Silné heslo by mělo obsahovat velká i malá písmena, čísla a nějaké speciální znaky.

  Dobré heslo je například X~s&9P9=. Také můžeme heslo vytvořit z nějaké věty, která nám pomůže si ho zapamatovat - Mám kočku Micku, které je pět let. - heslo z této věty bude MkM,kj5l.

  Generátor hesel najdete zde nebo zde.
  Bezpečnost svého hesla si můžete ověřit zde.

  Níže najdete dva návody - oba obsahují screeny, takže kvůli větší přehlednosti jsou schované ve spoilerech.

  Změna hesla
  Provést změnu hesla je velmi jednoduché, když jsme k účtu přihlášeni.
  1. Nejprve klikneme v pravém horním rohu na ikonku Nastavení.


  2. V otevřeném "seznamu" vybereme druhou ikonku - Možnosti.


  3. V okně, které se nám objeví, klikneme na ikonku klíče ve stříbrném poli.


  4. Do určeného pole vepíšeme své staré heslo a do polí níže heslo nové - abyste si byli 100% jistí, že jste napsali heslo správně (a nemáte třeba zaplý Caps Lock - velká písmena - můžete si zadané heslo zobrazit zatrhnutím pole "Zobrazit znaky").

  Zapomenuté heslo
  Když své heslo zapomeneš, nebo se ti z jiného důvodu nedaří přihlásit, nemusí jít nutně o katastrofu ;)
  Je tu způsob, jak se na účet dostat.

  1. Nejprve si zkontroluj, že jsi na správném serveru (1) a máš zvolený správný svět (2).
  Pak přihlašovací stránce klikneme na možnost "Zapomněl jsi heslo" (3).  2. Vyplníme svůj email, který jsme si k účtu registrovali.
   
  Pokud email registrovaný k účtu neznáš, nebo se k němu z nějakého důvodu nemůžeš dostat, kontaktuj Support (email, ze kterého s nimi budeš komunikovat, k účtu registrovaný být nemusí) - mohou buď změnit email se kterým je Tvůj herní účet spojený, nebo ti mohou změnit heslo.

  3. Na email ti přijde kód, pomocí kterého se ti půjde k účtu přihlásit. Než ti email přijde, může to chvíli trvat. Také si zkontroluj SPAM, zda ti nepřišel tam.

  Pokud by ti email nepřišel delší dobu (den nebo déle) ani po opakovaném zadání emailu, kontaktuj Support, kde ti pomohou.

  Nahoru
Sign In to comment.