Diskuze k hotfixu 13. 7. 2017

245

Komentáře

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Adam03 (CZ1) napsal(a):
    já mám posílení na body do turnaje tak jen doufám ze ho nebudu mít o 2 hodiny kračí to by mě fakt naštvalo jídlo sice dobře ze přidáte jen doufám ze bonusi taky zustanou v časech kde se zastavila hra 
    Spíš doufej, že to bude jenom o 2 hodiny

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) Komentářů: 484CZ1
    Kde se co dalo získat zdarma,že je z ničeho nic fix?
    Eagle @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    Hotfix by prý mohl bylo i kratší... takže co a jak z bonusy budu vědět až podle toho, jak dlouhý ve skutečnosti bude :#
  • Draxon (CZ1)Draxon (CZ1) Komentářů: 52CZ1
    nemohou posílat hlášky do hry? tedy jestli to není nějaká nehoda.
    jde o to, že na forum nechodí každý, tedy já sem už nerad chodím, protože bych tu akorát nadával a pak max obdržel odměnu za sprostý slova :-D.
    přece je snadný poslat zprávu hráčům do pošty ve hře ne?

Zoe, dal by se tento způsob zavést, jako standard, který se používá i v jiných hrách (nebo podobný způsob)?
    Bral bych to jako dobrej postup od GGS a vstřícný, vážící si hráčů. Pro nás samozřejmě česky/slovensky.

díky
    Draxon @ cs 1
  • Černý Vládce (CZ1)Černý Vládce (CZ1) Komentářů: 15CZ1
    Zoe napsal(a):
    Hotfix by prý mohl bylo i kratší... takže co a jak z bonusy budu vědět až podle toho, jak dlouhý ve skutečnosti bude :#
    no stejne jestli to bude 1h tak vyhozený prachy
    Draxon (CZ1) napsal(a):
    jde o to, že na forum nechodí každý, tedy já sem už nerad chodím, protože bych tu akorát nadával a pak max obdržel odměnu za sprostý slova :-D.

Zoe, dal by se tento způsob zavést, jako standard, který se používá i v jiných hrách (nebo podobný způsob)?
    Bral bych to jako dobrej postup od GGS a vstřícný, vážící si hráčů. Pro nás samozřejmě česky/slovensky.

díky
    Ahoj,
    jak jsem psala:
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    V zavřené diskuzi psal Valoken, že byl hotfix oznámen dlouho dopředu.
    1min mi nepřijde dostatečně dlouho dopředu.
    Chodím sic na forum každej den a většinou hodněkrát, ale dnes sem se sem kouk až když začal hofix.
    Proto se po xté ptám: Byl by tak strašně velkej problém, poslat všem ve hře info o plánovaném hotfixu/aktualizaci s tím, jak se to hodí sem na forum???
    Aktuálně je pro zprávu do hry nutné vypnutí serverů :/

Každopádně mluvila jsem o tom s CM, kteří by to nějak vyřešit chtěli... něco by prý mohlo přijít v příští aktualizaci, ale nevím, co přesně to má být a nakolik to problém vyřeší...

Zoe napsal(a):
    Jo, já vím... až mi něco řeknou, dozvíte se to.
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 877CZ1
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Chodím sic na forum každej den a většinou hodněkrát, ale dnes sem se sem kouk až když začal hofix.
    Proto se po xté ptám: Byl by tak strašně velkej problém, poslat všem ve hře info o plánovaném hotfixu/aktualizaci s tím, jak se to hodí sem na forum???
    psal  jsem  vlkovi  ohledně  toho  dopoledního  ,jeho  chyba  že  nebyl  připraven  ,tento  je  mimořádný  ,proto  dávaj  i  to  jídlo  

No, ten co byl 1. sem tu taky nebyl, tak mě překvapil až tenhle, 5min po přihlášení hláška, že za 1min bude hotfix. Pak až tady sem čet, že bude. Sem si už říkal, že jim ten čas totál nevyšel:-) A ono prd, on bugfixbugfixu:-)
    Strad75 @ cs 1
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    Draxon (CZ1) napsal(a):

díky
    je  to  i  komunikaci v  ali  od  nás  taky moc  lidí  tady  nechodí  ale  ti  co  tu  jsme   to  doma předáváme ,nenáročné  jednoduché  řešení  aniž  by jsem  se musel  doprošovat  
    valoken @ cs 1
  • hegi (CZ1)hegi (CZ1) Komentářů: 13
    upraveno 13.07.2017
    Mohl by tu někdo založit stránku,kde budou v AJ různé stížnosti  na GGS.Už mě nebaví stále smolit tiket že mám opět kvůli nim dezerci.To že na hru napíšou že za minutu bude vypnut server mohou udělat jen blbci z GGS.Jak někdo může za minutu připravit hrady na to aby vydrželi ty jejich paskvily .Proč pořád vymýšlí další a další pí....ny.
    hegi @ cs 1
  • Adam03 (CZ1)Adam03 (CZ1) Komentářů: 9
    já mel poslední 2hod toho 6hod bonusu a chtěl jsem ten turnaj dojet do konce a tendle hotfix mi to překazil tak bych byl rad kdyby mi ten bonus nákej zůstal až  spustíte hru 
  • zuzana bohokov (CZ1)zuzana bohokov (CZ1) Komentářů: 91CZ1
    Zoe píšeš vážnej problém- to si nezasloužíme vědět jakej konkrétně? To že bude zase odstávka písnou 1min předem, vážně brzké varování. Je zajímavé, že pořád maj tu drzost posílat dotazníky jak jsou hráči spokojení- to už chápu opravdu jako jejich výsměch.
    zuzana bohokov @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    psal  jsem  vlkovi  ohledně  toho  dopoledního  ,jeho  chyba  že  nebyl  připraven  ,tento  je  mimořádný  ,proto  dávaj  i  to  jídlo  

