Domů Hledání členů & aliance

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

HBW akademie

Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
upraveno 09.06.2017 v Hledání členů & aliance
Zdravím,
řekli mi, že sem mám napsat a nechci se s vlastní aliancí hádat, tak to tu máte :-D

Úvodem:
naše aliance vznikla v rámci sloučení aliancí Hrozná a Black Widow jako místo pro slabší hráče a flákače jako já. Od té doby slouží jako akademie nově vzniklé ¥ HBW ¥ (což vám asi došlo). Akademie není školka, je to normálně fungující, hrající a v rámci možností bojující aliance z aktivních hráčů s jistými požadavky na vstup a výsledky, jen s tím rozdílem, že čas od času může někdo odejít do hlavní, ale z které aliance nikdo neodchází? Hlavním cílem je naučit hráče bojovat, zároveň je nám ale známa potřeba vyjezdit kvalitní vybavení, prostředky a podobně, snažíme se teda najít určitou vhodnou rovnováhu mezi bojovými zkušenostmi a prostorem pro vlastní rozvoj. Boje obvykle probíhají formou HU, snažíme se ale hledat i jiné možnosti. Což mě ještě přivádí k jedné věci: Pokud by nějaká aliance měla zájem o válku s předem dohodnutými pravidly, ozvěte se mi tady nebo na hře (a ujistěte se, že s tím celá vaše aliance souhlasí :-D ). :-)  A teď k těm náborovým věcem.

Co požadujeme:
Věk 18+
Aktivitu, tzn. účast na akcích (obvykle není stanoven limit, ale 0 je fakt málo), hromadných útocích a zejména snaha o vlastní zlepšení.
Dodržovat základní pravidla kodexu a noční klid
Síla 200k+ (platí zejména při plném stavu pro level 70, jinak jsou výjimky možné)

Co můžeme nabídnout:
Asi nic moc zvláštního. Jen pár lidí, co hře trochu rozumí a rádi poradí nováčkům. Jinak nejsme top  aliance, ale za to tu máme celkem klidné prostředí. A kdo bude chtít něco víc, může se přes nás dopracovat do hlavní :-) 

To by bylo asi všechno, takže děkuji za pozornost, jestli to teda někdo četl, a hezký zbytek dne :-)

Komentáře

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,190
    Já to četl a je to sympatické. i přes ty dva (lol). At si chuchnou chytráci :-)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.