Diskuze k aktualizaci na Srpen/Září

1617

Komentáře

• Jozef 71 (CZ1)Jozef 71 (CZ1) Komentářů: 14
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Kdo nekupuje, ať si jde hrát jinou hru. My(GGS) o takové nestojíme.
     Další bude omezení či zrušení losů do kola štěstí, pak dojde k zkrácení zisku rublů z draků a tvrzí. A zůstane příjem rublů jen za přihlášení ale se stropem 10kusů.

to bylo jako co,vyhružka?neplatiš tak vypadni?
  • Jozef 71 (CZ1)Jozef 71 (CZ1) Komentářů: 14
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    A že vraj chcú vrátiť do hry boje medzi hráčmi??? Však keď nebude rubínov, nebude za čo kupovať nástroje!!! Onedlho vyjde nové Age of empires, asi budem hrať to...
    Je v plánu PvP akce (o které nesmíme mluvit :D), měla by přijít tento rok a vypadá překvapivě hodně dobře - i co se týká prostředků :)
    Dobre, takže budú balvany lacnejšie alebo nám ich dajú zadarmo, keď nás idú ukrátiť aj o tých pár rubínov, ktoré ešte máme?

zoe nic proti pro tebe je vše zajimave ale něco pustěji do oběhu a hned to vemou s něčim,pak vymyslej něco atd,atd
  • Gabriel9 (SK1)Gabriel9 (SK1) Komentářů: 93SK1

mate testovaci server ?
    MAME
    testujete ?
    TESTUJEME

24 hodin pred ostrym startom aktualizacie ktora samozrejme zlyha na celej ciare....

• valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    buďte rádi  že  si  jsou  vědomi  chyb  a aktulku  odloží  ,mohlo  by  to  dopadnout  jak  nedávno  a  dobře  si  pamatujeme  jak  vypadá  práce  v  ggs  přes  víkend  

stížnosti samotné  svědčí  jenom  o  množství  závysláků  na  této  hře ,kde  jsou  ty  doby  kdy  jsme  čekali  že  nějaká  akce  vůbec  přijde a  nebyly  jsme tak  ..ani  nevím  jak  to  napsat  abych  někoho  neurazil 
    valoken @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 885CZ1
    Zoe napsal(a):
    Fanie (SK1) napsal(a):

To je tajný :p ale byla jsem hodně mile překvapená a minimálně touhle částí budete taky :)
    žeby sa nechali inšpirovať českým dreveným turnajom? :-)
    Nic ze mě nedostaneš, musíte si počkat :p

Ja len dufam, že to nedajú na jesenne prázdniny alebo potom na Vianoce... lebo to je podla nich asi najlepší čas :-) 
    Hmm, tohle netuším... ale měla by to být normální - opakující se - akce :)

VlkGamer7 (CZ1) napsal(a):
    Chtěl jsem dojet bonus v lotosu, ale za hodinku je pryč, tak odtud půjdu taky, naplánoval jsem si na dnešek aktualizovaný odpočinek.
    Na druhou stranu, že dnes nebude akce bylo oznámeno dopředu...       

Nebylo, nebylo a nebylo. Kdy už konečně géniové z GGS pochopěj, že info tady není ideální info pro hráče?. Kolik lidí z našeho servru sem chodí a když, kolik každej den? 
    Vymejšlej kde jaké hovadiny, ale aby konečně umožnili posílát ofiko info poštou ve hře, to ne. A za to by jim podle mě poděkovalo 100x víc lidí, než za 99,9% hovadin, co vymejšlej...
    A ať nekecaj, že to není technicky možný...
    Strad75 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Gabriel9 (SK1) napsal(a):

mate testovaci server ?
    MAME
    testujete ?
    TESTUJEME

24 hodin pred ostrym startom aktualizacie ktora samozrejme zlyha na celej ciare....

Mně spíš udivují ty možnosti testování. Upravený chánův tábor neběží, krkavci s novými odměnami neběží. Úkol vděčnosti neběží (co by tam taky dělal, když neběží dlouhodobá událost), Berimond sice běží, ale neběží berimondský zbrojíř a přes 300 útoků za necelý den fakt nepojedu. Takže máme k dispozici asi tak polovinu aktualizace a to ještě tu méně podstatnou, opravdu užitečné.