No, ten co byl 1. sem tu taky nebyl, tak mě překvapil až tenhle, 5min po přihlášení hláška, že za 1min bude hotfix. Pak až tady sem čet, že bude. Sem si už říkal, že jim ten čas totál nevyšel:-) A ono prd, on bugfixbugfixu:-)
    V tomhle případě by ti moc nepomohlo ani fórum :/

hegi (CZ1) napsal(a):
    Mohl by tu někdo založit stránku,kde budou v AJ různé stížnosti  na GGS.Už mě nebaví stále smolit tiket že mám opět kvůli nim dezerci.To že na hru napíšou že za minutu bude vypnut server mohou udělat jen blbci z GGS.Jak někdo může za minutu připravit hrady na to aby vydrželi ty jejich paskvily .Proč pořád vymýšlí další a další pí....ny.
    Dezerce by být neměly - bude připsáno jídlo (prý všude).

Zoe píšeš vážnej problém- to si nezasloužíme vědět jakej konkrétně? To že bude zase odstávka písnou 1min předem, vážně brzké varování. Je zajímavé, že pořád maj tu drzost posílat dotazníky jak jsou hráči spokojení- to už chápu opravdu jako jejich výsměch.
    Zeptám se...

• Blodax (CZ1)Blodax (CZ1) Komentářů: 307
    upraveno 13.07.2017
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Každopádně mluvila jsem o tom s CM, kteří by to nějak vyřešit chtěli... něco by prý mohlo přijít v příští aktualizaci, ale nevím, co přesně to má být a nakolik to problém vyřeší...

Takže když mi ob-14 dní přijde dotazník na spokojenost, tak přitom vypínají servery ? To asi ne....
    Tak jako můžou poslat debilní dotazník, tak by snad mohli poslat i oznámení o hotfixu, né ? ;)
    Mě je to ve finále putna, jen sem chtěl poslat pár útoků před odchodem na pivko, ale jde o princip....se pořád jen vymlouvají co nemůžou :) Srandisti z Hamburku :D 
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) Komentářů: 88CZ1
    Zoe napsal(a):
    A proč ty prachy do toho cpeš? Platit za hru zdarma je blbost nejtěžšího ražení. Je to hra, ne finančák! Nedám jim ani korunu. Už jsem psal i na support, že jim nebudu platit...
    Blodax (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Takže když mi ob-14 dní přijde dotazník na spokojenost, tak přitom vypínají servery ? To asi ne....
    Tak jako můžou poslat debilní dotazník, tak by snad mohli poslat i oznámení o hotfixu, né ? ;)
    Mě je to ve finále putna, jen sem chtěl poslat pár ´toků před odchodem na pivko, ale jde o princip....se pořád jen vymlouvají co nemůžou :) Srandisti z Hamburku :D 
    Dotazník už mají naprogramovaný předem (něco jako ty speciální nabídky, co furt skáčou)... teda, tak to chápu já, moc se v tom nevyznám...
  • tomanji009 (CZ1)tomanji009 (CZ1) Komentářů: 11
    Kdy byl naposledy update, ve kterém nebyla nějaká velká chyba? :dizzy:

hegi (CZ1) napsal(a):
    nikdo  ti  v  tom  nebrání  ,spamování  je  taky  úžasně fungující debilita  na  fóru  a pořád  žije  :-))
    valoken @ cs 1
  • Blodax (CZ1)Blodax (CZ1) Komentářů: 307
    Zoe napsal(a):
    Blodax (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Mě je to ve finále putna, jen sem chtěl poslat pár ´toků před odchodem na pivko, ale jde o princip....se pořád jen vymlouvají co nemůžou :) Srandisti z Hamburku :D 
    Dotazník už mají naprogramovaný předem (něco jako ty speciální nabídky, co furt skáčou)... teda, tak to chápu já, moc se v tom nevyznám...

No já taky ne, jen mi to tak napadlo :) 
    Už se moc těším na další - dotazník, né hotfix :D 
    Každopádně jsem rád, že si držím tolik vojska, abych neměl dezerce a že si NIKDY NIC nekupuju....pak se můžu jen pousmát, když se stane něco podobného :) :) 
  • Paťka11 (SK1)Paťka11 (SK1) Komentářů: 56
    TSKžE PREčO JE BONUS O HODINU KRATší! nech to daju do poriadku!
    teď  se těším  na  ty omluvy a pochvaly klukům  gégéesáckým  za  to  že  to  maj  tak  rychle opravené  :-))

valoken @ cs 1
Sign In to comment.