Diskuze k hotfixu 13. 7. 2017

135

Komentáře

• zuzana bohokov (CZ1)zuzana bohokov (CZ1) Komentářů: 91CZ1
    jen dotaz, byla nějaká změna u zbrojíře? Již hodně dlouho byl u hradu neustále, po tejhle opravě zmizel
    zuzana bohokov @ cs 1
  • kazatel95 (CZ1)kazatel95 (CZ1) Komentářů: 16CZ1
    myslim že obraný nomádský prostředky byly moc levný a bylo potřeba to rychle opravit  :D :D
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Důvod hotfixu a případná kompenzace bude vysvětlená v oznámení, CM ho připravuje :)

Zbrojíř měl zmizet a vrátí se kolem 18:20.
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 895CZ1
    Zoe napsal(a):
    Důvod hotfixu a případná kompenzace bude vysvětlená v oznámení, CM ho připravuje :)

V to doufám, došli dřevoštíty:-)
    Strad75 @ cs 1
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

V to doufám, došli dřevoštíty:-)
    o  to  jim  šlo  ,kupuj  litinu  a  zdi  :-))

valoken @ cs 1
  • Trionil (CZ1)Trionil (CZ1) Komentářů: 453CZ1
    kazatel95 (CZ1) napsal(a):
    spíš nějaká chyba ve prospěch hráčů,kdyby to byl jen nějakej průser tak to počká na zítra :D

Eagle (CZ1) napsal(a):
    Kde se co dalo získat zdarma,že je z ničeho nic fix?

Zoe píšeš vážnej problém- to si nezasloužíme vědět jakej konkrétně? To že bude zase odstávka písnou 1min předem, vážně brzké varování. Je zajímavé, že pořád maj tu drzost posílat dotazníky jak jsou hráči spokojení- to už chápu opravdu jako jejich výsměch.
    Jo, já bych vsadil 7:1, že to jejich "všimli jsme si vážného problému" znamená, že se objevil nějaký bug ve prospěch hráčů  >:)
    Každé ráno se v Africe probouzí lev. Ví, že musí běžet rychleji než gazela, jinak umře hlady. Každé ráno se v Africe taky probouzí gazela. Ví, že musí běžet rychleji než lev, jinak přijde o život. Každé ráno, když se probudíš, nepřemýšlej, jestli jsi lev nabo gazela, ale dej se do běhu.
    takových  aktulek  mnohem  víc  ,klidně  5 krát  denně  konečně   nikomu  nebude  dezertovat  vojsko  ,jídlo  co  slíbili  totiž  přidali  ,křiklouni  by  měli  poslat  děkovnej  dopis  ggs  :-))
    valoken @ cs 1
  • gogo00 (CZ1)gogo00 (CZ1) Komentářů: 98CZ1
    Mě snad trefí šlak, že hra nejde x dní tak to nikomu nevadí, ale jakmile by mohlo něco hráčům pomoct a to si jich toho 90% nevšimne, tak musí být supermegableskovej hotfix kvůli relativnímu prdu

Jinak k tomu zbrojíři: Kdo si nevšiml, že zbrojíř VŽDYCKY zmizne, jakmile by se měla zvýšit spotřeba dřevšnných štítů = abys přáípadně mnusel koupit rubínové, tak je slepej jak patrona

Zoe, nevím kdo ti oznámil, že blá,blá něco je způsobeno chybou flashe ?

to je totiž pitomost, z 99.9 %  je to chyba programátora , ne programovacího prostředí. Jinak by totiž museli bejt v GGs super dobří programátoři, aby dokázali napsat něco jako dobří tvůrci virů, kteří jsou schopni využít "děr" v programovacím prostředí, = flashi, na to aby spadl. Navc by byli sami proti sobě, kdyby hra padala kvůli flashi. shrnuto, je to blbost programtorů a jen se vymlouvají

gogo00 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    gogo00 (CZ1) napsal(a):
    Zoe, nevím kdo ti oznámil, že blá,blá něco je způsobeno chybou flashe ?

to je totiž pitomost, z 99.9 %  je to chyba programátora , ne programovacího prostředí. Jinak by totiž museli bejt v GGs super dobří programátoři, aby dokázali napsat něco jako dobří tvůrci virů, kteří jsou schopni využít "děr" v programovacím prostředí, = flashi, na to aby spadl. Navc by byli sami proti sobě, kdyby hra padala kvůli flashi. shrnuto, je to blbost programtorů a jen se vymlouvají

Já se nechci nějak moc zastávat GGS, ale flash běžně blbne i na jiných hrách už dlouhou dobu. A já jen doufám, že ho GGS stihne opustit dřív než přestane fungovat úplně :neutral:

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Tohle nebude na 2 hodiny. Tohle vypadá na větší průser .. už se dlouho nic neposralo pořádně.
    Ale tohle vlákno se začne plnit nadávkama jak někomu zrovna běží 6ti hodinový bonus .. a že je GGS okrádá .. a že už s tím seknou .. atd atd.

Myslím, že jsem obsah vlákna celkem odhadl. Kdyby tady nebylo vůbec, taky by se stalo hovno. Nic podstatného se tady stejně nikdo nedozví.
    Balík4 @ cs 1
  • ron333 (CZ1)ron333 (CZ1) Komentářů: 9
    Ahoj, mohl by mi prosím někdo vysvětlit jako je to stím Bonusem k objemu rabování armády? Jak to jako má fungovat? Děkuji za odpověď.