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,169CZ1
    No jak se na tu aktualizaci všichni těší :DD

Já jsem osobně taky ráda, že od toho odstoupili a řeší takový problém, který by mohl hráče při 100% vylepšení stát i 20m zlatek 

To bych se pak naučila aniglicky i nadávat :D   

Leafeon (CZ1) napsal(a):

mate testovaci server ?
    MAME
    testujete ?
    TESTUJEME

Mně spíš udivují ty možnosti testování. Upravený chánův tábor neběží, krkavci s novými odměnami neběží. Úkol vděčnosti neběží (co by tam taky dělal, když neběží dlouhodobá událost), Berimond sice běží, ale neběží berimondský zbrojíř a přes 300 útoků za necelý den fakt nepojedu. Takže máme k dispozici asi tak polovinu aktualizace a to ještě tu méně podstatnou, opravdu užitečné.
    no ja mozem este otestovat kolos a tabor razica minci vzhladom na to ze beri je nerealny naozaj velky prinos k danej aktualizacii 
    Joo, když už géniové opravujopu, ať LASKAVĚ KONEČNĚ OPRAVĚJ VĚČNOU NEMOŽNOST PSÁT NA CHATU!!!
    Fakt supr, psát a pak hodinu čekat, než se to tam vypíše,.
    Ale zjistil sem, že když do "psacího" políčka najedu myší a klikám, tak se to pak napíše rychlejc:-) Jen teda zas pak čekám, než kurzor dokliká...

Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Joo, když už géniové opravujopu, ať LASKAVĚ KONEČNĚ OPRAVĚJ VĚČNOU NEMOŽNOST PSÁT NA CHATU!!!
    Ale zjistil sem, že když do "psacího" políčka najedu myší a klikám, tak se to pak napíše rychlejc:-) Jen teda zas pak čekám, než kurzor dokliká...

to tak ma byt dany problem je zrejme len u teba a tym padom to pre nich problem nieje...
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

to tak ma byt dany problem je zrejme len u teba a tym padom to pre nich problem nieje...
    Není to problém jen u mě... Psalo to tady už víc lidí...
    Strad75 @ cs 1
  • VlkGamer7 (CZ1)VlkGamer7 (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    Problémy v psaní jsou u W10 při použití edge prohlížeče, při používání chrome to jde bez problémů.
    VlkGamer7 @ cs 1
    VlkGamer7 (CZ1) napsal(a):
    Problémy v psaní jsou u W10 při použití edge prohlížeče, při používání chrome to jde bez problémů.

V dílně mám Edge, dělá to. Doma sem měl FF a dělalo to taky. Pak se mi předevčírem nahrála nová aktualizace do FF a nešla hra prakticky vůbec. Tak tam mám chrome. Ale zatím sem tam moc nebyl, tak nemůžu soudit:-)Každopádně to takhle blbne od té doby, co naposledy "optimazilovali" výkon:-(

Strad75 @ cs 1
  • romanbaluch (SK1)romanbaluch (SK1) Komentářů: 5
    Fanie (SK1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Tak jako ty mince jako relativně nová funkce se ještě vysvětlit trochu daly, ale věže jsou ve hře pomalu od jejího začátku, to si jich jako fakt v GGS všimli až teď? 
    skor si všimli, že nejako malo sa nakupuje rubinov... ale či po tomto sa nakup zvyši netuším... možno o 5% ano... 

