Diskuze k aktualizaci na Srpen/Září

11517»

Komentáře

• vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,883CZ1
    všude mám věže na  nejvyší úrovní a  když k tomu udělam i pevnosti tak já jsem spokojene .
    Promiňte já zapoměla  že máte pravdu vždy jen  vy :)
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    všude mám věže na  nejvyší úrovní a  když k tomu udělam i pevnosti tak já jsem spokojene .
    Ano, my máme vždycky pravdu, to je univerzální odpověď, když ti dojde, že píšeš něco, co nedává smysl, že? Já ti tvou pravdu neberu, ale jelikož mi moc nesedí, zajímá mě, jestli si ji dokážeš obhájit. Takže ať se někam dostaneme: Jsi schopná sem dát screen výpisu z barona nebo věží na světech z doby po aktualizaci, kde jsi dostala těch 38 rubínů? Máš přehled, jak často je dostaneš?  Ještě bysme si pak mohli třeba popovídat o tom, že berimond je akce zcela navíc, do které nemusíš vůbec nic investovat, protože si na sebe vydělá sama, tudíž bude výhodná i kdyby ty rubíny nedávala vůbec (tuhle část v žádném případě nepředávat GGS) ale budu hodnej, bude mi stačit tohle :-D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Ano, my máme vždycky pravdu, to je univerzální odpověď, když ti dojde, že píšeš něco, co nedává smysl, že? Já ti tvou pravdu neberu, ale jelikož mi moc nesedí, zajímá mě, jestli si ji dokážeš obhájit. Takže ať se někam dostaneme: Jsi schopná sem dát screen výpisu z barona nebo věží na světech z doby po aktualizaci, kde jsi dostala těch 38 rubínů? Máš přehled, jak často je dostaneš?  Ještě bysme si pak mohli třeba popovídat o tom, že berimond je akce zcela navíc, do které nemusíš vůbec nic investovat, protože si na sebe vydělá sama, tudíž bude výhodná i kdyby ty rubíny nedávala vůbec (tuhle část v žádném případě nepředávat GGS) ale budu hodnej, bude mi stačit tohle :-D 

Neuvěříš .. měl jsem asi bug na věžích v Beri. Místo poloviny mi to připisovalo dvojnásobek rublů.
    Balík4 @ cs 1
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):

Neuvěříš .. měl jsem asi bug na věžích v Beri. Místo poloviny mi to připisovalo dvojnásobek rublů.
    škoda, že aj ja som taký nemala :-(

• ZoeZoe Komentářů: 15,708Moderator
    Blodax (CZ1) napsal(a):
    Snížení rublů z věží o 50% sedí.....to že dovezu ruble z každého 6. útoku namísto každého 3. jako před aktulkou (v průměru) - to už nějak GGS zapomnělo zmínit.
    Špio na krkavce - dřív jsem měl "selhání" 5x za den, teď 5x za kolo, tzn. každé druhé špio.

Jako každá aktulka - velice povedená :) Hlavně že se vybalancuje herní ekonomika :D :D :D 
    Mělo jít "jen" o snížení rubínů, praděpodobnost získání měla zůstat stejná... předala jsem to, aby to sledovali :)

Fanie (SK1) napsal(a):
    http://prntscr.com/gibmj1

nová úloha v knihe?
    Dokonce byla i oznámená :)
    Zoe napsal(a):

Úkol vděčnosti

• Během dlouhodobých bodových události narazíte na nový úkol, ‘Přítel pravého krále’. Buďte věrni vašemu pravému Králi Erikovi a on Vás za to štědře odmění.

• Pro splnění úkolů musí hráči úrovně 30+ získat během dlouhodobé bodové zdalosti určité množství sezonních bodů

• Jakmile splníte tento úkol, král Erik Vám dá zdvojnásobovač plateb.

• To znamená, že získáte bonus 100% na Váš další nákup rubínů v našem obchodě!

• Pamatujte prosím, že tento zdvojnásobovač plateb nemůže bylo kombinován s probíhající Prime time nabídkou/nabídkami.

• Avšak můžete provést platbu během ostatních nabídek (jako Prime day), abyste z nich získali bonusy a ještě více odměn!

Sušenka3 (CZ1) napsal(a):
    Po dnešní aktualizaci mi zmizelo 5 hrdinů, které jsem (po akt.) odebrala z vybavení velitelů při výměně za jiné hrdiny. Stalo se něco podobného ještě někomu?
    RomanP77 (CZ1) napsal(a):
    Stalo se mi totéž, vyměnil jsem dva hrdiny a oba nejsou ve skladu a dosti mě to štve, byli na věže, 28 a 27 na dálku, ty dva další účinky přesně nevím už
    Viz toto:
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,
    pokud jde o zmizelé vybavení (včetně hrdinů) po/kvůli aktualizaci - kontaktujte prosím podporu. Jsou jediní, kdo vám může vybavení vrátit. Navíc problém evidentně není u všech, takže podpora sbírá (a "sepisuje") případy pro další vyšetřování problému :)

Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,
    aktuálně se objevuje ještě jeden problém se zdvojovačem rubínů - pokud úkol dokončíte v době, kdy nejste na hře, zdvojovač nedostanete.
    Problém se pokusí co nejdříve opravit, nicméně dříve než v pondělí to nejspíš nebude, berte na to tedy prosím zřetel.
    Omlouváme se za způsobené problémy!

Omluva mě moc nezajíma, mě zajímá, jestli ho dostanu automaticky dodatečně, nebo budu jak tydýt muset psát na support? V angličtině, ke všemu... Takže se holky připravte, budu prosit o překlad:-)
    Bohužel, automaticky ho nedostaneš - bude potřeba napsat na podporu :/

Sign In to comment.