Stopnutí posílení sezonních bodů | Zamítnuto

2

Komentáře

• valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Are (SK1) napsal(a):
    Grázl 77 (CZ1) napsal(a):

Are (SK1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Grázl 77 (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    kolem štěstí  mohou točit všichni a nemusí si rubíny kupovat  v maši alianci málo kdo kupuje rubíny
    ve studni štěstí mám ještě 30  penízku  štěstí tak nevím proč bych kupovala rubíny.Nikdo mi ještě nepsal že by nemohl kolo štěstí roztočit. valoken 
    normálně kolem štěstí točit můžeš, ale nemůžeš točit v profi režimu (nebo jak se to jmenuje  :D  )
    můžeš, když máš nastřádáno z akcí....  ;)  ale je to zbytečný....
     Aby hrac mohol tocit v profi rezime musi si aspon raz dobit rubiny. 
    jj 
    hm teraz myslíte to veľké modré tlačítko vľavo?
    http://prntscr.com/ewvvmk
    akožeee mne to ide v pohode prepnúť, a to som nekupovala
    Nikdy? Stačí jediný nákup za celou hru. Já ho stále mám odemčený za 35 korun investovaných rok a půl zpátky :D 
    přesně  není  koupeno  ani  za  kačku  tak  píše  ,k  otevření  je  nutno  zakoupit  rubíny
    valoken @ cs 1
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,886CZ1
    Spartakus01
      témá :  Stopnutí posílení sezonních bodů k tomu jste se měli vyjádřít.
    já jsem ani nezaznamenala  že by nějaké  sezonní posílení bodů bylo 100%  které jsem získala při hře ,  
    že bych dostávála  o 100%  něčeho navíc  to jsem nezaznamenala útoky nic navíc nedovezli.

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Spartakus01
      témá :  Stopnutí posílení sezonních bodů k tomu jste se měli vyjádřít.
    já jsem ani nezaznamenala  že by nějaké  sezonní posílení bodů bylo 100%  které jsem získala při hře ,  
    že bych dostávála  o 100%  něčeho navíc  to jsem nezaznamenala útoky nic navíc nedovezli.

ono to znásobí tie body, čo sa ti prirátavajú do jarnej súťaže. čiže nie 3 za minutie dosiek, ale 6
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    mi se nic takového nepřidalo žádné body navíc já si to kontrolují pečlivě.
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    mi se nic takového nepřidalo žádné body navíc já si to kontrolují pečlivě.
    je  to  při  celoměsíčních  turnajích  první  na  18 hodin a  druhý  na  6 hodin  kdy  ti  to  dává  dvojnásobek  bodů to  turnaje
    valoken @ cs 1
    Nechci Tě urazit , ale tohle vím ,že se mi nic nepřipsalo , když jsem  měla sezonní body na 18 hod. to vím určitě také. Nehraji tu hru 14 dní.
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Nechci Tě urazit , ale tohle vím ,že se mi nic nepřipsalo , když jsem  měla sezonní body na 18 hod. to vím určitě také. Nehraji tu hru 14 dní.
    včera to dokonce přpisovalo chvíli dvojnásobek bodů než mělo...za útoky pod 75 bodů... tahle chyba ale bohužel dlouho nevydržela..:)  (ne neměla jsem spuštěn bonus ani nic koupeného) 

a mi to nepřipisovalo nic mám je 90 úroveň  měla jsem 76 bodů nebo  i 70 bodů a + 100% tam mělo být 152 bodů a nebo 140 bodů tak sezonní body nefungovali u někoho vůbec a to mi hlásili i členi že se jim těch 100% bodů nepřipočítává. a tobě to gamina hodilo  alespoň více bodů buť rádá. Jako chybu to ani hlásít nebudu  je to zbytečné při opravě by nadělali ještě více škody než užitku
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    upraveno 16.04.2017
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    a mi to nepřipisovalo nic mám je 90 úroveň  měla jsem 76 bodů nebo  i 70 bodů a + 100% tam mělo být 152 bodů a nebo 140 bodů tak sezonní body nefungovali u někoho vůbec a to mi hlásili i členi že se jim těch 100% bodů nepřipočítává. a tobě to gamina hodilo  alespoň více bodů buť rádá. Jako chybu to ani hlásít nebudu  je to zbytečné při opravě by nadělali ještě více škody než užitku
    ono hlásit něco na podporu  je na dlouhý lokte...:(  dodnes mi dluží jeden okrasný prvek, který mi zmiznul kvůli rolbacku a taky jsem to radši nechala být...(naštěstí se jich tenkrát dalo vyjezdit spousta)...
    s tím bonusem je to pitomý, přibývá to pak dvakrát tak rychleji:/ zkus tam písnout...(i když v neděli asi nebudou...) -možná by ti nabídli nějakou kompenzaci...

tam nikdo nebude a od posledka jich mám dost jsem ráda že hra  jede,ještě by nasekali více chyb než je teď
     jsou velikonoční  svátky a tak tam stejně budou až od úterý.
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    upraveno 16.04.2017
    vonka2 (CZ1) napsal(a):

Ale ved to Ti neprida nomadske dosky... ale namiesto 2 bodov do jarneho festivalu Ti da 4 za utok v ktorom ziskas min 75 dosiek...

