Jaký set vybavení chcete vidět v dalším Festivalu Lotosového krále?

ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
Vážení válečníci,

Potřebujeme vaši pomoc, abyste rozhodli, jaký set má být v příštím dlouhodobém turnaji. Prosím, hlasujte pro jednu z možnotí do 12:00 4. září!
Informace o každé sadě naleznete v následujícím kliknutím na její název v následujícím seznamu:

S pozdravem,
Váš tým Empire

Jaký set vybavení chcete vidět v dalším Festivalu Lotosového krále? 254 hlasů

Artefakty Lotosového krále
18%
premysl danek (CZ1)ilavak (SK1)karloss2 (CZ1)fred2 (CZ1)wolfenstein (CZ1)mirik9999 (SK1)PavlikH (CZ1)Lien Rag (CZ1)avarom (CZ1)Till (SK1)mafiozo (CZ1)Ineris (CZ1)Michal1Gamer (SK1)Jrs (CZ1)Rirestorm (CZ1)asdfghj205 (CZ1)Nalecz (CZ1)THORSTEIN (CZ1)DarkGoldtown (CZ1)Mrkifek-2 (CZ1) 46 hlasů
Štěstěna pouštních písků
76%
MATY2000 (CZ1)Sona512 (CZ1)Vranx (CZ1)Imladris (CZ1)Martin VIII (CZ1)stembic (CZ1)likantrop (CZ1)sirtata (CZ1)janapitt (CZ1)MNAMKY (CZ1)llelik45 (CZ1)FastPro2 (SK1)Strad75 (CZ1)SuperJaj (CZ1)valaskova (CZ1)naty97 (CZ1)kamil197 (CZ1)Jiri1994 (CZ1)kapod (CZ1)Dondemarco (SK1) 195 hlasů
Kalino tajemství
5%
Miloš001 (CZ1)[Gelöschter Benutzer]Selinea (CZ1)Barunkaxxl (CZ1)Jirka V (CZ1)Koci22 (CZ1)KIra676 (CZ1)Running Death (CZ1)MinerCZ (CZ1)king18 (CZ1)newoody (CZ1)Profion (CZ1)Zany (CZ1) 13 hlasů

Komentáře

• Sylikonny1 (CZ1)Sylikonny1 (CZ1) Komentářů: 152CZ1
    Štěstěna pouštních písků
    do pr... dejte kastelána, kterej se dokáže obstojně ubránit veliteli z  top 100 za krkavce a cizáky.
    pokud n mně jede legenda 800 se síní na útok, tak s kalinou a jiným kastelánem se nechytám, ztráty kolem 8k obrany :(
    Sylikonny1 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Štěstěna pouštních písků
    Sylikonny1 (CZ1) napsal(a):
    do pr... dejte kastelána, kterej se dokáže obstojně ubránit veliteli z  top 100 za krkavce a cizáky.
    pokud n mně jede legenda 800 se síní na útok, tak s kalinou a jiným kastelánem se nechytám, ztráty kolem 8k obrany :(
    Pokud máš ztráty 8k a nenecháváš na hradě jen tak na okrasu útok, tak to kastelánem nebude.

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 564CZ1
    Štěstěna pouštních písků
    S Kalinou  to se dá v pohodě ubránit Samozrejme ho musíš trošku vytunit u Zlodejuse  ( Technikus ¨)   a tu kalinu získaš  s akci Slavnost lotosového krále  
    Ty sety jsou výborní hlavně pro nerubinové hráče  a i méně aktívní  by to měli v pohodě vyjezdit  
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,270CZ1
    Štěstěna pouštních písků
    a když hodíš síň na obranu, tak to taky celkem pomůže. :)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Štěstěna pouštních písků
    No to by musel mýt tu sín na patriční urovni  :)
    Štěstěna pouštních písků
    Máš síň na úrovni 473 to ti je málo, když max je 550? :D Když na tebe jede silný útok, prostě vymazej nastavení na útok a hoď to do obrany. :) (Pokud jsi teda ten hráč, kterého mi to našlo ve hře.)

