Q&A Schůzky: Prostor pro Vaše otázky

ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
Zdravím,
sem můžete do 15. 6. do 11:00 psát své otázky pro Q&A sezení :)

Více informací najdete zde: https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/335221/empire-rodina-q-a-schuzky#latest
«1

Komentáře

• vlk1233 (CZ1)vlk1233 (CZ1) Komentářů: 351
    Tak když nebudou města a beri invaze na zeleném .. tak by mě celkem zajímalo kdy zase bude klání herolda aliancí ..
    vlk1233
    Aliance: Va-Matrix
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    Tak když nebudou města a beri invaze na zeleném .. tak by mě celkem zajímalo kdy zase bude klání herolda aliancí ..
    Klání je potřeba přepracovat, aby bylo férovější, takže si na něj počkáme... (otázku samozřejmě předáme, jako všechny ostatní)
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,142CZ1
    když se tu bavíme o beri....nemohli by protáhnout tu akci tak, abychom alespoň viděli jak vypadá hlavní město....? Je na to strašně málo času...

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    vypadá  jak  věže  ,sranda  a  zábava  začíná  po  dobytí  hlavního   města  kdy  se  začínají  řezat  hráči  mezi  sebou  ,to  by  potom  teprv  bylo  slzavé  údolí  :-)))

valoken @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,299
    upraveno 13.06.2017
    Mě by zajímalo, k čemu se dají používat hrdinové pro velitele a kastelány, které je možno vyhrát ve všemožných kláních. Zkoušel jsem je použít u různých jak kastelánů, tak velitelů a vždycky po odstranění hrdiny, který patří do setu a nasazení toho z klání klesly hodnoty buď síly na nádvoří, tak třeba množství army na hradbách a pod..
     Tak jaké jsou myšlenkové pochody tvůrců. Předpokládám, že ti co se perou o první místa v klání, tak nemají poskládané velitele a kastelány z legendárních kousků.
    Post edited by Balík4 (CZ1) on
    Balík4 @ cs 1
    Zoe napsal(a):
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    Klání je potřeba přepracovat, aby bylo férovější, takže si na něj počkáme... (otázku samozřejmě předáme, jako všechny ostatní)

V čem nebylo klání férové? Je možné si pod pojmem férovější představit v podání GGS nejspíš zdražení a nutnost nákupu speciálních balíčků šitých na míru právě Vám s neuvěřitelnou slevou 1000%.
    Balík4 @ cs 1
  • Jozef 1 (SK1)Jozef 1 (SK1) Komentářů: 1,006
    Ako budú vyzerať noví nómadi prečo ich Do hry pridávajú a budú tam nové odmeny ???

vojna neni hanebna ak sa bojuje za ušlachtili cieľ
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    Vyberanie daní - ak nemám kupeneho výbercu daní, tak stále vyberám o 1 mincu menej... 
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Tak když už tu zazněli ty vzhledy, myslím, že pro 99,99% hráčů své využití mají. Zbytek jsou ti, kdo mají na všech hradech koupeného kastelána včetně vzhledu, ale upřímně, o nikom takovém na CZ serveru nevím. Takže bych se zeptal takto: Plánuje se nějak rozumně rozložit příležitosti vzhled získat? V současnosti to vypadá tak, že jich jednu dobu máme hromadu (ta velikonoční a ještě nějaká ptákovina. Nebo i v trní jdou kupovat ve velkém) a pak najednou dlouho nikde nic, tedy kromě těch u obchodníka s vybavením, a to za ten týden není zrovna levný :neutral:

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Tak když už tu zazněli ty vzhledy, myslím, že pro 99,99% hráčů své využití mají. Zbytek jsou ti, kdo mají na všech hradech koupeného kastelána včetně vzhledu, ale upřímně, o nikom takovém na CZ serveru nevím. Takže bych se zeptal takto: Plánuje se nějak rozumně rozložit příležitosti vzhled získat? V současnosti to vypadá tak, že jich jednu dobu máme hromadu (ta velikonoční a ještě nějaká ptákovina. Nebo i v trní jdou kupovat ve velkém) a pak najednou dlouho nikde nic, tedy kromě těch u obchodníka s vybavením, a to za ten týden není zrovna levný :neutral:

