Osobní profil | Budoucí zvážení

Tým fóraTým fóra Komentářů: 72
upraveno 05.03.2018 v Vyjádření týmu
Návrh od @Spartakus01 (CZ1) 
----
Zdravím. V některých hrách má v profilu možnost hráč o sobě napsat určité informace. Rád bych to viděl i tady v Empire.
Jak by to fungovalo? Po kliknutí na určitého hráče na mapě se zobrazí jeho hrady. Někde bokem by byla ikonka: informace o hráči.
Do té ikonky by si majitel účtu mohl napsat různé informace např: Jak dlouho hraje, kolik je mu let, čeho chce ve hře dosáhnout, proč nechce přestoupit do jiné aliance (můj případ), proč nechcete hrát v alianci, nějakou ,,legendu´´ a osobě popř. příběh o jeho nicku. , jak často hraje a podobně. Jako to má každá aliance.
K čemu by to bylo? V podstatě byste věděli s kým máte na mapě tu čest. Náboráři z jiných aliancí by poznali, jestli má vůbec cenu hráči psát.
+pro hráče: hráči poznají s kým nají tu čest.
+pro GGS: Možná spokojenější hráči.
-pro hráče: Asi počáteční Bugy
-pro GGS: programování

Pokud něco chybí, dejte vědět je to můj první návrh tady. Díky za pozornost. :)
Post edited by Zoe on
Jde o "systémový" účet (více info zde). Nejde o reálného člověka, tedy ani moderátora. Nepište sem prosím soukromé zprávy - na odpověď budete čekat marně. Místo toho se můžete obrátit na kohokoli v týmu fóra, rádi Vám pomůžeme :)

Osobní profil | Budoucí zvážení 34 hlasů

S návrhem souhlasím.
76%
Martin VIII (CZ1)Avelli (INT1)matousekmichael (CZ1)Panthera (SK1)Leafeon (CZ1)Přízrak (CZ1)gussepe (CZ1)Lien Rag (CZ1)gamina (CZ1)Bonnye (CZ1)Poso (CZ1)Grázl 77 (CZ1)stanik123 (INT1)Spartakus01 (CZ1)Prezident Snow (SK1)gamer19 (CZ1)tomanji009 (CZ1)TopoliCZ (CZ1)Zjuj (CZ1)Muffin98 (CZ1) 26 hlasů
S návrhem nesouhlasím.
23%
Fanie (SK1)Albi70 (CZ1)vlk1233 (CZ1)Starydub (CZ1)vonka2 (CZ1)Blodax (CZ1)Karel Vacek (CZ1)kubakuba007 (CZ1) 8 hlasů

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,706Moderator
    Osobně bych řekla, že návrh nemá šanci na realizaci - zabralo by to hodně místa, hru by to zatěžovalo... zkoušeli jsme to mnohokrát.
    Na druhou stanu už je to celkem dlouho od posledního pokusu to prosadit a zdá se, že se návrh líbil, tak proč to nezkusit :)
  • Poso (CZ1)Poso (CZ1) Komentářů: 79
    S návrhem souhlasím.
    Souhlasim, jen aby se pak z empire nestal FB a pulka hráču tu nesdilala fotky svej miminek, zviřátek a jinejch miláčku   :)
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,882CZ1
    S návrhem nesouhlasím.
    Proso co Ti vadí na zvířátkach a představovat se určitě nebudu ani psát o  svém soukromi.
    Zvířatka alespoň  nenadávají sprostě.
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,882CZ1
    S návrhem nesouhlasím.
    Zásadně  nesouhlasím.!!
  • Blodax (CZ1)Blodax (CZ1) Komentářů: 307
    S návrhem nesouhlasím.
    Minimálně 5 z 10 (a to jsem možná ještě optimista) tam nenapíše pravdu..... Jaká je potom vypovídající hodnota takovéto informace ? Nulová.....akorát další HW/SW nároky na chod hry ;)
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,249CZ1
    S návrhem souhlasím.
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Proso co Ti vadí na zvířátkach a představovat se určitě nebudu ani psát o  svém soukromi.
    Pochopitelně ten kdo by nechtěl by tam nic psát nemusel...
    Blodax (CZ1) napsal(a):
    Minimálně 5 z 10 (a to jsem možná ještě optimista) tam nenapíše pravdu..... Jaká je potom vypovídající hodnota takovéto informace ? Nulová.....akorát další HW/SW nároky na chod hry ;)
    Pokud má hráč alespoň průměrné PC a nemá ke hře zapnutý Facebook, youtube, skype a podobné volovinky, má aktuální programy, tak mu PC bez problémů hru utáhne i bez super rychlého internetu. :)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Zjuj (CZ1)Zjuj (CZ1) Komentářů: 1,421
    S návrhem souhlasím.
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Ty možná ne, ale ostatní ? :D :D  
  • S návrhem souhlasím.
    proč ne? Už jsem nad tím taky uvažoval a myslím že by to spoustu věcí ulehčilo například s náborem atd... já souhlasím super nápad
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,003CZ1
    S návrhem souhlasím.
    Mohlo by být. Ale jak psala Zoe, tohle asi neprojde. Už to tu bylo navrhováno mnohokrát. Leafeon vystihl zbytek taky trefně :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Blodax (CZ1)Blodax (CZ1) Komentářů: 307
    upraveno 28.05.2017
    S návrhem nesouhlasím.

Blodax (CZ1) napsal(a):
    Pokud má hráč alespoň průměrné PC a nemá ke hře zapnutý Facebook, youtube, skype a podobné volovinky, má aktuální programy, tak mu PC bez problémů hru utáhne i bez super rychlého internetu. :)
    Ty nároky jsem myslel na straně GGS, na serveru - ne u hráčů ;)
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1
    S návrhem nesouhlasím.
    Podle mě to bude jen kupa lží a výmyslů. A musím říct že tvůj optimismus nesdílím Blodax (CZ1). Podle mě to bude spíše 9 z 10 co tam napíšou úplné výmysly.

Kdyby to ovšem bylo podloženo systémovou historií a hráč by si jen doplnil informace podle tohoto návrhu , bylo by to už rozhodně důvěryhodnější.
    Mik Mak
  • Prezident Snow (SK1)Prezident Snow (SK1) Komentářů: 1,013SK1
    S návrhem souhlasím.
    Lepšie sa ako hráč budem môcť reprezentovať 
    Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt goodgame empire person

• ZoeZoe Komentářů: 15,706Moderator

Odpověď týmu

Dobrý nápad. Přemýšlíme, jak by to mohlo být zobrazeno, ale pravděpodobně to bude určitým způsobem "mimo" hru.
Sign In to comment.