Diskuze k "Aktualizace: Akce s novým mechanismem, královské zdroje a o hodně víc!"

«1330

Komentáře

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,142CZ1
    By mě zajímalo který šílenec si koupí ohony a děsy..:DDDD

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    a co  jste čekali  :-))
    valoken @ cs 1
    upraveno 30.06.2017
    ale zas abych jenom nekritizovala.....ty královský suroviny z toho útoku na alianční nomádský tábor jsou docela fajn, sice asi nějak opoměli naprogramovat k nim i železo, ale aspoň něco....:DD

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    větší kravinu jako tuhle novou akci jsem neviděla jsem na testovacím a vše jsem odskoušela no ale třeba někomu se tyhle kraviny budou líbit takže uvidíme reakci ostatních až si to skusí o dalších změnách raději ani nemluvit protože tohle je akorát zakopání hry pod zem umí něco vůbec ggs kloudnýho vymyslet? asi už ne co se týče navýšení exo surek tak to je fakt bomba začínají 70 nebudou stíhat ani stavět :D
    :)llelik45 @ cs 1
  • pudlik (CZ1)pudlik (CZ1) Komentářů: 65
    nelibi se mi zruseni minci do studny prani byl to zpusob jak pri aktivnim hrani ziskat nejake rubiny navic a pokud byly u hradu kde se dali koupit byl to pro hrace posun o krok dal bez toho ze by museli nacpat spousty penez do rubinu pokud budou rubiny stejne spatne dostupne jako pred dejme tomu 3 lety  dali se vyjezdit jen na baronech prohloubi to opet rozdily mezi hraci a ty jste chteli smazat nebo ne?
  • vlk1233 (CZ1)vlk1233 (CZ1) Komentářů: 351
    At s tímto jdou do p....... 

s těma rab hrady ... vytvoří takovou propast mezi hráči kteří ji plně využívali a už mají vše dostavěné .. a mezi zbytkem ...  

Upřímně jsem chc..al smíchy nad těma výměnama za mince .. viz . obrázek gamina .. to je snad výsměch ..
    vlk1233
    Aliance: Va-Matrix
    gamina (CZ1) napsal(a):
    ale zas abych jenom nekritizovala.....ty královský suroviny z toho útoku na alianční nomádský tábor jsou docela fajn, sice asi nějak opoměli naprogramovat k nim i železo, ale aspoň něco....:DD
    a  co  chceš  bez  železa  postavit  ?
    valoken @ cs 1
  • Zdenna (CZ1)Zdenna (CZ1) Komentářů: 62CZ1
    Ahoj, 

tak co tam u Vás hulí za matroš ??? Že jedete takový pecky ???
    Kdyžtak pošlu adresu, abyste mě kapánek taky něco poslali.
    Jak vidím to musí mít grády jako "prase"

To si opravdu děláte pr*el, ne ???

Jako Vaše další aktualizace je jenom jeden velký průser :dizzy:
    Zachvíli si tady modíci můžou hrát mezi sebou :dizzy:
    Protože tady nikdo již nebude.
    Zdenna @ cs 1
    valoken (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    a  co  chceš  bez  železa  postavit  ?
    no právě..... něco málo vymlátím z baronů, něco ze zbylých nomádských táborů...  ale s tím co se tu do roku 2018 nesmí jmenovat to absolutně nemá srovnání (z měst se dalo přitáhnout 15k železa za útok..) :)

jinak tohle je taky vtipná odměna pro levly 70 :D  

upraveno 30.06.2017
    A rozšíření místa by nebylo .. nemám kám dát nové stavby jako je železný důl
    vlk1233
  • Zdenna (CZ1)Zdenna (CZ1) Komentářů: 62CZ1
    Takže nás vlastně postupně obíráte o všechny bonusy velitelů :dizzy:
    Nakonec to dopadne jako před cca před třemi lety, kdy nebyl vlastně skoro žádný bonus.

Tohle je veliká sviňárna, lidi do toho nacpali peníze. A vlastně velitel k ničemu.

co bude pokračovat dál ??? Budeme jezdit útoky s obranou ? Nakonec seberete surky i z věží ?

Jste totál mimo. Nevím který vyhulenec Vás řídí, ale řekl bych mu "" Kámo, bereš toho velice příliš" :dizzy:

Zdenna @ cs 1
  • Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) Komentářů: 484CZ1
    Nufik (CZ1) napsal(a):
    když tak koukám na tu aktualizace, napadá mě jediné "Poslední zhasne" :disappointed:

Souhlas... Tohle bude pro mě už asi poslední pomyslný hřebík... Už vidím,jak mi po tak rozsáhlé aktualizaci nebo dvou,tří... zůstane mimo jiné např. všech cca 600 mincí... :)
    Eagle @ cs 1
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    A rozšíření místa by nebylo .. nemám kám dát nové stavby jako je železný důl
    ten jsi  měl  mít  už  dávno  postavený  :-))

valoken @ cs 1
    Eagle (CZ1) napsal(a):
    Nufik (CZ1) napsal(a):
    když tak koukám na tu aktualizace, napadá mě jediné "Poslední zhasne" :disappointed:

Souhlas... Tohle bude pro mě už asi poslední pomyslný hřebík... Už vidím,jak mi po tak rozsáhlé aktualizaci nebo dvou,tří... zůstane mimo jiné např. všech cca 600 mincí... :)
    nakoupíš  čertovskou  galerku a  vybavíš  ohony  ,pěkná  armáda  :-))
    valoken @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Mám otázku, když už nám teda studna přání bude zřejmě naprosto k ničemu, což je samo o sobě od GGS krok naprosto debilní, bude se alespoň nějak kompenzovat investice do jejího vylepšování? 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Ten pocit když název tématu je 'královské zdroje a o hodně víc' :D :DDDD
    vlk1233
    Mám otázku, když už nám teda studna přání bude zřejmě naprosto k ničemu, což je samo o sobě od GGS krok naprosto debilní, bude se alespoň nějak kompenzovat investice do jejího vylepšování? 

Nepanikařte! Studna přání bude stále dostupná, abyste moglu přeměnit mince, které jít máte, na rubíny, jak bylo původně zamýšleno. Navíc budete mít možnost přeměnit tyto mince v hodnotné předměty pro okamžité využití.

Studna naštěstí zůstane.....to bych jinak asi prskala taky.....

Sign In to comment.