Diskuze k "Aktualizace: Léto a válka se blíží!" a "Nová akce: Bitva národů!"

Zdravím,

zde můžete diskutovat k plánované aktualizaci :)

«1311

Komentáře

• Superman8 (CZ1)Superman8 (CZ1) Komentářů: 105CZ1
    A ten server s nejmene body dostane banana :)
    Superman8 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1

Odečet bodů chrabrosti bude drasticky snížen. Maximální odečet odteď bude 7%. 

Když vezmu v úvahu přestávku mezi berimondy 30 dnů (a to je ještě odhad dost optimistický), stále to znamená přes 800k na udržení alespoň zbraňmistra, stále hodnota, kterou na celém serveru nikdo nemá, opravdu obrovské zlepšení :-) 

K "nové" akci asi jen k veliteli: 
    Blízko 90
    Dálka 90
    Rychlost 63
    Odhalení 58
    Čest 16  (tu tak dovezu :-D )
    brána 88
    hradby 118
    sláva 50
    Příkop 82
    Rab 20
    Nádvoří 70
    Křídla 30
    Některé hodnoty se mohou v řádu procent lišit, technikusem si nejsem jistý

Závěr: Určitě super pro nováčky. Jinak hradby a příkop luxusní, nádvoří slušné, ale tak křídla tomu chybí a střed by taky neuškodil, no na cizáky dobrý a možná hrdina najde využití :-) 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Rajon (CZ1)Rajon (CZ1) Komentářů: 164CZ1
    tri prdele vybaveni ale ze by je napadlo rozsirit sklad to ne
    Rajon @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 853CZ1
    Na konci každé Bitvy národů dostanou všichni účastníci unikátní dekoraci (VP 200) s iniciály vítěze

Zoe, nešlo by prosím tohle změnit tak, aby byla možnost si vybrat mezi dekorací a třeba 200 rychlopírkama?
    Takhle mi je ta dekorace úplně k prdu, když na všech hradech, až na led, tam ještě pár není, mám vše 230+.
    A kvůli tomu, že tam budou nějaké trapné iniciály si to fakt nikam dávat nebudu.
    A věc další. Už bude možné prodat konečně všechny dekorace? Třeba "Kolůsků" mám taky už plné sklady...
    Strad75 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

Odečet bodů chrabrosti bude drasticky snížen. Maximální odečet odteď bude 7%. 

Když vezmu v úvahu přestávku mezi berimondy 30 dnů (a to je ještě odhad dost optimistický), stále to znamená přes 800k na udržení alespoň zbraňmistra, stále hodnota, kterou na celém serveru nikdo nemá, opravdu obrovské zlepšení :-) 

K "nové" akci asi jen k veliteli: 
    Blízko 90
    Dálka 90
    Rychlost 63
    Odhalení 58
    Čest 16  (tu tak dovezu :-D )
    brána 88
    hradby 118
    sláva 50
    Příkop 82
    Rab 20
    Nádvoří 70
    Křídla 30
    Některé hodnoty se mohou v řádu procent lišit, technikusem si nejsem jistý

Závěr: Určitě super pro nováčky. Jinak hradby a příkop luxusní, nádvoří slušné, ale tak křídla tomu chybí a střed by taky neuškodil, no na cizáky dobrý a možná hrdina najde využití :-) 

Někdo z moderátorů to počítal ještě když to testovali... i když to není zázrak, je to alespoň malé zlepšení... :)

Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Na konci každé Bitvy národů dostanou všichni účastníci unikátní dekoraci (VP 200) s iniciály vítěze

Zoe, nešlo by prosím tohle změnit tak, aby byla možnost si vybrat mezi dekorací a třeba 200 rychlopírkama?
    Takhle mi je ta dekorace úplně k prdu, když na všech hradech, až na led, tam ještě pár není, mám vše 230+.
    A kvůli tomu, že tam budou nějaké trapné iniciály si to fakt nikam dávat nebudu.
    A věc další. Už bude možné prodat konečně všechny dekorace? Třeba "Kolůsků" mám taky už plné sklady...
    Omlouvám se - chyba v překladu. Místo "každé" má být "celé" (takže celkově bude jen jedna dekorace). 

Každopádně po skončení každé z invazí budou jiné odměny a mezi nimi budou prý i rychlopírka :)

Otázku na prodáni dekorací si přidám do zpětné vazby (k té se snad dostaneme během příštího týdne).
  • Přízrak (CZ1)Přízrak (CZ1) Komentářů: 1,013
    upraveno 26.05.2017
    Tak pokud se dobře dívám,  30. Května nás čeká aktualizace se spoustou změn a 1. Června začíná nový turnaj.  Snad mají tentokrát vše odzkoušené (i na testovacím serveru),  aby se jako obvykle, místo férového turnaje nestala fraška se spoustou úprav na konci. 
    EMPIRE - Nepřemýšlej, klikej a plať! Strategie dle GG$.
  • Zador_CZ (CZ1)Zador_CZ (CZ1) Komentářů: 34
    Ahoj,

koukám, že GGS naprogramovalo novou hru Galimatyáš.empirestudios.com. No tohle než komunita vstřebá budou vánoce. Lotos, bitva,,šutry.... To jsem tedy zvědavej až to spustí, kolikrát se to bude opravovat. Ani nevím jestli se těším.