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Štěstěna pouštních písků
    Máš síň na úrovni 473 to ti je málo, když max je 550? :D Když na tebe jede silný útok, prostě vymazej nastavení na útok a hoď to do obrany. :) (Pokud jsi teda ten hráč, kterého mi to našlo ve hře.)

Asi spíš měl na mysli sín u Sylikonnyho. Ale jinak myslím, že vráně by měl s kalinou udržet alespoň křídlo i bez síně. Pak je trochu otázka, kolik je vojáků na nádvoří, ale na ztráty 8k by se určitě dostat neměl. 
    Jinak pokud bránit neumí a nechce se to učit, ještě je možnost koupit samuraje a hodit na něj šutry na nádvoří, ono už to pak nějak dopadne :D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Štěstěna pouštních písků
    Jo no jo. To jsem přehlédl. Poslední dobou jsem slepej. :D Sorry. :D

Štěstěna pouštních písků
    V pohodě Spartaku  ale asi to prakticky zkoušet nebudeme   :D  nechce se my prohazovat  síň 

Já to psal pro  sylikonnyho   Prostě my neleze do hlavy proč má hráč legendy nad 400  síň ještě na urovni 5 vlny  
    Štěstěna pouštních písků
    Těžko říct taky jsem na to koukal. Asi staví jen za to co se mu vyrobí ve hře. Já taky síň překopávat nebudu, pokud nepůjde do tuhého. Kalina, full hradby+ dostatek obrany a dobré nastavení odrazí skoro všechno co jde poslat. Když na mě jede 5 vln, tak si ani neškrtnou a když útok vracím s 5 vlnama dopadnu stejně. Technicky vzato dneska vyhraje ten, kdo přijde o méně vojáků, ale to už jsme absolutně mimo téma... :D

• pokymoon (CZ1)pokymoon (CZ1) Komentářů: 25
    Štěstěna pouštních písků
    Sylikonny1 (CZ1) napsal(a):
    Tohle kastelánem určitě nebude. A pokud tedy myslíš, že ano, pak si toho lepšího kup.
    pokymoon
  • hokuspokus (CZ1)hokuspokus (CZ1) Komentářů: 15
    Štěstěna pouštních písků

No hlavně aby jste už udělali větší sklad a nepokazili zbytek hry jak to známe. Cajků furt mraky a asi ty vykovaný vyhazovat hráči moc nebudou místo nových který pokud není komplet moc nefungují.

• Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    Štěstěna pouštních písků
    mohli by urobit stavebný predmet aj  na tabor..co by zvysil velitelov :-)
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    Štěstěna pouštních písků
    mohli by urobit stavebný predmet aj  na tabor..co by zvysil velitelov :-)
    no zvednout velitelství by nebylo špatný farmářům třeba stačí jeden velouš mě třeba 21 velitelů ne hra je spíš dělaná na akce a když pošlu 10 velitelů na cizáky a chci jezdit u toho i věže což je potřeba potřeba cizáci nevozí dost jídla nebo spíš žádný tak zbytek veloušů jen na věže do 4 království  prostě málo a když do toho přijde berimond tak člověk neví co dřív jezdit pro nedostatek velitelů
    :)llelik45 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Zdravím,
    výsledky byly předány 4. 9., jak bylo v plánu.

Jen pro info, v té době byl stav hlasů následující: 35 pro set lotosového krále, 162 pro Štěstěnu pouštních písků a 10 pro Kalin set.

Celkové výsledky ze všech komunit jsou tyto: 2260 hlasů celkem, z toho 1758 pro Štěstěnu pouštních písků, 374 pro set Lotosového krále a 128 pro kalin set.

Díky všem za hlasy :)
Tato diskuze je zavřená.