Post edited by Fanie (SK1) on
  • Zjuj (CZ1)Zjuj (CZ1) Komentářů: 1,421

Jakože je to tam jasně napsané 
    Ale točení v profi režimu mi přijde až zbytečné, rozhodně stojí více lístků, 30 myslím ?
    Je tam sice 100 % šance že padne jackpot, ale bez profi režimu točíte 10x místo 1x, pak je teda otázka, co se vyplatí ?
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    zjuj (CZ1) napsal(a):

Ale točení v profi režimu mi přijde až zbytečné, rozhodně stojí více lístků, 30 myslím ?
    Je tam sice 100 % šance že padne jackpot, ale bez profi režimu točíte 10x místo 1x, pak je teda otázka, co se vyplatí ?
    áno viem, ten obrázok tu už dávali. a hádam sama najlepšie viem, či som niečo platila, nie?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    zase je to špatně napsal. do 74  chánových desek dostaneš 1 bod
                                           za 75  chánových desek dostaneš 2 body
    utrať 950 chánových desek  a dostaneš za ně 3 body.
    to je poslední co jsem k tomu napsala, první zjistit a napsat přesně jak to je.

zjuj s tím točením kola štěstí  jdi již  vážně do háje zeleného mi tu probírme jinou věc.
    ještě dodatek také záleží v jaké jste úrovní jestli jste 25  , 60  nebo v 70  úrovní.
    zjuj (CZ1) napsal(a):

myslíš špatně  zjuji  ,nejdřive  se  začni  věnovat  hře  a  nasbírej  3 000 losů  a potom  začni  točit,profi  režim  ti  zároveň  dává  desetinásobnou  výhru  i  body  do  kola  štěstí
    a  nepočítej s  tím  že  si  tam  vytočíš  komplet  na  velitele  nebo  kastíka  :-))
    valoken @ cs 1
  • Blodax (CZ1)Blodax (CZ1) Komentářů: 307
    Ahoj. Spoustě hráčů se stává, že, jezdí festival, neohlídají si kolik mají bodů a najednou jim naskočí dortík. Pokud je to večer a nechtějí jezdit celou noc (aby ho co nejlépe využili) mají problém. Když jim naskočí bonus a musí jít do práce, kde nemají Net tak stejný problém, pokud máte aktivovaný bonus a naskočí údržba, která se protáhne, tak vám dortík běží dál a to taky naštve. :)
    Řešení? Ve hře by byla kolonka, kde by hráč mohl bonus spustit, popř. stopnout.
    Tato možnost by mohla být za drobný poplatek, který bych nechal na GGS. Háček by byl v tom, že možnost bonus stopnout by byla pouze jednou a max. na 24 hodin, pak by se bonus aktivoval a dojel by normálně. 

+ pro hráče: možnost využít bonus podle potřeby
    - pro hráče: Asi počáteční bugy

+pro GGS: spokojenější hráči
    -pro GGS: programování
    Řešení ? Zopakovat si základní násobilku ;) Nic víc netřeba...
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,271CZ1
    S návrhem souhlasím.
    Děkuji pár hráčům za totálně zaspamované téma, tady nemá cenu cokoliv navrhovat, když to tu pak někteří jedinci zasviní OTčkama... :)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Trionil (CZ1)Trionil (CZ1) Komentářů: 453CZ1
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    zase je to špatně napsal. do 74  chánových desek dostaneš 1 bod
                                           za 75  chánových desek dostaneš 2 body
    utrať 950 chánových desek  a dostaneš za ně 3 body.
    to je poslední co jsem k tomu napsala, první zjistit a napsat přesně jak to je.

Předně se omlouvám Spartakovi za spamování tématu - snad by mohli modíci vytvořit téma ohledně 100% sezónního bonusu (nebo najít staré, mám pocit, že se to tu už řešilo) a příspěvky tam přesunout.

vonka2 - poslední, co jsi napsala před citovaným příspěvkem, bylo toto:

Tak, sezonní body jsou něco jiného než nomádské desky. Se 100% sezonním bonusem nedostaneš místo 76 nomádských desek 152, ani místo 70 desek 140. Se 100% sezonním bonusem pouze dostaneš za 70 desek místo 1 sezonního bodu 2, za 76 desek dostaneš místo 2 bodů 4.

Každé ráno se v Africe probouzí lev. Ví, že musí běžet rychleji než gazela, jinak umře hlady. Každé ráno se v Africe taky probouzí gazela. Ví, že musí běžet rychleji než lev, jinak přijde o život. Každé ráno, když se probudíš, nepřemýšlej, jestli jsi lev nabo gazela, ale dej se do běhu.
Sign In to comment.