Jelito .. měl jsem na mysli hrdiny a psal o vzhledech :-) Už jsem to upravil.
    Balík4 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Jelito .. měl jsem na mysli hrdiny a psal o vzhledech :-) Už jsem to upravil.
    Já si říkal, že na koupený vzhled ti ten hrad vypadá nějak moc normálně :-D  Ale aspoň jsi mi tohle připomněl :-) 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Petr4Petr (CZ1)Petr4Petr (CZ1) Komentářů: 10
    kdy budou nájezdníci?
  • Coody (CZ1)Coody (CZ1) Komentářů: 15CZ1
    Chybí nám odpadlíci kam se poděli?? :'(
    Coody @ cs 1
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    Coody (CZ1) napsal(a):
    Chybí nám odpadlíci kam se poděli?? :'(
    už pred časom som sa na nich pýtala... aj v nich je vraj nejaka chyba... 
    Zkusím přidat další dotaz. Je nutné, aby útoky systémových hradů (krkavci a cizáci) jezdily i v době, když není hráč na hře? Má to nějaký hlubší smysl?
    Balík4 @ cs 1
    No a další. Plánuje se nějakým způsobem oživit výhodu aliance vlastnící město? Kdysi to byla možnost verbování top. útočných a obranných jednotek. Dnes to alianci nedává výhodu žádnou.
    Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zkusím přidat další dotaz. Je nutné, aby útoky systémových hradů (krkavci a cizáci) jezdily i v době, když není hráč na hře? Má to nějaký hlubší smysl?
    nepřítel  nikdy  nespí  :-))
    spíš  bych  bral  aby  na  hráče  jezdily  útoky  adekvátní  jejich  síle  ,začíná  být  pravidlo  že  na  silné  hráče  jezdí  útoky  tak  v  síle  20 lvl a  na  5 lvl  přijede  zabijácký  útok
    valoken @ cs 1
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    spíš  bych  bral  aby  na  hráče  jezdily  útoky  adekvátní  jejich  síle  ,začíná  být  pravidlo  že  na  silné  hráče  jezdí  útoky  tak  v  síle  20 lvl a  na  5 lvl  přijede  zabijácký  útok

Jako trest za vyšší sílu? Jakou výhodu má hráč s větší silou v obraně?

Je mi u prdele jak silný útok jede .. vadí mi, že to jezdí v jakoukoli dobu a jít se lognout na hru jen kvůli debilnímu útoku krkavce? Asi jsem divný.

Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Jako trest za vyšší sílu? Jakou výhodu má hráč s větší silou v obraně?

Je mi u prdele jak silný útok jede .. vadí mi, že to jezdí v jakoukoli dobu a jít se lognout na hru jen kvůli debilnímu útoku krkavce? Asi jsem divný.

nevím  o  jakém  trestu  mluvíš  ,máš  přece  mnohem  lepší  kastelány,každý  by  měl  uhájit  útok  cizáka,existuje  na  to  přeci  hodně  možností a  obzvlášť  ve  fungujících  aliancích,mě  víc  naštve  když  tam  dám  nejlepší  obranné  prostředky  a  ty  mi  vymlátí  cizák  kterého  by běžně  ubránil  i nízký  lvl  s  dřevěnými  prostředky 
    valoken @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Myslim, že na pár otázek najdete odpovědi u "kulatého stolu": https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/335821/posledni-kulaty-stul/p1?new=1

Pokud najdete odpověď na svoji otázku, ve vašem příspěvku tady ji prosím smažte (někdo z nás pak příspěvek odstraní) :)

A prosím, zkuste tu nechat jen otázky a diskuzi směřovat do nového tématu, popřípadě do zpráv. Díky.
Sign In to comment.