aj tych 5% ich nabudi aby urobili vsetko mozne aby to bolo 25% a verte zase na to doplati iba hrac...
  • gogo00 (CZ1)gogo00 (CZ1) Komentářů: 98CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

mate testovaci server ?
    MAME
    testujete ?
    TESTUJEME

Ale jděte, na testu rozdali dvě čarodějky,aby sis je mohl vyzkoušet, jinak pusti test. server ve cca 23:00 je fuckt supr pruda, to vymyslí jedině dement. A ještě dotaz  : KAMPAK SE ZTRATIL TEN OPRUZ, KTEREJ SMRDĚL PŘED HRADEM A HLÁSIL ŠLECHTICKÝ SOUTĚŽE OD KULATÝHO LUDVI ????
    gogo00 @ cs 1
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    gogo00 (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

mate testovaci server ?
    MAME
    testujete ?
    TESTUJEME

Ale jděte, na testu rozdali dvě čarodějky,aby sis je mohl vyzkoušet, jinak pusti test. server ve cca 23:00 je fuckt supr pruda, to vymyslí jedině dement. A ještě dotaz  : KAMPAK SE ZTRATIL TEN OPRUZ, KTEREJ SMRDĚL PŘED HRADEM A HLÁSIL ŠLECHTICKÝ SOUTĚŽE OD KULATÝHO LUDVI ????

Raz za cas nie je aristokracia (slachticka sutaz u vas) tak jeden den...
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,003CZ1
    Jozef 71 (CZ1) napsal(a):
    si dělaj srandu))neschopnost teamu ggs je tady jen potvrzena,pomalu to vše vracej do puvodniho stavu a maj problemy,ted člověk mohl vyjezdit co mu chybi a nic,odbyjou ho 100 symbolama a v poho((
    Jde jim jen o to, že chtěji zatraktivnit to předražené nic, co nabízejí. Nejsem optimistický k tomuto očekávání. Svoji smrt na vavřínech už propásli tak před dvěma roky. A ta chuť tehdy nakupovat, respektive to už byl konec, hned tak nepříjde. Ale šance pořád je. Jen je menší a menší. Proč jen ti lidi tak málo utráceli a v současnosti se nechtějí chytit na pokračování? No lehké to nebude. Ani žádné vyjezditelné rubíny z čehokoliv to nezmění. Drahé šmejdy nikdo kupovat nebude :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• jason7 (SK1)jason7 (SK1) Komentářů: 4
    upraveno 03.09.2017
    dobrý deň prajem, pri bránení chánovho útoku sa dá brániť nástrojmi, ktoré percentuálne násobia počet získaných medailí (aspoň by tomu tak malo byť), ale podla mňa tomu tak nie je, uvediem jeden príklad, hráč bránil slabší útok od chána ako ja s nástrojmi, ktoré mu nedávali žiadne % na viac získaných chánových medaili a získal 126 chánových medailí, viď screen nižšie

http://prntscr.com/ggixcl
    http://prntscr.com/ggj32b

následne som bránil chánov útok ja, ktorý bol silnejší, kde som bránil nástrojmi, ktoré by mi v súčte mali pridať +600 % chánových medailí a celkom som získal 154 medailí

http://prntscr.com/ggiy85
    http://prntscr.com/ggj1v9

nech to počítam akokoľvek, keby som bral aj v úvahu, že by som mal dostať základ 126 medailí ako pri tom vyššie spomínanom slabšom útoku, ak zo 126 základu vyrátam 600 % a pripočítam tých 126, nedopracujem sa k výsledku 154. V podstate tie %, ktoré pridávajú nástroje v obrane neberie vôbec v úvahu a chánové medaile pri obrane získam v rovnakom počte či bránim zbrojárovými nástrojmi s 0 % bonusom na viac medailí, alebo s nástrojmi, ktoré by mi mali pridať 600 % bonus. Percentá na viac získaných chánových medailí, ktoré by mali pridávať nástroje a chánové lupežnícke kufre nepočíta.

Ale mesiac späť to rátalo dobre, viď screen nižšie, potom dali aktualizáciu a hneď to dáva menej medailí :(

Post edited by jason7 (SK1) on
  • Jirka263Gamer (CZ1)Jirka263Gamer (CZ1) Komentářů: 119CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Kdo nekupuje, ať si jde hrát jinou hru. My(GGS) o takové nestojíme.
     Další bude omezení či zrušení losů do kola štěstí, pak dojde k zkrácení zisku rublů z draků a tvrzí. A zůstane příjem rublů jen za přihlášení ale se stropem 10kusů.
    Balíku-mlč! Nebo se toho někdo chytí.
    Jirka263Gamer @ cs 1
Sign In to comment.