Diskuze k "Přepracování drahokamů se blíží... limity drahokamů!"

«1312

Komentáře

• LegendaryMág II (CZ1)LegendaryMág II (CZ1) Komentářů: 50CZ1
    Tak teprve tohle je pro mě vážný problém. Dá se dělat něco, co by tohle rozhodnutí ggs mohlo zvrátit, kromě ukončení hry?
    LegendaryMág @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Tak teprve tohle je pro mě vážný problém. Dá se dělat něco, co by tohle rozhodnutí ggs mohlo zvrátit, kromě ukončení hry?
    Bohužel, jsou plně rozhodnuti... řekla bych, že ve výsledku to pro hru (vyvážení) bude dobré - ale jako u matů to mělo přijít mnohem dříve (v tomhle případě hned při zavedení) :/
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Koukám, že genialita GGS opravdu nezná hranic, kromě využití šutrů z akcí na jiném vybavení se podle omezení křídel a vojáků na hradbách zřejmě nepočítalo ani s vícenásobným použitím těch samých šutrů. Jak se na ta čísla koukám, zřejmě je to vymyšleno tak, aby se nedalo překonat koupené vybavení, tak kdopak si  kde stěžoval, že jsme ho zase přehlédli? :-) 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Zoe napsal(a):
    Bohužel, jsou plně rozhodnuti... řekla bych, že ve výsledku to pro hru (vyvážení) bude dobré - ale jako u matů to mělo přijít mnohem dříve (v tomhle případě hned při zavedení) :/
    Mám velitele, který má výborný bonus na bránu a zároveň na křídla, stál mě dost peněz i úsilí a jeho bonus mi bude odebrán?
    LegendaryMág @ cs 1
    Zoe napsal(a):
    Mám velitele, který má výborný bonus na bránu a zároveň na křídla, stál mě dost peněz i úsilí a jeho bonus mi bude odebrán?
    Jo, chápu to, bavili jsme se o tom (s CM a ostatními BM) - pravděpodobně v kompenzaci bude i možnost vyměnit drahokamy zpět za rubíny (pokud jsi nějaké investoval)... každopádně detaily kompenzace ještě neznáme... 
  • Přízrak (CZ1)Přízrak (CZ1) Komentářů: 1,013
    upraveno 28.04.2017
    Počítají se hrdinové do oné maximální hodnoty velitele (kastelána)? A co Síň slávy? A co bonus za set (nyní většinou 2 kameny = +50% na bránu)? Budou konečně po půlroce opraveny bonusy drahokamů kastelánů na nádvoří (když už se v tom budou hrabat)?
    EMPIRE - Nepřemýšlej, klikej a plať! Strategie dle GG$.
    jak se zakládá nové vlákno?
    LegendaryMág @ cs 1
  • pajsas (CZ1)pajsas (CZ1) Komentářů: 4
    tomu už se dá jen smát 
    pajsas @ cs 1
    Doufám, že to bude vidět...  :#

Přízrak (CZ1) napsal(a):
    Počítají se hrdinové do oné maximální hodnoty velitele (kastelána)? A co Síň slávy? A co bonus za set (nyní většinou 2 kameny = +50% na bránu)? Budou konečně po půlroce opraveny bonusy drahokamů kastelánů na nádvoří (když už se v tom budou hrabat)?
    Hrdinové se tam počítat nebudou, na zbytek mě nenapadlo se zeptat... zeptám se v úterý.
  • pajsas (CZ1)pajsas (CZ1) Komentářů: 4
    jsem zvědavej  jak bude fungovat  kastelán proti  hoření  :D
    pajsas @ cs 1
    Zoe napsal(a):
    Doufám, že to bude vidět...  :#

Přízrak (CZ1) napsal(a):
    Hrdinové se tam počítat nebudou, na zbytek mě nenapadlo se zeptat... zeptám se v úterý.

Děkuju:-) už jsem založil:-)  https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/333568/dreveny-turnaj#latest
    LegendaryMág @ cs 1
  • vlk1233 (CZ1)vlk1233 (CZ1) Komentářů: 351
    takže asi azbestiu nebudou funogovat když na hoření -50% proti ohnum je opravdu malo.. nutí hrace stavět hasičárnu za rubky..)
    vlk1233
    Aliance: Va-Matrix
  • urbanovaklara (CZ1)urbanovaklara (CZ1) Komentářů: 6CZ1
    A vědí ti co tvoří tu hru, že vybavení na rab je v procentech, ale drahokam na rab je pevnou částkou? :)

urbanovaklara @ cs 1
    A vědí ti co tvoří tu hru, že vybavení na rab je v procentech, ale drahokam na rab je pevnou částkou? :)

Třeba 2 drahokamy z krále zlodějů (akce hrůzy) v procentech jsou, myslím, že jde hlavně právě o drahokamy z akcí ;) 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• vlk1233 (CZ1)vlk1233 (CZ1) Komentářů: 351
    no hlavně by mohli přepracaot ''náhodné'' drahokamy vyšších urovní.. tzv hrabivce.. nevím ale poslední dobou se mi takové 9 tkové a jedna 10 tková celkem na hradě hromadí.. 
    vlk1233
    Aliance: Va-Matrix
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    Škoda, že tímhle  znehodnotili veškeré nasbírané sety s drahokamy....

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
     Nejprve dostali za uši podvodníci s matama a teď jsou na řadě ostatní kromě nedělních.
    Na co šutry kastelána proti hoření když limit 50% splní samotná výbava bez hrdiny a vzhledu ?
    Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
     Nejprve dostali za uši podvodníci s matama a teď jsou na řadě ostatní kromě nedělních.
    Na co šutry kastelána proti hoření když limit 50% splní samotná výbava bez hrdiny a vzhledu ?
    Aby ti mělo co překážet ve skladu přeci :-) 

• Martas7777 (CZ1)Martas7777 (CZ1) Komentářů: 44CZ1
    Těším se na červen :D

• SuperIva (CZ1)SuperIva (CZ1) Komentářů: 48CZ1
    Tak jsem z toho úplně jelen :)
    SuperIva @ cs 1
Sign In to comment.