Domů Czech & Slovak Tým fóra

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Průvodce | Vítej na fóru

ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,720
upraveno 22.04.2018 v Tým fóra


Jsi na fóru poprvé, nebo se tu máš problém vyznat? Pak jsi na správném místě!
Vítáme tě na našem fóru! Fórum je místem, kde najdeš informace o novinkách ke hře a potkáš spoustu hráčů napříč mapou. Můžeš zde pokládat své otázky, diskutovat ke změnám i stávajícímu obsahu hry, hlásit technické problémy, nebo se zúčastnit soutěží a her na fóru.
Toto téma Ti tvé první kroky na fóru trochu usnadní - pokračuj ve čtení!

Nejnovější informace najdeš v Oficiálních oznámení - dozvíš se tam o aktualizacích a udržbách, čas od času tam také najdeš pořadí akcí ve hře.

Než začneš přispívat, měl/a bys vědět, že fórum má svá Pravidla, kterými se hráči musí řídit.

Na dodržování těchto pravidel dohlíží Tým fóra, který se o místní komunitu stará. V případě jakýchkoli otázek či problémů neváhej kohokoli z týmu kontaktovat - rádi Ti pomůžeme ;)

Spoustu užitečných informací najdeš v našich Návodech. Pokud v nich nenajdeš hledanou odpověď, můžeš založit téma v Otázkách ke hře.

Dále zde máme sekci pro Technické problémy a pro Problémy s platbami. Před nahlášením problému se prosím podívej na Seznam aktuálních chyb, zda už není Tvůj problém nahlášen.

Pokud se ti něco líbí, nebo naopak nelíbí, či chceš podat návrh na změnu/novinku do hry, pak zamiř do sekce Podněty, pochvala a kritika. Pamatuj však, že tato sekce má svá specifická pravidla.

Jestli si chceš přilepšit do hry, zkoukni sekci Soutěží a do některé se zapoj!

A nakonec, zahrát si hry a pokecat s ostatními o čemkoli můžeš v naší Krčmě.

 

Jsi připraven/a zapojit se do naší komunity na fóru? Představ se nám, těšíme se, až Tě poznáme! 

Přejeme mnoho zábavy při procházení fóra! 

Váš tým fóra

PS: Také nám v tomto tématu můžete dát vědět, co na fóru upravit.
Post edited by Zoe on
Tato diskuze je zavřená.