Zador_CZ @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 853CZ1
    Na konci celé Bitvy národů dostanou všichni účastníci unikátní dekoraci (VP 200) s iniciály vítěze

Ještě k té dokoraci.
    Ty iniciály vítěze tam budou, abych vždy viděl, kdo byl na servru nejlepší? Koho mám vzívat  :-)
    Ještě, že to hned hodím do skladu:-D
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Na konci celé Bitvy národů dostanou všichni účastníci unikátní dekoraci (VP 200) s iniciály vítěze

Ještě k té dokoraci.
    Ty iniciály vítěze tam budou, abych vždy viděl, kdo byl na servru nejlepší? Koho mám vzívat  :-)
    To je aby měl vítěz super pocit, že vyhrál dekorace zejména pro ty, co se o ni vůbec nezasloužili :-) 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,141CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Ještě k té dokoraci.
    To je aby měl vítěz super pocit, že vyhrál dekorace zejména pro ty, co se o ni vůbec nezasloužili :-) 
    nefrflej, tohle je alespoň něco jiného než obvykle...:D  Navíc slabým hradům stejně jeden darovaný okrasný prvek nepomůže, když neumí nastavit obranu, takže se tím nic moc nezmění.... ;)

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Ještě k té dokoraci.
    nefrflej, tohle je alespoň něco jiného než obvykle...:D  Navíc slabým hradům stejně jeden darovaný okrasný prvek nepomůže, když neumí nastavit obranu, takže se tím nic moc nezmění.... ;)
    Já spíš narážím na to, že těm kdo se opravdu zasloužili, to nejspíše bude k ničemu ještě víc :-D  Nestěžuju si, sám nemám s lepšími dekoracemi hotovo a navíc se mi tahle docela líbí, takže jí někde místo najdu :-) 

• Blodax (CZ1)Blodax (CZ1) Komentářů: 307
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Ještě k té dokoraci.
    Já spíš narážím na to, že těm kdo se opravdu zasloužili, to nejspíše bude k ničemu ještě víc :-D  Nestěžuju si, sám nemám s lepšími dekoracemi hotovo a navíc se mi tahle docela líbí, takže jí někde místo najdu :-) 

Mě by se možná taky líbila, bohužel se mi ani jeden obrázek z oznámení nezobrazuje :D 
    Mohl bych někoho poprosit o prntscr ? ;)
    dali tam obrázek jenom pro vítěze...... asi budem muset máknout :D

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
    gamina (CZ1) napsal(a):
    dali tam obrázek jenom pro vítěze...... asi budem muset máknout :D

No...když se ještě zveřejňovali světové výsledky, nebyl na tom český a slovenský server vůbec špatně :-) Akorát ten průměr nám budou i v té horní polovině kazit mrtvoly a farmáři no :-D 

Ale tak ten je povedenej :) 
    Děkuji ;)
  • Executioner (CZ1)Executioner (CZ1) Komentářů: 67CZ1
    Ahoj. Je hezký, že pro nás GGS připravilo akci, která by nás měla motivovat, ale co takhle taky něco udělat s tím sekáním před příchodem nabídky. Nevím, jak Vám, ale mě se vždy tak na 15 vteřin sekne hra, pak na mě vyběhne nabídka , kterou stejně hned odkřížkuju a pak můžu pokračovat. Vím, je to jen 15 vteřin, ale apoň pro mě je to dost otravný.

Exe
    Executioner @ cs 1
    Ahoj. Je hezký, že pro nás GGS připravilo akci, která by nás měla motivovat, ale co takhle taky něco udělat s tím sekáním před příchodem nabídky. Nevím, jak Vám, ale mě se vždy tak na 15 vteřin sekne hra, pak na mě vyběhne nabídka , kterou stejně hned odkřížkuju a pak můžu pokračovat. Vím, je to jen 15 vteřin, ale apoň pro mě je to dost otravný.

Exe

Nejen pro Tebe ;) Je to děs, navíc ty nabídky jsou opravdu neodolatelné - 20% sleva na "Okamžitě všechny vyléčit" nebo na balíček kde je "Minimálně 1ks vybavení v kvalitě legendární".....to snad ani Ti největší sponzoři nekupujou tohleto :D
  • vlk1233 (CZ1)vlk1233 (CZ1) Komentářů: 351
    A beri invaze zase nikde ... 
    vlk1233
    Aliance: Va-Matrix
    jenom pro info, takhle to bude vypadat po aktualizaci ve skladu.... (je to z testu):

• gogo00 (CZ1)gogo00 (CZ1) Komentářů: 98CZ1
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    Tak pokud se dobře dívám,  30. Května nás čeká aktualizace se spoustou změn a 1. Června začíná nový turnaj.  Snad mají tentokrát vše odzkoušené (i na testovacím serveru),  aby se jako obvykle, místo férového turnaje nestala fraška se spoustou úprav na konci. 
    Testovací sice běží, ale střídají tam nomády a samuraje, žádné jiné testování neprobíhá, snad jen to vylepšení zobrazení bonusů je lepší a uvidíme, kdy ho dají na standartní hrací server
    gogo00 @ cs 1
Sign In to comment.