Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Srpnová aktualizace: Náhled obsahu"

169

Komentáře

• Dragotron (CZ1)Dragotron (CZ1) Komentářů: 13
    přidání odměn je super, 663k v cizacich je proste malo ... a kdo to nevyjezdí? tak at si fnuka ne? :) 
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) CZ1 Komentářů: 251
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):
    llelik45 (CZ1) napsal(a):
    tak to je akce bitva o pohár zazděná žádná motivace nebude raději bych tam viděla čarodějku 2 jsou málo :Dvaloken když na tebe kouknu na právě probíhající měsíční událost a tvoje umístění v žebříčku pochybuju že sis vyjezdil minimálně jednu čarodejku a neříkej že si měl dovču a nestihl jsi ono dovču má více lidí zajímalo by mě kolik už máš kloudných kastíku podle tvojí aktivity pochybuju že kalinu vyjezdíš 2krát aby si měk kastíky
    no  zklamu tě  ,čarodějku  mám  a  čekám  u  slonoviny  na  8 úkol na  tvrzích  toho  moc  nenajezdíš  ,ale  jdou  stihnout  za  12 hodin   :-)),promiň  mi  neočekávanou  odpověď,jinak  si  přečti  znovu  co jsem  psal  ,nemluvím  o  sobě ale  minimálně  o  90 % hráčů  kteří  ji  nemají  ale  to  už  je  otázka  chápání  a  pochopení  ,ne  jenom  o  vlastních  zájmech  a  sobectví  

8 úkol .. to bude čekat asi 10% hráčů.

Otázkou je, kolik z těch 90% hráčů co ji nemají je hrajících a kolik jich je opravdu nováčkem. Pokud se nepletu tak naposled Kalina byla loni o prázdninách.

Kterých hráčů je víc? Je to tedy akce pro menšinu?

Osobně je mi to jedno .. bohužel měsíční akce se musíš zúčastnit i když nechceš.

byla loni o prázdninách a 3 kola zasebou tudiž každý mohl mít 6krát kalinu
    :)llelik45 @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):
    tak to je akce bitva o pohár zazděná žádná motivace nebude raději bych tam viděla čarodějku 2 jsou málo :Dvaloken když na tebe kouknu na právě probíhající měsíční událost a tvoje umístění v žebříčku pochybuju že sis vyjezdil minimálně jednu čarodejku a neříkej že si měl dovču a nestihl jsi ono dovču má více lidí zajímalo by mě kolik už máš kloudných kastíku podle tvojí aktivity pochybuju že kalinu vyjezdíš 2krát aby si měk kastíky
    no  zklamu tě  ,čarodějku  mám  a  čekám  u  slonoviny  na  8 úkol na  tvrzích  toho  moc  nenajezdíš  ,ale  jdou  stihnout  za  12 hodin   :-)),promiň  mi  neočekávanou  odpověď,jinak  si  přečti  znovu  co jsem  psal  ,nemluvím  o  sobě ale  minimálně  o  90 % hráčů  kteří  ji  nemají  ale  to  už  je  otázka  chápání  a  pochopení  ,ne  jenom  o  vlastních  zájmech  a  sobectví  

Ty už máš sjeté bouřné a splněnejch 750 akváčů? Ono to "není" problém splnit, jen to chce v okolí 80tky bouřné. A ty já skoro nemám. Kolik dávaj oproti 80tce 70tky? Že bych je prubnul. Z 80tek vozím 25-38k...

P.S. Zas na druhou stzranu. Kam spěchat, když na ten úkol je čas do poslední +- 1/2hod Samurajů:-)

Není kam spěchat, máš pak stejně rabovat 75 mega a sjet 75 cizáků a přitom poběží Berimond kde je následující úkol 150k.
    Balík4 @ cs 1
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):

8 úkol .. to bude čekat asi 10% hráčů.

Otázkou je, kolik z těch 90% hráčů co ji nemají je hrajících a kolik jich je opravdu nováčkem. Pokud se nepletu tak naposled Kalina byla loni o prázdninách.

Kterých hráčů je víc? Je to tedy akce pro menšinu?

Osobně je mi to jedno .. bohužel měsíční akce se musíš zúčastnit i když nechceš.

proto  to  píši  ,proti  vám  jsem  zelenáč  ,vidím  to  na  spoluhráčích  co  s  nimi  hraji a  jsou  na  stejné  úrovni  jako  ty  takže  vím  v  čem  se  učit  ,to  že  s  vámi  zatím  držím  krok  u  slonoviny  jsem  nečekal  a  je  to  bonus  jenom  pro  ,mě  ,stopku  mi  nejspíš  vystaví  rab ten  asi  do  bery  nestihnu  ,40 mega  za  minulý  týden  bylo  pro  mě  heroické    
    valoken @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,016
    Jo, odměny k cizákům už přidaj nyní? :-) Sic by mi většina novejch propadla, ale ta okrasa by se už hodila:-)
    Strad75 @ cs 1
    upraveno 02.08.2017
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):

Ty už máš sjeté bouřné a splněnejch 750 akváčů? Ono to "není" problém splnit, jen to chce v okolí 80tky bouřné. A ty já skoro nemám. Kolik dávaj oproti 80tce 70tky? Že bych je prubnul. Z 80tek vozím 25-38k...