Případně se omlouvám jestli to nepatří sem, ale nemohl jsem se dopátrat tématu kde by o tom bylo více informací.

ron333 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mohl by mi prosím někdo vysvětlit jako je to stím Bonusem k objemu rabování armády? Jak to jako má fungovat? Děkuji za odpověď.

Případně se omlouvám jestli to nepatří sem, ale nemohl jsem se dopátrat tématu kde by o tom bylo více informací.

zkoušel jsem  útok  na  rab  ali  ve  válce  a  světe  div  se  co  jsem  naloupil ,to  na  rabováku  zmizlo  tak  nevím  co  znamená  těch  40% objemu  byť  tam  je už  oznámené  že se  jedná  jenom  o  dřevo kámen  a  jídlo  

jediné  vysvětlení  pro  mne  je  to  ,že  dřevo  nabobtná  o  40% v  objemu  ,kámen  se  rozpadne  a  zase se  zvětší  na  přenášeném  objemu a  jídlo  asi  projde  nějakou  hnilobou  a  taky se  nafoukne  o  těch  40% ,ale  pořád  to  bude  stejné  množství  
    valoken @ cs 1
  • Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) Komentářů: 484CZ1
    upraveno 14.07.2017
    valoken (CZ1) napsal(a):
    ron333 (CZ1) napsal(a):

zkoušel jsem  útok  na  rab  ali  ve  válce  a  světe  div  se  co  jsem  naloupil ,to  na  rabováku  zmizlo  tak  nevím  co  znamená  těch  40% objemu  byť  tam  je už  oznámené  že se  jedná  jenom  o  dřevo kámen  a  jídlo  

jediné  vysvětlení  pro  mne  je  to  ,že  dřevo  nabobtná  o  40% v  objemu  ,kámen  se  rozpadne  a  zase se  zvětší  na  přenášeném  objemu a  jídlo  asi  projde  nějakou  hnilobou  a  taky se  nafoukne  o  těch  40% ,ale  pořád  to  bude  stejné  množství  
    Zkus to bez války. Já tak jel na moři pro jídlo. Měl jsem nést 55k z 81k a dovezl jsem 40k. Nicméně z mrtvoly zmizelo jen cca 10k... :smile:

A to nemáme ten bonus zaplacený...
    Eagle @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    valoken (CZ1) napsal(a):
    ron333 (CZ1) napsal(a):

To co uloupíš, to musí na druhém hradu zmiznout. To je ta nová aktualizace "proti farmám".
    No a není to myšleno tak, že dejme tomu kdybys jel bez bonusu tak uloupíš méně? Místo 30k jídla bys třeba odvezl jen 20k....?

Jestli jsem to dobře pochopila, tak bonus k rabování zvyšuje objem rabování. A pokud bude mít obránce nahozeno např. "antirabovacího" kastelána tak se bonusy odečtou a získáš úplné minimum...alespoň tak bych to počítala, jak to počítá systém kdo ví.... :D

gamina (CZ1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):
    ron333 (CZ1) napsal(a):

To co uloupíš, to musí na druhém hradu zmiznout. To je ta nová aktualizace "proti farmám".
    No a není to myšleno tak, že dejme tomu kdybys jel bez bonusu tak uloupíš méně? Místo 30k jídla bys třeba odvezl jen 20k....?

Jestli jsem to dobře pochopila, tak bonus k rabování zvyšuje objem rabování. A pokud bude mít obránce nahozeno např. "antirabovacího" kastelána tak se bonusy odečtou a získáš úplné minimum...alespoň tak bych to počítala, jak to počítá systém kdo ví.... :D
    to  právě nevím jak  to  počítají a co  znamená  to  kouzelné  slovíčko objem,ale definice je jasná -běžné suroviny ve válce 40% objemu
    jediné co  by mi  vycházelo že by mohli  vzít  protivníkovi   max 40% z  toho  co  tam  má aby ho nemohl  okamžitě vyhladovět tak  jako  se to  dělo  doposud
    valoken @ cs 1
  • Přízrak (CZ1)Přízrak (CZ1) Komentářů: 1,013
    upraveno 19.07.2017
    valoken (CZ1) napsal(a):
    ron333 (CZ1) napsal(a):

Kelišová nepokradeš! Co znamená 40% k objemu rabování? Nejspíš to bude znamenat 40% k objemu rabování. Ale nebude to o "nabobtnání". To bylo doposud. Je něco divného na tom, že to co vyrabuješ, to v cíli ubude??? Jóóó hold už to "nenabobtnává" a vidím, že někteří s tím mají velký problém...
    EMPIRE - Nepřemýšlej, klikej a plať! Strategie dle GG$.
  • Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) Komentářů: 484CZ1
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):
    ron333 (CZ1) napsal(a):

Kelišová nepokradeš! Co znamená 40% k objemu rabování? Nejspíš to bude znamenat 40% k objemu rabování. Ale nebude to o "nabobtnání". To bylo doposud. Je něco divného na tom, že to co vyrabuješ, to v cíli ubude??? Jóóó hold už to "nenabobtnává" a vidím, že někteří s tím mají velký problém...
    Jenže ono nedovezeš to,čeho je plný sklad,i přes to,že to v daném skladu je. A je jedno,jestli posíláš útok s bonusem nebo ne... Např. jedeš pro jídlo,kde ve skladu je 81k,nosnost armády je 80k a jídla přivezeš 30k +3k dřevo/kámen...
    Eagle @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,272CZ1
    Prostě rabovací bonusy jsou i ničemu...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.