P.S. Zas na druhou stzranu. Kam spěchat, když na ten úkol je čas do poslední +- 1/2hod Samurajů:-)

Není kam spěchat, máš pak stejně rabovat 75 mega a sjet 75 cizáků a přitom poběží Berimond kde je následující úkol 150k.
    nj, sem to prokaučoval u samurajů. Sem vyjezdil minule skoro 50k a za vše sem nakoupil obranu, která mi hned v noci z 2/3 foukla, neb než sem ji rozdělil na hrady tak sem usnul:-) Nechat to, tak hned 1. hodinu splním utratit 50k a už bych jezdil na rab, což u šikmooček/nomádů jde krásně. Beri je bohužel kupodivu moc brzo:-( 75cizáků není zas takovej zásek časovej...
    Strad75 @ cs 1
  • SuperIva (CZ1)SuperIva (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    přečetla jsem si diskuzi z BO....takový množství  akva, co vozíte.....to jste dobrý.....jednou jsem si přivezla 21 tis. a vypadli mi oči z důlků :).....jinak vozím průměrně 15 tis........70 levl.....tam se nechytám.....8 tisíc akva :(

původně jsem se ale chtěla zeptat...kde najdu těch 20 úkolů napsaných, nevíte název tématu ?....vůbec, ale vůbec to nemůžu najít :(
    díky
    SuperIva @ cs 1
    SuperIva (CZ1) napsal(a):
    přečetla jsem si diskuzi z BO....takový množství  akva, co vozíte.....to jste dobrý.....jednou jsem si přivezla 21 tis. a vypadli mi oči z důlků :).....jinak vozím průměrně 15 tis........70 levl.....tam se nechytám.....8 tisíc akva :(

původně jsem se ale chtěla zeptat...kde najdu těch 20 úkolů napsaných, nevíte název tématu ?....vůbec, ale vůbec to nemůžu najít :(
    díky
    Lupič + bonus k lupu za Beri a vozím až 38k akváčů:-)
    Téma je tady, je to skoro až dole...

https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/336536/aktualizace-akce-s-novym-mechanismem-kralovske-zdroje-a-o-hodne-vic#latest

Strad75 @ cs 1
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) SK1 Komentářů: 2,230
    upraveno 02.08.2017

díky
    myslim, ze to je posledna uloha v knizke / na zeleni

zoznam je tu https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/336536/aktualizace-akce-s-novym-mechanismem-kralovske-zdroje-a-o-hodne-vic#latest 
    Post edited by Fanie (SK1) on
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    Fanie (SK1) napsal(a):

díky
    myslim, ze to je posledna uloha v knizke / na zeleni
    tam  je  jenom  úkol  co  momentálně  plníš  ,jinak  je  vše  na  odkazu  od  strada  
    valoken @ cs 1
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) CZ1 Komentářů: 140
    Maká to už nebo stále aktualizujou? Pořád mi to hlásí, že jsem odhlášen, tak nevím...
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,107
    maká, ale ukazuje mi to spotřebu - 56 K jídla...
    Hugolínek @ cs 1
    mě hra stále neběží

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 862
    já se tam dostanu ale hned mě to vykopne
    Mik Mak
  • AdkaGamer (SK1)AdkaGamer (SK1) SK1 Komentářů: 65
    Pred aktualizáciou (hodina dozadu) plný  sklad jedla a na 16 hodín....po aktualizácii toto a na 11 minút. šlak to traf aj vaše aktualizácie.

http://prntscr.com/g3eujj

IM
    nějaký myši jsem měla ve skladech a kde máme to jidlopřipsaný během aktualizace
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) SK1 Komentářů: 2,230
    Ja som tiez nezaznamela prisun jedla ako nahradu... aj ked to do ofika napisali
  • Tygrik2 (CZ1)Tygrik2 (CZ1) Komentářů: 113

Koukám další nové, trapné prostředky...

Fakt nechápu, proč máme 20 různých prostředků na stejnou věc... bože... :-(

(mě je jedno, zda je štít hneděj či modrej, ale že funguje...)

• Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,107
    Fanie (SK1) napsal(a):

V ofiku Zoe psala, že jídlo nepřipíšou, protože tam dali i to zastavení spotřeby během aktualizace...
    Hugolínek @ cs 1
  • AdkaGamer (SK1)AdkaGamer (SK1) SK1 Komentářů: 65
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    Fanie (SK1) napsal(a):

V ofiku Zoe psala, že jídlo nepřipíšou, protože tam dali i to zastavení spotřeby během aktualizace...
    Nebola pozastavená spotreba jedla počas aktualizácie.

IM
Sign In to comment.